Class Notes

Winifred Hallmark ’39
Winifred Hallmark ’39 
 
Gerald H. Perry ’40
Gerald H. Perry ’40 
 
Joseph W. Storer ’40
Joseph W. Storer ’40 
 
Elaine Rohse ’42
Elaine Rohse ’42 
 
Edith Foleen Zimmerman BA ’42
Edith Foleen Zimmerman BA ’42 
 
Barbara Koch CAS ʼ44
Barbara Koch CAS ʼ44 
 
Patricia Graham Burfield ’45
Patricia Graham Burfield ’45 
 
Helen Wegener BA ’45
Helen Wegener BA ’45 
 
William D. Harrison ’46
William D. Harrison ’46 
 
Annie C. Brooks BS ’47
Annie C. Brooks BS ’47 
 
Ann Coleman BS ’47
Ann Coleman BS ’47 
 
Ivan V. Gillam BS ’47
Ivan V. Gillam BS ’47 
 
Lore Labby ’47
Lore Labby ’47 
 
Stanley Ludlow BS ’47
Stanley Ludlow BS ’47 
 
Dorothy Kirkwood Mooney BA ’47
Dorothy Kirkwood Mooney BA ’47 
 
Robert R. Warner BS ’47
Robert R. Warner BS ’47 
 
Carolyn Fairfield BA ’48
Carolyn Fairfield BA ’48 1948
 
Dale Jacobs JD ’48
Dale Jacobs JD ’48 1948
 
John C. Little BS ’48
John C. Little BS ’48 1948
 
Jean McDougal BA ’48
Jean McDougal BA ’48 1948
 
John Reitz BS ’48, BM ’49
John Reitz BS ’48, BM ’49 1948, 1949
 
Charles A. Tomassene CAS ’48
Charles A. Tomassene CAS ’48 1948
 
Ernest C. Weaver BS ’48
Ernest C. Weaver BS ’48 1948
 
Theodore F. DeBauw BS ’49
Theodore F. DeBauw BS ’49 1949
 
Willard D. Gish BS ’49
Willard D. Gish BS ’49 1949
 
Jack H. Hutchinson BA ’49
Jack H. Hutchinson BA ’49 1949
 
Loretta Kalmbach Lorenz BA ʼ49
Loretta Kalmbach Lorenz BA ʼ49 1949
 
Florence S. Morford BA ’49
Florence S. Morford BA ’49 1949
 
Alfred Schumann BS ’49
Alfred Schumann BS ’49 1949
 
Ralph E. Smith BS ’49
Ralph E. Smith BS ’49 1949
 
Bernice Stewart BS ’49
Bernice Stewart BS ’49 1949
 
Anthony “Tony” L. Casciato JD ’50
Anthony “Tony” L. Casciato JD ’50 
 
Warren C. Craig ’50
Warren C. Craig ’50 
 
Margrett L. Devin BA ’50
Margrett L. Devin BA ’50 
 
Marjorie J. Doty BA ’50
Marjorie J. Doty BA ’50 
 
Don Driscoll BA ’50
Don Driscoll BA ’50 
 
Eva Driscoll BA ’50
Eva Driscoll BA ’50 
 
Melvin E. Kosher BS ʼ50
Melvin E. Kosher BS ʼ50 
 
Robert E. McEnany BS ’50
Robert E. McEnany BS ’50 
 
Marie S. McMillan BA ’50
Marie S. McMillan BA ’50 
 
Lucille Reiben BA ’50
Lucille Reiben BA ’50 
 
Patricia Barnard Stipe BA ’50
Patricia Barnard Stipe BA ’50 
 
George Thompson BA ’50
George Thompson BA ’50 
 
George B. Thompson BA ’50
George B. Thompson BA ’50 
 
Persis Blachly BA ’51
Persis Blachly BA ’51 
 
Susan Blair BS ’51
Susan Blair BS ’51 
 
Marjorie Carlsen Chandler BS ’51
Marjorie Carlsen Chandler BS ’51 
 
Robert A. Flomer BS ’51
Robert A. Flomer BS ’51 
 
Barbara I. Godel ’51
Barbara I. Godel ’51 
 
Robert Graves BA ’51
Robert Graves BA ’51 
 
James R. Haskett BS ’51
James R. Haskett BS ’51 
 
Cliff L. Low BS ʼ51
Cliff L. Low BS ʼ51 
 
Mary Anderson Munro BA ’51
Mary Anderson Munro BA ’51 
 
Robert “Bob” Ringo JD ’51
Robert “Bob” Ringo JD ’51 
 
Norman W. Schwinge BS ’51
Norman W. Schwinge BS ’51 
 
Joan Scwhinge BA ’51
Joan Scwhinge BA ’51 
 
Donald R. Sempert BS ’51
Donald R. Sempert BS ’51 
 
Mary L. Somerville BA ’51
Mary L. Somerville BA ’51 
 
Robert A. Thomas BS ’51
Robert A. Thomas BS ’51 
 
Herbert F. Williams BS ’51
Herbert F. Williams BS ’51 
 
Hazen R.C. Barnard BS ’52
Hazen R.C. Barnard BS ’52 
 
Carol J. Bigham Russell BA ’52
Carol J. Bigham Russell BA ’52 
 
Joan Coudright BS ’52
Joan Coudright BS ’52 
 
Francis A. Cox BS ’52
Francis A. Cox BS ’52 
 
Patrick Hibbard BS ’52
Patrick Hibbard BS ’52 
 
Terry Irving BS ’52
Terry Irving BS ’52 
 
Thomas M. Manfull BS ’52
Thomas M. Manfull BS ’52 
 
Paul R. Nordstrom BS ’52
Paul R. Nordstrom BS ’52 
 
James Paul BA ’52
James Paul BA ’52 
 
Barbara Reeves ’52
Barbara Reeves ’52 
 
Dolores B. Banz Scott BS ’52
Dolores B. Banz Scott BS ’52 
 
Jo Ann Siders BS ’52
Jo Ann Siders BS ’52 
 
Robert L. Stein BS ’52
Robert L. Stein BS ’52 
 
David L. Thayer BS ʼ52
David L. Thayer BS ʼ52 
 
Charles T. Allen Jr. BS ’53
Charles T. Allen Jr. BS ’53 
 
James B. Barlow BS ’53
James B. Barlow BS ’53 
 
Shirley Botti BA ’53
Shirley Botti BA ’53 
 
Colleen Creswell Croll BS ’53
Colleen Creswell Croll BS ’53 
 
Betty Nadine Ingebritson Crofoot JD ’53
Betty Nadine Ingebritson Crofoot JD ’53 
 
Mary Hooper Drabkin BA ʼ53
Mary Hooper Drabkin BA ʼ53 
 
Shirley Englund BM ’53
Shirley Englund BM ’53 
 
John G. Feuz BS ’53
John G. Feuz BS ’53 
 
Clara Hardt BS ʼ53
Clara Hardt BS ʼ53 
 
Clarence L. Kaufman BS ’53
Clarence L. Kaufman BS ’53 
 
Ülo Kiigemägi BA ’53
Ülo Kiigemägi BA ’53 
 
Roy Madsen JD ’53
Roy Madsen JD ’53 
 
Elizabeth Martell BS ʼ53
Elizabeth Martell BS ʼ53 
 
Fred L. Olson BS ’53
Fred L. Olson BS ’53 
 
Stanley J. Prager BS ’53
Stanley J. Prager BS ’53 
 
Keith B. Rislove ’53
Keith B. Rislove ’53 
 
James L. Shinn ’53
James L. Shinn ’53 
 
Nancy Pond Suehs BS ’53
Nancy Pond Suehs BS ’53 
 
Carolyn J. Vesterstein BS ’53
Carolyn J. Vesterstein BS ’53 
 
Haig O. Cartozian Jr. BS ’54
Haig O. Cartozian Jr. BS ’54 1954
 
Elizabeth Hollingsworth BS ’54
Elizabeth Hollingsworth BS ’54 1954
 
Orval K. Jacques BS ’54
Orval K. Jacques BS ’54 1954
 
Shirley A. Jewel BS ’54
Shirley A. Jewel BS ’54 1954
 
Dyrk W. Lansdon BS ’54
Dyrk W. Lansdon BS ’54 1954
 
William Lewis BS ’54
William Lewis BS ’54 1954
 
Bonny McKnight ’54
Bonny McKnight ’54 1954
 
Bettie Mitchell BS ’54
Bettie Mitchell BS ’54 
 
Jean Marie Peterson BS ’54
Jean Marie Peterson BS ’54 1954
 
Francis Reed BA ’54
Francis Reed BA ’54 1954
 
Marilee Scheer ’54
Marilee Scheer ’54 1954
 
Norman L. Stauffer BS ’54
Norman L. Stauffer BS ’54 1954
 
Donald E. Stevenson BS ’54
Donald E. Stevenson BS ’54 1954
 
Helen Doig West ’54
Helen Doig West ’54 1954
 
Lyle O. Wilson BA ’54
Lyle O. Wilson BA ’54 1954
 
Charles Bartholomaus BA ’55
Charles Bartholomaus BA ’55 
 
Catherine Eagle BS ʼ55
Catherine Eagle BS ʼ55 
 
Donald M. Lunday BA ’55
Donald M. Lunday BA ’55 
 
James A. Misko BS ʼ55
James A. Misko BS ʼ55 
 
Albert A. Nickels BS ’55
Albert A. Nickels BS ’55 
 
Kenneth N. Owens BA ’55
Kenneth N. Owens BA ’55 
 
Ruth Gregerson Tyler BS ’55
Ruth Gregerson Tyler BS ’55 
 
Hal L. Adrian BS ’56
Hal L. Adrian BS ’56 
 
Alvin “Al” Lawrence Andrews JD ’56
Alvin “Al” Lawrence Andrews JD ’56 
 
Virginia S. Heisler ’56
Virginia S. Heisler ’56 
 
Dorothy J. Jacobsen Stumm ’56
Dorothy J. Jacobsen Stumm ’56 
 
Ron Loew BS ’56
Ron Loew BS ’56 
 
Gordon W. Makinster BS ’56, MAT ’61
Gordon W. Makinster BS ’56, MAT ’61 
 
Joanne Forstrom Nash BM ’56
Joanne Forstrom Nash BM ’56 
 
Dean B. Orton BS ’56
Dean B. Orton BS ’56 
 
Robert E. Taylor BS ’56
Robert E. Taylor BS ’56 
 
Dr. Betty Thompson BS ’56
Dr. Betty Thompson BS ’56 
 
Nancy Allan BS ’57
Nancy Allan BS ’57 1957
 
Linda Allaway BS ’57
Linda Allaway BS ’57 1957
 
Lloyd Babler BS ’57
Lloyd Babler BS ’57 1957
 
Beverly Piland Creamer BS ’57
Beverly Piland Creamer BS ’57 1957
 
Dick Fiske BS ’57
Dick Fiske BS ’57 1957
 
Robert L. Franz BS ʼ57
Robert L. Franz BS ʼ57 1957
 
Keith Harcourt BA ’67
Keith Harcourt BA ’67 1957
 
Henry J. Kilmer BS ’57
Henry J. Kilmer BS ’57 1957
 
Charles E. Kraft BA ’57
Charles E. Kraft BA ’57 1957
 
Marianne Lane BS ʼ57
Marianne Lane BS ʼ57 1957
 
Jerry B. McClelland BS ’57
Jerry B. McClelland BS ’57 1957
 
Willard “Laddy” Mears BS ’57
Willard “Laddy” Mears BS ’57 
 
Joseph W. Pashak BS ’57
Joseph W. Pashak BS ’57 1957
 
James D. Raines BS ’57
James D. Raines BS ’57 1957
 
David Sellers BA ’57
David Sellers BA ’57 
 
David Sellers BA ’57
David Sellers BA ’57 1957
 
Carl E. Smith ’57
Carl E. Smith ’57 1957
 
Edgar W. Tomlin ’57
Edgar W. Tomlin ’57 1957
 
Fred T. Wilcox BS ’57
Fred T. Wilcox BS ’57 1957
 
Ronald C. Benfield BS ’58
Ronald C. Benfield BS ’58 1958
 
Byong Chung BS ’58
Byong Chung BS ’58 1958
 
Marlene K. Haldors BS ’58
Marlene K. Haldors BS ’58 1958
 
John Sherrill Houser BA ’58
John Sherrill Houser BA ’58 1958
 
Densley Palmer BA ’58
Densley Palmer BA ’58 
 
Joyce Palmer BA ’58
Joyce Palmer BA ’58 
 
Daryle Steffen BS ’58
Daryle Steffen BS ’58 1958
 
Wesley C. Strahm BS ’58
Wesley C. Strahm BS ’58 1958
 
Merlin “Bud” White MAT ’58
Merlin “Bud” White MAT ’58 
 
Jack R. Willey BA ’58
Jack R. Willey BA ’58 1958
 
Susan Barnes Wilson BA ’58, MAT ’79
Susan Barnes Wilson BA ’58, MAT ’79 1958
 
Donald B. Bowerman JD ’59
Donald B. Bowerman JD ’59 1959, law
 
Warren Braucher JD ’59
Warren Braucher JD ’59 1959, law
 
Dick Danskin BS ’59
Dick Danskin BS ’59 1959
 
Robert M. Ellerby BS ’59
Robert M. Ellerby BS ’59 1959
 
Mary Zoe Petersen BS ’59
Mary Zoe Petersen BS ’59 1959
 
Earl R. Rogness BS ’59
Earl R. Rogness BS ’59 1959
 
Lynn F. Roumagoux BS ’59, MAT ’69
Lynn F. Roumagoux BS ’59, MAT ’69 1959
 
Marcia Truswell ’59
Marcia Truswell ’59 1959
 
Richard L. Watson BS ’59
Richard L. Watson BS ’59 1959
 
Gordon W. Yelton BS ’59
Gordon W. Yelton BS ’59 1959
 
William H. Beazley BS ’60
William H. Beazley BS ’60 
 
James W. Crook BS ’60
James W. Crook BS ’60 1960
 
John R. Ellingson BS ’60
John R. Ellingson BS ’60 1960
 
Wilbert Coburn Freer BA ’60
Wilbert Coburn Freer BA ’60 1960
 
Larry E. Groves BS ’60
Larry E. Groves BS ’60 1960
 
Shirley A. Hawke BA ’60
Shirley A. Hawke BA ’60 1960
 
Paul Knoll BA ’60
Paul Knoll BA ’60 
 
Susan Lathrop Knoll BA ’60
Susan Lathrop Knoll BA ’60 
 
Dorothy Ruff BS ’60, MAT ’83
Dorothy Ruff BS ’60, MAT ’83 1960, 1983
 
James H. Stell BS ’60
James H. Stell BS ’60 1960
 
Monty Vincent BS ’60
Monty Vincent BS ’60 1960
 
Dan W. Wolfe BM ’60
Dan W. Wolfe BM ’60 1960
 
Henry Smith Kane JD ’61
Henry Smith Kane JD ’61 
 
Nick Lewis BA ’61
Nick Lewis BA ’61 
 
Carolyn Matsen Buan BA ’61
Carolyn Matsen Buan BA ’61 
 
Wallace L. Moore BS ’61
Wallace L. Moore BS ’61 
 
Walter Sparks BS ’61
Walter Sparks BS ’61 
 
Donald J. Welcome BS ’61
Donald J. Welcome BS ’61 
 
Anne Whitman BS ’61
Anne Whitman BS ’61 
 
Jerold L. Billings JD ’62
Jerold L. Billings JD ’62 
 
Mary Kay Emerson Britton BS ’62
Mary Kay Emerson Britton BS ’62 
 
Bernard Caplan JD ’62
Bernard Caplan JD ’62 
 
Garry Kahn JD ’62
Garry Kahn JD ’62 
 
Iris Phillips Karow BA ’62
Iris Phillips Karow BA ’62 
 
Thomas R. Keefer BS ’62
Thomas R. Keefer BS ’62 
 
Nancy Knudsen BA ’62
Nancy Knudsen BA ’62 
 
Susanna Campbell Kuo BA ’62
Susanna Campbell Kuo BA ’62 
 
Judy McLain Lewis BS ’62
Judy McLain Lewis BS ’62 
 
Rosemary Douglas Lombard BA ’62
Rosemary Douglas Lombard BA ’62 
 
William S. MacKay BS ’62
William S. MacKay BS ’62 
 
Edgar Martin BS ’62
Edgar Martin BS ’62 
 
Meredith Hiss Mears BS ’62
Meredith Hiss Mears BS ’62 
 
Marvin Nepom JD ’62
Marvin Nepom JD ’62 
 
Robert S. Pettingell BA ’62
Robert S. Pettingell BA ’62 
 
Ward Plummer BA ’62
Ward Plummer BA ’62 
 
Janet Vaughan Schwandt BA ’62
Janet Vaughan Schwandt BA ’62 
 
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75 1975
 
Pete Ward BS ’62
Pete Ward BS ’62 
 
Ross Webb BS ’62
Ross Webb BS ’62 
 
James Whitman BS ’62
James Whitman BS ’62 
 
Paul Willison BA ’62
Paul Willison BA ’62 
 
Judith Black BS ’63
Judith Black BS ’63 
 
John C. Flanagan ’63
John C. Flanagan ’63 1963
 
Ann K. Fontaine BA ’63
Ann K. Fontaine BA ’63 1963
 
Karl W. Freerksen Jr. JD ’63
Karl W. Freerksen Jr. JD ’63 1963
 
Van L. Killian BS ’63
Van L. Killian BS ’63 1963
 
Garr M. “Mike” King JD ’63
Garr M. “Mike” King JD ’63 1963
 
Jerry G. Kleen JD ’63
Jerry G. Kleen JD ’63 1963, law
 
Don A. McCarty BS ’63
Don A. McCarty BS ’63 1963
 
Jimmie McGill ’63
Jimmie McGill ’63 1963
 
Samuel N. Ngai BA ʼ63
Samuel N. Ngai BA ʼ63 1963
 
Robert H. Snider BS ’63
Robert H. Snider BS ’63 1963
 
Sharon Lyons Webb BS ’63
Sharon Lyons Webb BS ’63 1963
 
James P. Brown BS ’64, MAT ’77
James P. Brown BS ’64, MAT ’77 1964, 1977
 
Jeffrey B. Cronk BS ’64
Jeffrey B. Cronk BS ’64 1964
 
Sandra Hastings BS ʼ64
Sandra Hastings BS ʼ64 1964
 
Nathan L. Jones BS ’64
Nathan L. Jones BS ’64 1964
 
Marvin G. Kamholz BS ’64
Marvin G. Kamholz BS ’64 1964
 
Lillian Meyers JD ’64
Lillian Meyers JD ’64 1964, law
 
Eldon Wolfe BM ’64
Eldon Wolfe BM ’64 
 
Roger Clarence Germundson JD ’65
Roger Clarence Germundson JD ’65 law
 
Kenneth LeDoux ’65
Kenneth LeDoux ’65 
 
Peter G. Mathews ’65
Peter G. Mathews ’65 
 
Ward S. Armstrong JD ’66
Ward S. Armstrong JD ’66 1966, law
 
Richard Bach JD ’66
Richard Bach JD ’66 1966, law
 
Roger Clark BA ’66
Roger Clark BA ’66 1966
 
William (Bill) Coggins BA ’66
William (Bill) Coggins BA ’66 1966
 
Dorothy Thomson Dixon BS ’66
Dorothy Thomson Dixon BS ’66 1966
 
Stephen Eichelberger BA ’66
Stephen Eichelberger BA ’66 1966
 
Rich Emery BA ’66
Rich Emery BA ’66 
 
Dorothy Friend BS ’66
Dorothy Friend BS ’66 1966
 
Wilson H. Hulley BS ’66
Wilson H. Hulley BS ’66 1966
 
Michael Kohlhoff BS ’66
Michael Kohlhoff BS ’66 1966
 
Ross Mouer BA ’66
Ross Mouer BA ’66 1966
 
Judy Orem BS ’66
Judy Orem BS ’66 1966
 
Pam Parfitt BA ’66
Pam Parfitt BA ’66 1966
 
Lynne Pickens BA ’66
Lynne Pickens BA ’66 1966
 
Carla Shafer BS ’66
Carla Shafer BS ’66 1966
 
Karen Stevenson BA ’66
Karen Stevenson BA ’66 1966
 
Margaret Trachsel BS ’66, MAT ’73
Margaret Trachsel BS ’66, MAT ’73 1966
 
John Venator BS ’66
John Venator BS ’66 1966
 
Robert “Farley” Buell BS ’67
Robert “Farley” Buell BS ’67 
 
Katherine Davis BS ’67
Katherine Davis BS ’67 
 
Patricia Francy BA ’67
Patricia Francy BA ’67 
 
Mary Lou Pedersen Hatau BS ’67
Mary Lou Pedersen Hatau BS ’67 
 
Phil Lacy BS ’67
Phil Lacy BS ’67 
 
John McClelland BA ’67
John McClelland BA ’67 
 
Neva C. Neff BA ’67, MAT ’75
Neva C. Neff BA ’67, MAT ’75 1975
 
Ronald Parrish BA ’67
Ronald Parrish BA ’67 
 
Marvina Andrus Shilling BA ’67
Marvina Andrus Shilling BA ’67 
 
David Shilling BA ’67
David Shilling BA ’67 
 
John E. Toevs BS ’67
John E. Toevs BS ’67 
 
Roderick “Rod” L. Bunnell JD ’68
Roderick “Rod” L. Bunnell JD ’68 1968
 
Doug Lee BA ’68, JD ’88
Doug Lee BA ’68, JD ’88 1968, 1988
 
Michael K. Lee BS ’68
Michael K. Lee BS ’68 1968
 
Paul G. Mackey JD ’68
Paul G. Mackey JD ’68 1968
 
Gary Marlette JD ’68
Gary Marlette JD ’68 1968
 
Thomas M. Masterson BA ’68
Thomas M. Masterson BA ’68 1968
 
William Thomas (Bill) Powers JD ’68
William Thomas (Bill) Powers JD ’68 1968, law
 
David Todd BA ’68
David Todd BA ’68 
 
Anne Spencer Caputo BA ’69
Anne Spencer Caputo BA ’69 
 
Keith Cooperrider BA ’69
Keith Cooperrider BA ’69 
 
Ted M. Dorman BA ’69
Ted M. Dorman BA ’69 
 
Nan Forsyth Stewart BA ’69
Nan Forsyth Stewart BA ’69 
 
David Grube BA ’69
David Grube BA ’69 
 
Michael D. Henderson JD ’69
Michael D. Henderson JD ’69 
 
Marcia Weidg Hilton BS ’69
Marcia Weidg Hilton BS ’69 
 
Michael Homan BA ’69
Michael Homan BA ’69 
 
Paula Janz BA ’69
Paula Janz BA ’69 
 
Vicki R. Kreimeyer BA ’69
Vicki R. Kreimeyer BA ’69 
 
Kathleen “Kathy” Lowndes BA ’69
Kathleen “Kathy” Lowndes BA ’69 
 
J. Charles Morrison BA ’69
J. Charles Morrison BA ’69 
 
Laurence Sams BS ’69
Laurence Sams BS ’69 
 
Constance Odell Sams BA ’69
Constance Odell Sams BA ’69 
 
Mike Shiffer BA ’69
Mike Shiffer BA ’69 
 
Jo Ann Staebler BA ’69
Jo Ann Staebler BA ’69 
 
Jo Ann Staebler BA '69
Jo Ann Staebler BA '69 
 
Eric Van Patten ’69
Eric Van Patten ’69 
 
Doris A. Brooks BS ’70, MAT ’73
Doris A. Brooks BS ’70, MAT ’73 1970
 
Karen Busch BS ’70
Karen Busch BS ’70 1970
 
Dan Cadmus BS ’70
Dan Cadmus BS ’70 1970
 
Jan Carothers BA ’70
Jan Carothers BA ’70 
 
Rand Dawson BS ’70
Rand Dawson BS ’70 1970
 
Carol Dixon BA ’70
Carol Dixon BA ’70 1970
 
Stephen Dixon BA ’70
Stephen Dixon BA ’70 1970
 
Betsy Ford BS ’70
Betsy Ford BS ’70 1970
 
Anita Grimm BA ’70
Anita Grimm BA ’70 1970
 
Sherry Grove BA ’70
Sherry Grove BA ’70 1970
 
Michael Harrison Hicks JD ’70
Michael Harrison Hicks JD ’70 
 
Gary Lee BA ’70
Gary Lee BA ’70 1970
 
Bonnie Lopez-Negrete BA ’70
Bonnie Lopez-Negrete BA ’70 1970
 
Victoria Meier BA ’70, MAT ’93
Victoria Meier BA ’70, MAT ’93 1970, 1993
 
Kevin T. Milligan MAT ’70
Kevin T. Milligan MAT ’70 1970
 
Michael G. Murray BS ’70
Michael G. Murray BS ’70 1970
 
James Richardson BS ’70, JD ’76
James Richardson BS ’70, JD ’76 1970, 1976, law
 
Charles Joseph Wiseman III BS ’70, JD ’73
Charles Joseph Wiseman III BS ’70, JD ’73 1970, law
 
Dan Andrist BS ’71
Dan Andrist BS ’71 1971
 
Diane Brown ’71
Diane Brown ’71 
 
Janet Burgess BA ’71
Janet Burgess BA ’71 1971
 
Susan Burke BS ’71
Susan Burke BS ’71 
 
David Campiche BA ’71
David Campiche BA ’71 1971
 
Katy Crane BS ’71
Katy Crane BS ’71 1971
 
Leslie Culbertson BA ’71
Leslie Culbertson BA ’71 1971
 
Kathleen Doyle Manolescu BA ’71
Kathleen Doyle Manolescu BA ’71 
 
Linda Eterman BM ’71
Linda Eterman BM ’71 
 
Pam Safford Ginter BA ’71
Pam Safford Ginter BA ’71 1971
 
Sandy Weronko Halonen BA ’71
Sandy Weronko Halonen BA ’71 1971
 
Carol Hartmann Iverson BA ’71
Carol Hartmann Iverson BA ’71 1971
 
Cliff Johannsen BS ’71, MEd ’74
Cliff Johannsen BS ’71, MEd ’74 1971, 1974
 
Piers Lahey BA ’71
Piers Lahey BA ’71 
 
Richard Moore BS ’71
Richard Moore BS ’71 1971
 
Richard Moore BS ’71
Richard Moore BS ’71 1971
 
Paul Nelson BA ’71
Paul Nelson BA ’71 
 
Thomas H. Nilsen BA ’71
Thomas H. Nilsen BA ’71 1971
 
Betsy Ramsey BS ’71
Betsy Ramsey BS ’71 1971
 
Cathy Ramsey Quackenbush BS ’71
Cathy Ramsey Quackenbush BS ’71 1971
 
Tina Shalizi BA ’71, MAT ’72
Tina Shalizi BA ’71, MAT ’72 
 
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74 1971, 1974, law
 
Beth Case Warters BA ’72
Beth Case Warters BA ’72 
 
Charlotte M Cushman BS ’72
Charlotte M Cushman BS ’72 
 
David E. Heuck BA ’72
David E. Heuck BA ’72 
 
Mary Lindahl Ruhl BA ’72
Mary Lindahl Ruhl BA ’72 
 
Douglas Roberts BA ’72, MPA ’90
Douglas Roberts BA ’72, MPA ’90 1990
 
Cal Scott BA ’72
Cal Scott BA ’72 
 
John D. Albert BS ’73
John D. Albert BS ’73 
 
Vicky Allen MEd ’73
Vicky Allen MEd ’73 
 
Rocky Blumhagen BA ’73
Rocky Blumhagen BA ’73 
 
Robert A. Brooks BS ’73
Robert A. Brooks BS ’73 
 
Beverly Byer BS ’73
Beverly Byer BS ’73 
 
Janet Freeman BA ’73, MAT ’78
Janet Freeman BA ’73, MAT ’78 1978
 
Pamela Nelson-Munson BA ’73
Pamela Nelson-Munson BA ’73 
 
Richard E. Usilton BS ’73
Richard E. Usilton BS ’73 
 
Bill Walker BS ’73
Bill Walker BS ’73 
 
Jeffrey E. Arnold BS ’74
Jeffrey E. Arnold BS ’74 1974
 
Deborah Buckmaster BA ’74
Deborah Buckmaster BA ’74 1974
 
William Cobb JD ’74
William Cobb JD ’74 
 
Arthur “Art” Curtis JD ’74
Arthur “Art” Curtis JD ’74 
 
Laurie Stewart DeWitt BA ’74
Laurie Stewart DeWitt BA ’74 1974
 
Gini Grossenbacher BA ’74
Gini Grossenbacher BA ’74 
 
John Hart JD ’74
John Hart JD ’74 
 
Maria Hein BA ’74
Maria Hein BA ’74 1974
 
Chris Helmer JD ’74
Chris Helmer JD ’74 
 
Steve Kantor JD ’74
Steve Kantor JD ’74 
 
Kermit McCarthy BA ’74
Kermit McCarthy BA ’74 1974
 
Kate Moitoret BA '74
Kate Moitoret BA '74 
 
Matthew W. Peach JD ’74
Matthew W. Peach JD ’74 1974, law
 
Jan Friesen Pierce BA ’74
Jan Friesen Pierce BA ’74 1974
 
John “JP” Powers JD ’74
John “JP” Powers JD ’74 1974
 
Allen Reel JD ’74
Allen Reel JD ’74 1974, law
 
Lou Savage JD ’74
Lou Savage JD ’74 1974, law
 
Harriet R. Sheets BA ’74
Harriet R. Sheets BA ’74 1974
 
Jerry Sparks JD ’74
Jerry Sparks JD ’74 1974, law
 
Sharon Streeter MAT ’74
Sharon Streeter MAT ’74 
 
Joseph L. Udall JD ’74
Joseph L. Udall JD ’74 1974
 
Yosef Yacob JD ’74
Yosef Yacob JD ’74 
 
Penny York BS ’74
Penny York BS ’74 1974
 
David Aamodt JD ’75
David Aamodt JD ’75 1975
 
Jeff Andersen BA ’75
Jeff Andersen BA ’75 1975
 
Thomas C. Bauer ’75
Thomas C. Bauer ’75 
 
Bruce Beal JD ’75
Bruce Beal JD ’75 
 
John Bennett JD ’75
John Bennett JD ’75 
 
Emil Berg JD ’75
Emil Berg JD ’75 
 
Missy Dalgarn BA ’75
Missy Dalgarn BA ’75 1975
 
Mindy Dalgarn BS ’75
Mindy Dalgarn BS ’75 1975
 
Julie Frantz JD ’75
Julie Frantz JD ’75 
 
Gary Grenley JD ’75
Gary Grenley JD ’75 
 
Cathy Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87
Cathy Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87 1975, 1983, 1987, law
 
Marcia Krieger BA ’75
Marcia Krieger BA ’75 
 
Virginia “Gin” Lauritsen JD ’75
Virginia “Gin” Lauritsen JD ’75 1975
 
Neal Lemery BS ’75
Neal Lemery BS ’75 1975
 
John B. Lewis JD ’75
John B. Lewis JD ’75 1975
 
Lynn Long BS ’75
Lynn Long BS ’75 
 
Christine Lorentz BA ’75, BA ’79
Christine Lorentz BA ’75, BA ’79 
 
Charles Markley JD ’75
Charles Markley JD ’75 
 
Niels Marquardt BA ’75
Niels Marquardt BA ’75 
 
Niels Marquardt BA ’75
Niels Marquardt BA ’75 1975
 
Steven Maurer JD ’75
Steven Maurer JD ’75 
 
Linda Lohbeck BA ’75
Linda Lohbeck BA ’75 1975
 
Simon Murray BS ’75
Simon Murray BS ’75 1975
 
Arthur R. Nanna MAT ’75
Arthur R. Nanna MAT ’75 1975
 
Eric Olson BS ’75
Eric Olson BS ’75 1975
 
Kate Persons BA ’75
Kate Persons BA ’75 
 
Sue Sampson BA ’75
Sue Sampson BA ’75 
 
Ed Sarrett BA '75
Ed Sarrett BA '75 
 
Carol Savonen BA '75
Carol Savonen BA '75 
 
Janet Hall Schempf BA ’75
Janet Hall Schempf BA ’75 1975
 
Ray Matlock Smythe MAT ’75
Ray Matlock Smythe MAT ’75 
 
Primus St. John BS ’75
Primus St. John BS ’75 
 
Patricia Sullivan BA ’75
Patricia Sullivan BA ’75 
 
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75 1975
 
John A. Taylor BS ’75
John A. Taylor BS ’75 1975
 
Diane Ward BA ’75
Diane Ward BA ’75 1975
 
Joan Williams BA '75
Joan Williams BA '75 
 
Margie Willis BA '75
Margie Willis BA '75 
 
Carolyn Wright BA '75
Carolyn Wright BA '75 
 
David Eugene Andrews BA ’76
David Eugene Andrews BA ’76 1976
 
Linda Austin BA ’76
Linda Austin BA ’76 1976
 
Kenneth C. Dixson JD ’76
Kenneth C. Dixson JD ’76 1976, law
 
Johnathan Haub JD ’76
Johnathan Haub JD ’76 
 
Dennis J. Hubel JD ’76
Dennis J. Hubel JD ’76 1976, law
 
Henry Lorenzen JD ’76
Henry Lorenzen JD ’76 1976, law
 
Douglas Neville BS ’76
Douglas Neville BS ’76 1976
 
Jordan Schnitzer JD ’76
Jordan Schnitzer JD ’76 1976
 
Theodore Taplin BA ’76
Theodore Taplin BA ’76 1976
 
John Willson BA ʼ76
John Willson BA ʼ76 1976
 
Teunis James Wyers Jr. JD ’76
Teunis James Wyers Jr. JD ’76 1976, law
 
Barb Bailey-Marold BS ’77
Barb Bailey-Marold BS ’77 
 
Bridget Baker Kincaid BA ’77
Bridget Baker Kincaid BA ’77 
 
Cliff Bentz JD ’77
Cliff Bentz JD ’77 1977
 
Steven M. Carpenter BA ’77, JD ’91
Steven M. Carpenter BA ’77, JD ’91 1977, 1991
 
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77 1977
 
Frank Dillow JD ’77
Frank Dillow JD ’77 
 
Charlotte Glasgo BS ’77
Charlotte Glasgo BS ’77 1977
 
Robin Gulde BS ’77
Robin Gulde BS ’77 
 
Yoko Natori Gulde BS ’77
Yoko Natori Gulde BS ’77 1977
 
John Hainze BS ’77
John Hainze BS ’77 1977
 
Christy Hale BA ’77, MAT ’80
Christy Hale BA ’77, MAT ’80 
 
Ginger Baehr Harville BS ’77
Ginger Baehr Harville BS ’77 
 
R. Craig Hindley JD ’77
R. Craig Hindley JD ’77 
 
Richard Kraus JD ’77
Richard Kraus JD ’77 
 
Alan (Al) Larsen JD ’77
Alan (Al) Larsen JD ’77 1977
 
David B. Nadal BS ’77
David B. Nadal BS ’77 1977
 
Peggy Nagae JD ’77
Peggy Nagae JD ’77 
 
Carolyn Rubenstein (Dorn) BA ’77
Carolyn Rubenstein (Dorn) BA ’77 
 
Stephen Sady JD ’77
Stephen Sady JD ’77 
 
Edward G. Sale BS ʼ77
Edward G. Sale BS ʼ77 1977
 
Tom Sand JD ’77
Tom Sand JD ’77 
 
Lane Simpson JD ’77
Lane Simpson JD ’77 
 
Jennifer Stenkamp BA ’77
Jennifer Stenkamp BA ’77 
 
Charles “Chuck” Tauman JD ’77
Charles “Chuck” Tauman JD ’77 
 
Verlean Wilson BS ’77
Verlean Wilson BS ’77 1977
 
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77 
 
Richard D. Acott JD ’78
Richard D. Acott JD ’78 1978
 
Joseph Arellano JD ’78
Joseph Arellano JD ’78 1978
 
Randall G. Baidas JD ’78
Randall G. Baidas JD ’78 1978
 
Philip Berkowitz JD ’78
Philip Berkowitz JD ’78 1978
 
John Bradach JD ’79
John Bradach JD ’79 law
 
Larry Burton BA ’78
Larry Burton BA ’78 
 
Julia Duin BA ’78
Julia Duin BA ’78 1978
 
Jeffrey Forbes BA ’78
Jeffrey Forbes BA ’78 1978
 
Thomas H. Gerken JD ’78
Thomas H. Gerken JD ’78 1978, law
 
Peter Glade JD ’78
Peter Glade JD ’78 
 
Bruce Glover BS ’78
Bruce Glover BS ’78 
 
Anita H. Grinich BA ’78
Anita H. Grinich BA ’78 1978
 
Ann Lehman JD ’78
Ann Lehman JD ’78 1978
 
Ann Lehman JD ’78
Ann Lehman JD ’78 
 
Ronald Marks BS ’78
Ronald Marks BS ’78 1978
 
Paul Monheimer BA ’78, BA ’79, MAT ’86
Paul Monheimer BA ’78, BA ’79, MAT ’86 
 
Gayle Nachtigal JD ’78
Gayle Nachtigal JD ’78 
 
April Nelson BA ’78
April Nelson BA ’78 1978, 1981
 
Toby Padgett BS ’78
Toby Padgett BS ’78 1978
 
Mark Pinder BS ’78
Mark Pinder BS ’78 1978
 
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85 1978, 1985
 
Scot Sellers BS ’78
Scot Sellers BS ’78 1978
 
Robert M. Tobiassen JD ’78
Robert M. Tobiassen JD ’78 1978
 
Lynn E. Blough BA ’79
Lynn E. Blough BA ’79 
 
Phil L. Borngraeber BS ’79
Phil L. Borngraeber BS ’79 
 
Katie Weil Byrnes BA ’79
Katie Weil Byrnes BA ’79 
 
Jean Marguerite Davis-Johnson JD ’78
Jean Marguerite Davis-Johnson JD ’78 1978, law
 
Bill Deane BS ’79
Bill Deane BS ’79 
 
Maggie Koenig Englund BA ’79
Maggie Koenig Englund BA ’79 
 
Kathy Gebhardt BA ’79
Kathy Gebhardt BA ’79 
 
Doug Goldsmith BS ’79
Doug Goldsmith BS ’79 
 
Carla Hernandez BA ’79
Carla Hernandez BA ’79 
 
Steven Hodson BM ’79
Steven Hodson BM ’79 
 
Jon Horn BA ’79
Jon Horn BA ’79 
 
Linda Jackson BS ’79
Linda Jackson BS ’79 
 
Clarice Kralovec BA ’79
Clarice Kralovec BA ’79 
 
Dave Kushner JD ’79
Dave Kushner JD ’79 
 
William H. Kwitman JD ’79
William H. Kwitman JD ’79 
 
Jack Lundeen JD ’79
Jack Lundeen JD ’79 
 
Julie Jones Manning BA ’79
Julie Jones Manning BA ’79 
 
Carol Blum Miller BS ’79
Carol Blum Miller BS ’79 
 
Michael “Mickey” Morey JD ’79
Michael “Mickey” Morey JD ’79 
 
Kristie Harley Nestor BS ’79
Kristie Harley Nestor BS ’79 
 
Hadley Robbins BS ’79
Hadley Robbins BS ’79 
 
Ausey H (Rusty) Robnett JD ’79
Ausey H (Rusty) Robnett JD ’79 
 
Curtis Roth BS ’79
Curtis Roth BS ’79 
 
Stacy Rout-Thompson BA ’79
Stacy Rout-Thompson BA ’79 
 
Kate Bell Russell BS ’79
Kate Bell Russell BS ’79 
 
Jerret Sale JD ’79
Jerret Sale JD ’79 
 
Ronda L. Sandquist JD ’79
Ronda L. Sandquist JD ’79 
 
Terri Harris Scribner BS ’79
Terri Harris Scribner BS ’79 
 
Dave Smith BA ’79
Dave Smith BA ’79 
 
Stacy Thompson BA ’79
Stacy Thompson BA ’79 
 
Steve Van Mouwerik BA ’79
Steve Van Mouwerik BA ’79 
 
Matt Wuerker BA ’79
Matt Wuerker BA ’79 
 
Kim Warren Zeren BA ’79
Kim Warren Zeren BA ’79 
 
Pamela Beery JD ’80
Pamela Beery JD ’80 
 
Diane Blumenfeld-Schaap BA ’80
Diane Blumenfeld-Schaap BA ’80 1980
 
Thomas Brown JD ’80
Thomas Brown JD ’80 1980, law
 
Brett Buckley JD ’80
Brett Buckley JD ’80 1980, law
 
Scott Downing JD ’80
Scott Downing JD ’80 
 
Paul Elsner JD ’80
Paul Elsner JD ’80 
 
Susan Behlke Foley JD ’80
Susan Behlke Foley JD ’80 
 
Sheryl Gillilan BA ’80
Sheryl Gillilan BA ’80 
 
Thomas Hames BS ’80
Thomas Hames BS ’80 
 
Jason Heald BS ’80
Jason Heald BS ’80 1980
 
Heidi Heitkamp JD ’80
Heidi Heitkamp JD ’80 2010, law
 
Kathleen Holder BA ’80
Kathleen Holder BA ’80 1980
 
Russell Holder BA ’80
Russell Holder BA ’80 1980
 
William Hupprich JD ’80
William Hupprich JD ’80 
 
Theresa M. Kohlhoff JD ’80
Theresa M. Kohlhoff JD ’80 
 
Marianne Schwanke Lewis BM ’80
Marianne Schwanke Lewis BM ’80 
 
Dayann M. Liebman JD ’80
Dayann M. Liebman JD ’80 1980
 
Dale S. MacHaffie JD ’80
Dale S. MacHaffie JD ’80 1980, law
 
Phil Moran BA ’80
Phil Moran BA ’80 
 
Christopher James BA ’80
Christopher James BA ’80 1980
 
Kathryn Smith Root BA ’80, JD ’84
Kathryn Smith Root BA ’80, JD ’84 1980, 1984, law
 
Deborah Sather JD ’80
Deborah Sather JD ’80 
 
David Schachterle JD ’80
David Schachterle JD ’80 
 
Anita Shelton BA ’80
Anita Shelton BA ’80 1980
 
Mary Treiber JD ’80
Mary Treiber JD ’80 
 
Anne Weaver BS ’80
Anne Weaver BS ’80 
 
Diane Bailey BA ’81
Diane Bailey BA ’81 1981
 
Judith Bender MEd ’81
Judith Bender MEd ’81 1981
 
Chuck Blanchard BS ’81
Chuck Blanchard BS ’81 
 
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81 1981
 
Gretchen Buehner JD ’81
Gretchen Buehner JD ’81 
 
Deanne Darling JD ’81
Deanne Darling JD ’81 
 
Thomas C. Davis JD ’81
Thomas C. Davis JD ’81 
 
Lisa Grill Dodson BA ’81
Lisa Grill Dodson BA ’81 
 
Peter Dodson BS ’81, MAT ’99
Peter Dodson BS ’81, MAT ’99 
 
Jamie Forman BA ’81
Jamie Forman BA ’81 
 
Jennifer Pomeroy Fronk BA ’81
Jennifer Pomeroy Fronk BA ’81 
 
Ted Gaines BS ’81
Ted Gaines BS ’81 
 
Craig C. Gibson BM ’81
Craig C. Gibson BM ’81 1981
 
Tani Roberts Girton BA ’81
Tani Roberts Girton BA ’81 1981
 
Nancy Hungerford JD ’81
Nancy Hungerford JD ’81 
 
Kristin Lee BA ’81
Kristin Lee BA ’81 1981
 
Juan Lizama JD ’81
Juan Lizama JD ’81 
 
Chrys Martin JD ’81
Chrys Martin JD ’81 
 
Kathleen McCann JD ’81
Kathleen McCann JD ’81 1981
 
Victoria McOmie BS '81
Victoria McOmie BS '81 
 
Rich Melnick JD ’81
Rich Melnick JD ’81 
 
Scott Meyer JD ’81
Scott Meyer JD ’81 
 
Eve L. Miller JD ’81
Eve L. Miller JD ’81 
 
Roger Ralston BS ’81
Roger Ralston BS ’81 1981
 
Forrest Reid BS ’81
Forrest Reid BS ’81 1981
 
Garrett A. Richardson JD ’81
Garrett A. Richardson JD ’81 1981
 
Laura Green Rossetter BA '81
Laura Green Rossetter BA '81 
 
Sheila Shusterich BM ’81
Sheila Shusterich BM ’81 1981
 
William “Sam” S. Simpson JD ’81
William “Sam” S. Simpson JD ’81 1981
 
Steve Stadum JD ’81
Steve Stadum JD ’81 
 
Micah Stolowitz JD ’81
Micah Stolowitz JD ’81 
 
Sarah Supahan BS ’81
Sarah Supahan BS ’81 1981
 
Katherine Armstrong JD ’82
Katherine Armstrong JD ’82 1982
 
Galen L. Bland JD ’82
Galen L. Bland JD ’82 1982, law
 
Kim Conyngham BA ’82
Kim Conyngham BA ’82 1982
 
Ginia Dorfman-Caristia BA ’82
Ginia Dorfman-Caristia BA ’82 
 
Bruce Gallagher BA ’82
Bruce Gallagher BA ’82 1982
 
Edward Gerdes BS ’82
Edward Gerdes BS ’82 
 
Patricia Halsell JD ’82
Patricia Halsell JD ’82 
 
Jamie Hackel Hyams BA ’82
Jamie Hackel Hyams BA ’82 
 
Adrienne Inglis BM ’82
Adrienne Inglis BM ’82 1982
 
Robert Jones BA ’82
Robert Jones BA ’82 1982
 
Susanne Brown Kahler BA ’82
Susanne Brown Kahler BA ’82 1982
 
Mark LeCoq JD ’82
Mark LeCoq JD ’82 
 
Mary Lemon BA ’82
Mary Lemon BA ’82 
 
Jayna Pike Locke BS '82
Jayna Pike Locke BS '82 
 
Peter Monson JD ’82
Peter Monson JD ’82 
 
Marcus Nebeling BA ’82
Marcus Nebeling BA ’82 
 
Julia Swehla O’Herin BA '82
Julia Swehla O’Herin BA '82 
 
D Liz Quayle BA ’82
D Liz Quayle BA ’82 1982
 
Nina Bonita Romine BA '82
Nina Bonita Romine BA '82 
 
Yumi Sera BA '82
Yumi Sera BA '82 
 
Stephen Simmonds BA '82
Stephen Simmonds BA '82 
 
Kathryn Villa-Smith JD ’82
Kathryn Villa-Smith JD ’82 1982
 
Richard Whittemore JD ’82
Richard Whittemore JD ’82 1982
 
Christopher Wood BA '82
Christopher Wood BA '82 
 
Leslie Atiyeh BA ’83
Leslie Atiyeh BA ’83 1983
 
Gary Bashor JD ’83
Gary Bashor JD ’83 1983
 
Joanne Tzouvalopoulos Beck BA ’83
Joanne Tzouvalopoulos Beck BA ’83 1983
 
Stuart Beck BS ’83
Stuart Beck BS ’83 1983
 
Meredith Nelson Black BA '83
Meredith Nelson Black BA '83 
 
Diana Bonyhadi BA ’83
Diana Bonyhadi BA ’83 1983
 
Jill Phillips Brueningsen BA '83
Jill Phillips Brueningsen BA '83 
 
Jonathan Burton BA '83
Jonathan Burton BA '83 
 
Jonathan Burton BA ’83
Jonathan Burton BA ’83 1983
 
Deborah Caldwell JD ’83
Deborah Caldwell JD ’83 1983
 
Norman Dick JD ’83
Norman Dick JD ’83 
 
Benedikt Hoskuldsson BA ’83
Benedikt Hoskuldsson BA ’83 
 
Thomas Jensen JD ’83
Thomas Jensen JD ’83 1983, law
 
Catherine Johnson-Ference BA ’83
Catherine Johnson-Ference BA ’83 1983
 
Jeffrey Keeney JD ’83
Jeffrey Keeney JD ’83 
 
Julie A. Keil JD ’83
Julie A. Keil JD ’83 1983
 
Norma Kop BA '83
Norma Kop BA '83 
 
Hjordis Magnusdottir BA ’83
Hjordis Magnusdottir BA ’83 1983
 
Molly Marcum JD ’83
Molly Marcum JD ’83 1983, law
 
Connie Elkins McKelvey JD ’83
Connie Elkins McKelvey JD ’83 
 
Scott McLaughlin BA ’83
Scott McLaughlin BA ’83 1983
 
Max M. Miller Jr. JD ’83
Max M. Miller Jr. JD ’83 
 
Denise Minor JD ’83
Denise Minor JD ’83 
 
Turid Owren JD ’83
Turid Owren JD ’83 
 
Mark Peterson BA ’83
Mark Peterson BA ’83 1983
 
Kenneth Protonentis JD ’83
Kenneth Protonentis JD ’83 1983, law
 
Hadi Razavi BS ’83
Hadi Razavi BS ’83 1983
 
Wendy Robinson BA '83
Wendy Robinson BA '83 
 
Robert Slauson MAT ’83
Robert Slauson MAT ’83 
 
Dennis H. Treacy JD ’83
Dennis H. Treacy JD ’83 1983, law
 
Bradley Volk BA ’83
Bradley Volk BA ’83 1983
 
Kay Abramowitz JD ’84
Kay Abramowitz JD ’84 1984
 
Pablo Arizmendi-Kalb BS ’84
Pablo Arizmendi-Kalb BS ’84 1984
 
Dr. Paul Blaylock JD ’84
Dr. Paul Blaylock JD ’84 1984
 
Jody Christensen BA ’84
Jody Christensen BA ’84 1984
 
Edward Murray Collins JD ’84
Edward Murray Collins JD ’84 1984, law
 
Julianne Davis JD ’84
Julianne Davis JD ’84 
 
Jeanne Durr JD ’84
Jeanne Durr JD ’84 
 
Chris Edison BA ’84
Chris Edison BA ’84 1984
 
Steven P. Emerick JD ’84
Steven P. Emerick JD ’84 
 
Glenn Fout BA ’84
Glenn Fout BA ’84 1984
 
Sandijean Fuson JD ’84
Sandijean Fuson JD ’84 
 
Steven Hedberg JD ’84
Steven Hedberg JD ’84 
 
Tracii Hickman BA ’84
Tracii Hickman BA ’84 1984
 
Heather Hippsley JD ’84
Heather Hippsley JD ’84 1984, law
 
Stuart Jones JD ’84
Stuart Jones JD ’84 
 
Paul Kaufman JD ’84
Paul Kaufman JD ’84 
 
John S. Knowles JD ’84
John S. Knowles JD ’84 1984
 
Roger Lenneberg JD ’84
Roger Lenneberg JD ’84 
 
Daniel Lindahl JD ’84
Daniel Lindahl JD ’84 
 
Brian Lindstrom BS ’84
Brian Lindstrom BS ’84 
 
Daniel P. McInerny JD ’84
Daniel P. McInerny JD ’84 
 
William C Rooklidge JD ’84
William C Rooklidge JD ’84 1984
 
Mark Ross BA '84
Mark Ross BA '84 
 
Kathleen Singer King JD ’84
Kathleen Singer King JD ’84 1984
 
Nancy Smith JD ’84
Nancy Smith JD ’84 1984
 
Kevin Spencer BS ’84
Kevin Spencer BS ’84 1984
 
Rebecca A. Sweetland JD ’84
Rebecca A. Sweetland JD ’84 
 
Katherine Tennyson JD ’84
Katherine Tennyson JD ’84 
 
Rebecca Brown Thompson BA ’84
Rebecca Brown Thompson BA ’84 
 
Dave Tilton JD ’84
Dave Tilton JD ’84 
 
Audrey Underdahl ’84
Audrey Underdahl ’84 1984
 
Sheila Walty BA ’84
Sheila Walty BA ’84 1984
 
Michael Wenzel BA ’84
Michael Wenzel BA ’84 1984
 
Elizabeth Winzeler BA ’84
Elizabeth Winzeler BA ’84 
 
Peter Ames Carlin BA ’85
Peter Ames Carlin BA ’85 1985
 
Kate Ashbey BA ’85
Kate Ashbey BA ’85 1985
 
Pamela Barrow JD ’85
Pamela Barrow JD ’85 1985, law
 
Loree (Benson) Knight BA ’85
Loree (Benson) Knight BA ’85 1985
 
Bill Bessolo BA ’85
Bill Bessolo BA ’85 
 
Charles Bingham BS ’85
Charles Bingham BS ’85 1985
 
Kate Brown JD ’85
Kate Brown JD ’85 1985, law
 
Jennifer Busch BA ’85
Jennifer Busch BA ’85 1985
 
Chris Chopyak BA ’85
Chris Chopyak BA ’85 1985
 
Katherine “Katie” Cook BA ’85
Katherine “Katie” Cook BA ’85 1985
 
Thomas Crowder BA ’85
Thomas Crowder BA ’85 1985
 
Ken Dickey BA ’85
Ken Dickey BA ’85 1985
 
Jeff Eden JD ’85
Jeff Eden JD ’85 
 
Anna Edison BA ’85
Anna Edison BA ’85 1985
 
Marlene E. Findling JD ’85
Marlene E. Findling JD ’85 
 
Karla Fischer BS ’85
Karla Fischer BS ’85 1985
 
Glenn Fox BA '85
Glenn Fox BA '85 
 
Kenneth (Ken) Fox JD ’85
Kenneth (Ken) Fox JD ’85 
 
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85 
 
Jennifer Hildebran Pollard BA ’85
Jennifer Hildebran Pollard BA ’85 1985
 
Scott Horngren JD ’87
Scott Horngren JD ’87 1987
 
Paul Jorgensen BA '85
Paul Jorgensen BA '85 
 
Narayan Kaimal BS '85
Narayan Kaimal BS '85 
 
Jon Kinney BA '85
Jon Kinney BA '85 
 
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85 
 
Norman Malbin JD ’85
Norman Malbin JD ’85 1985
 
Hal Nachtrieb BS ’85
Hal Nachtrieb BS ’85 1985
 
Chris Newell BA ’85
Chris Newell BA ’85 
 
Astrid Furniss Newell BA ’85
Astrid Furniss Newell BA ’85 1985
 
Robert Oakes BA ’85
Robert Oakes BA ’85 1985
 
Winfield D. Ong JD ’85
Winfield D. Ong JD ’85 
 
Richard O’Brien JD ’85
Richard O’Brien JD ’85 
 
Kathy Scannell Palghat BA '85
Kathy Scannell Palghat BA '85 
 
Bill Pollard BA ’85
Bill Pollard BA ’85 
 
Mike Sellers BS ’85
Mike Sellers BS ’85 1985
 
Roy Smith BS ’85
Roy Smith BS ’85 1985
 
Cecily Smith JD ’85
Cecily Smith JD ’85 
 
Carol Terril-Hanchrow MA ’85
Carol Terril-Hanchrow MA ’85 1985
 
Jack Alley BS ’86
Jack Alley BS ’86 1986
 
Alan Amling BA ’86
Alan Amling BA ’86 1986
 
Alan Amling BA ’86
Alan Amling BA ’86 1986
 
Christopher Andreas BA ’86
Christopher Andreas BA ’86 1986
 
Lilian Bier JD ’86
Lilian Bier JD ’86 
 
Stephen Clark BA ’86
Stephen Clark BA ’86 
 
Carolyn Clark BA ’86
Carolyn Clark BA ’86 1986
 
Jeffrey Comer BS ’86
Jeffrey Comer BS ’86 
 
Lori Coukoulis JD ’86
Lori Coukoulis JD ’86 
 
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86 
 
Bradford Lamb JD ’86
Bradford Lamb JD ’86 
 
Diana Larsen BA ’86
Diana Larsen BA ’86 1986
 
Allen O’Bannon BA ’86
Allen O’Bannon BA ’86 1986
 
Kim Riley BA ’86
Kim Riley BA ’86 1986
 
Tony Robinson BA '86
Tony Robinson BA '86 
 
Tawny Schlieski BA ’86
Tawny Schlieski BA ’86 1986
 
Leanne Schrotzberger BA ’86
Leanne Schrotzberger BA ’86 
 
Ben Scully BA ’86
Ben Scully BA ’86 1986
 
Stephanie Shaw MA ’86
Stephanie Shaw MA ’86 1986
 
Beth Skillern JD ’86
Beth Skillern JD ’86 
 
Anne-Seymour St. John BA ’86
Anne-Seymour St. John BA ’86 
 
Eric Warner BA '86
Eric Warner BA '86 
 
Terry Weiner JD ’86
Terry Weiner JD ’86 
 
Gordon Welborn JD ’86
Gordon Welborn JD ’86 
 
James Wilder Hancock ’86
James Wilder Hancock ’86 1986
 
Bruce Withycombe BA ’86
Bruce Withycombe BA ’86 1986
 
Karen Swehla Black BA ’87
Karen Swehla Black BA ’87 
 
Mark Brody BA ’87
Mark Brody BA ’87 1987
 
Quantz Bruns-Kyler BA ’87
Quantz Bruns-Kyler BA ’87 
 
Sarah Jo Chaplen BA ’87, MPA ’93
Sarah Jo Chaplen BA ’87, MPA ’93 
 
Ron Clark JD ’87
Ron Clark JD ’87 
 
Larry Conner MA '87
Larry Conner MA '87 
 
Barbara Craig JD ’87
Barbara Craig JD ’87 
 
Chrissy Curran BA ’87
Chrissy Curran BA ’87 
 
Mike Daus BS ’87
Mike Daus BS ’87 1987
 
Beth Calvin Halvorsen BA ’87
Beth Calvin Halvorsen BA ’87 1987
 
William P. Harper Professional Licensure ’87
William P. Harper Professional Licensure ’87 
 
Mike Holtzclaw BA ’87
Mike Holtzclaw BA ’87 
 
Carol L. Jewell BS ’87
Carol L. Jewell BS ’87 1987
 
Larry Juday JD ’87
Larry Juday JD ’87 1987, law
 
Joseph Kaufman JD ’87
Joseph Kaufman JD ’87 
 
Carla Kelley JD ’87
Carla Kelley JD ’87 
 
Wendy M. Kent JD ’87
Wendy M. Kent JD ’87 
 
Katy Kwong BS ’87
Katy Kwong BS ’87 
 
Charles McNulty BS ’87
Charles McNulty BS ’87 1987
 
Anthony Misseldine JD ’87
Anthony Misseldine JD ’87 1987
 
Dean Orenstein CAS ’87
Dean Orenstein CAS ’87 1987
 
Elizabeth Rouffy BS ’87
Elizabeth Rouffy BS ’87 
 
Leslie Thatcher BA ’87
Leslie Thatcher BA ’87 1987
 
Mary Dakin BA ’88
Mary Dakin BA ’88 1988
 
Sydney Freitas Dickerson BA ’88, MEd ’89
Sydney Freitas Dickerson BA ’88, MEd ’89 1988, 1989
 
Jay Hernandez BA ’88, MAT ’04
Jay Hernandez BA ’88, MAT ’04 1988, 2004
 
Keith Holman JD ’88
Keith Holman JD ’88 1988
 
Robb Hutson BA ’88
Robb Hutson BA ’88 1988
 
Kristin Jouppe Shipman BA ’88
Kristin Jouppe Shipman BA ’88 1988
 
Steven Kahn JD ’88
Steven Kahn JD ’88 
 
Deborah Kassner BA ’88
Deborah Kassner BA ’88 1988
 
Steve Kraemer JD ’88
Steve Kraemer JD ’88 
 
Greg Lakin JD ’88
Greg Lakin JD ’88 1988
 
Michael McShane JD ’88
Michael McShane JD ’88 1988
 
Teresa Pacelli-Dill BS ’88
Teresa Pacelli-Dill BS ’88 1988
 
Richard Rizk JD ’88
Richard Rizk JD ’88 1988
 
Michael C. Robinson JD ’88
Michael C. Robinson JD ’88 1988
 
Jolie Russo JD ’88
Jolie Russo JD ’88 
 
Jill Tanner JD ’88
Jill Tanner JD ’88 
 
Todd L. Van Rysselberghe JD ’88
Todd L. Van Rysselberghe JD ’88 1988
 
Erin Waterman BA ’88
Erin Waterman BA ’88 1988
 
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89 1989
 
Christina Alfandary BA ’89
Christina Alfandary BA ’89 1989
 
Dean N. Alterman JD ’89
Dean N. Alterman JD ’89 1989, law
 
Scott Anders JD ’89
Scott Anders JD ’89 1989
 
Michelle Anderson BA ’89
Michelle Anderson BA ’89 1989
 
Corena Bahr BA ’89
Corena Bahr BA ’89 
 
Andrea Ball BA '89
Andrea Ball BA '89 
 
Christina Bialas BA '89
Christina Bialas BA '89 
 
LeAnne Bremer JD ’89
LeAnne Bremer JD ’89 1989, law
 
Patti Brooke BA ’89
Patti Brooke BA ’89 
 
Steve Brown JD ’89
Steve Brown JD ’89 1989, law
 
Eden Rose Brown JD ’89
Eden Rose Brown JD ’89 
 
Stacey Caldwell BA ’89
Stacey Caldwell BA ’89 1989
 
Carla Cavenago-Salazar BA ’89
Carla Cavenago-Salazar BA ’89 1989
 
Serena Cruz BA ’89
Serena Cruz BA ’89 1989
 
Timothy Daley BS ’89
Timothy Daley BS ’89 
 
Chris Eck JD ’89
Chris Eck JD ’89 1989, law
 
Katy Fink-Johnson BA ’89
Katy Fink-Johnson BA ’89 
 
Lisa Harper BA ’89
Lisa Harper BA ’89 1989
 
Cristina Lindquist Heffernan BS '89
Cristina Lindquist Heffernan BS '89 
 
Dale Hill MPA ’89
Dale Hill MPA ’89 1989
 
Richard LeFaivre BA ’89
Richard LeFaivre BA ’89 
 
Suzanne R. Lepeintre BA ’89
Suzanne R. Lepeintre BA ’89 1989
 
Richard Lewis BA '89
Richard Lewis BA '89 
 
Jeffrey R. Lewis JD ’89
Jeffrey R. Lewis JD ’89 
 
Scott Pillar BS ’89
Scott Pillar BS ’89 1989
 
Liz Prato BA ’89
Liz Prato BA ’89 1989
 
Glen Price JD ’89
Glen Price JD ’89 1989, law
 
Robert C. Russell JD ’89
Robert C. Russell JD ’89 
 
Jackson Shea BS ’89
Jackson Shea BS ’89 1989
 
John Stephenson BA '89
John Stephenson BA '89 
 
Carl Thong BA '89
Carl Thong BA '89 
 
Jen Welsh BA '89
Jen Welsh BA '89 
 
Zena BA ’90
Zena BA ’90 1990, 1995
 
Jeff Alworth BA ’90
Jeff Alworth BA ’90 1990
 
Eric Baack MAT ’90
Eric Baack MAT ’90 1990
 
Elizabeth Bacher BA ’90
Elizabeth Bacher BA ’90 
 
Gary L. Blacklidge JD ’90
Gary L. Blacklidge JD ’90 1990
 
Leslie Bottomly JD ’90
Leslie Bottomly JD ’90 1990, law
 
Rong-Wei “Ron” Cai JD ’90
Rong-Wei “Ron” Cai JD ’90 1990
 
Cody Cain BA ’90
Cody Cain BA ’90 
 
Steve Calloway MAT ’90
Steve Calloway MAT ’90 1990
 
Tracey Cordes JD ’90
Tracey Cordes JD ’90 
 
Zena BA ’90
Zena BA ’90 
 
Kristen Johnson BA ’90
Kristen Johnson BA ’90 
 
Jennifer Kerns BA ’90
Jennifer Kerns BA ’90 1990
 
Robert Kyte JD ’90
Robert Kyte JD ’90 
 
Derek Larson BA ’90
Derek Larson BA ’90 
 
Wendy Manley JD ’90
Wendy Manley JD ’90 
 
Michael R. McLane JD ’90
Michael R. McLane JD ’90 1990, law
 
Jake Metcalfe JD ’90
Jake Metcalfe JD ’90 1990
 
Suze Mullen-Engbretson BA ’90
Suze Mullen-Engbretson BA ’90 1990
 
Steven M. Pratt BA ’90
Steven M. Pratt BA ’90 1990
 
Cindra Rehman BA ’90
Cindra Rehman BA ’90 1990
 
Richard Rogers BA ’90
Richard Rogers BA ’90 1990
 
MardiLyn Saathoff JD ’90
MardiLyn Saathoff JD ’90 
 
Kris Schuberg BA ’90
Kris Schuberg BA ’90 
 
Scott Snyder JD ’90
Scott Snyder JD ’90 
 
Emily Austin BA ’91
Emily Austin BA ’91 1991
 
Wendy Barth BS ’91
Wendy Barth BS ’91 1991
 
Todd Beaird JD ’91
Todd Beaird JD ’91 1991
 
Eric Benson BA ’91
Eric Benson BA ’91 1991
 
Robert E. Burney III JD ’91
Robert E. Burney III JD ’91 1991, law
 
Dagmar Butte JD ’91
Dagmar Butte JD ’91 1991
 
Bridget Canty BS ’91
Bridget Canty BS ’91 
 
Steven Mitchell Carpenter BA ’77, JD ’91
Steven Mitchell Carpenter BA ’77, JD ’91 
 
Sharon Chinn MA '91
Sharon Chinn MA '91 
 
Mary Dilles MAT ’91
Mary Dilles MAT ’91 
 
Ann Flannigan BA ’91
Ann Flannigan BA ’91 
 
Laura K. Frey BA ’91
Laura K. Frey BA ’91 1991
 
Jeannie Gunter BA ’91
Jeannie Gunter BA ’91 1991
 
Erin-Todd Hansen BA ’91
Erin-Todd Hansen BA ’91 1991
 
Jacob Hasslacher BA ’91
Jacob Hasslacher BA ’91 
 
Helen Hierschbiel JD ’91
Helen Hierschbiel JD ’91 
 
Stephanie Johnson BA ’91
Stephanie Johnson BA ’91 
 
Robert Jordshaugen BS ’91
Robert Jordshaugen BS ’91 1991
 
Blythe Anderson Knott BS '91
Blythe Anderson Knott BS '91 
 
Yuko Kodama BA '91
Yuko Kodama BA '91 
 
Tarrell Kullaway BA ’91
Tarrell Kullaway BA ’91 1991
 
Chris Mann BS ’91
Chris Mann BS ’91 1991
 
David S. Mann JD ’91
David S. Mann JD ’91 
 
Mark Meininger JD ’91
Mark Meininger JD ’91 
 
Robert (Bob) James Miller JD ’91
Robert (Bob) James Miller JD ’91 1991, law
 
James Monsebroten BA ’91
James Monsebroten BA ’91 1991
 
Scott A. Morrill JD ’91
Scott A. Morrill JD ’91 
 
Laura Mundt BA '91
Laura Mundt BA '91 
 
Beth O’Neal BS ’91
Beth O’Neal BS ’91 
 
Tony Paolucci BA ’91
Tony Paolucci BA ’91 
 
Mark Porter JD ’91
Mark Porter JD ’91 
 
Michael D. Rap JD ’91
Michael D. Rap JD ’91 1991
 
Wendy Levy Rush BA ’91
Wendy Levy Rush BA ’91 1991
 
Charles Sanderson BA ’91
Charles Sanderson BA ’91 1991
 
Bryan Scott JD ’91
Bryan Scott JD ’91 1991, law
 
Jennifer Seavey BS ’91
Jennifer Seavey BS ’91 1991
 
Scott Spendlove BA ’91
Scott Spendlove BA ’91 1991
 
Teresa Statler JD ’91
Teresa Statler JD ’91 
 
David Stone BS ’91
David Stone BS ’91 1991
 
Stuart “Stu” Sugarman JD ’91
Stuart “Stu” Sugarman JD ’91 1991
 
Joshua Sutin BA ’91
Joshua Sutin BA ’91 1991
 
Eric Taussig BA '91
Eric Taussig BA '91 
 
Jennifer Van Houten BA '91
Jennifer Van Houten BA '91 
 
Michael Winans BA ’91
Michael Winans BA ’91 1991
 
Abby Wool Landon JD ’91
Abby Wool Landon JD ’91 1991
 
Dal Yockey BA ’91
Dal Yockey BA ’91 1991
 
Sheila Zachry MAT ’91
Sheila Zachry MAT ’91 1991
 
Sibylle Baer JD ’92
Sibylle Baer JD ’92 1992, law
 
Eric Barth BA ’92
Eric Barth BA ’92 1992
 
Adrienne Benson BA ’92
Adrienne Benson BA ’92 1992
 
Don Bohn MPA ’92
Don Bohn MPA ’92 1992
 
Renne Emiko Brock BS ’92
Renne Emiko Brock BS ’92 1992
 
Mara Carnahan BA ’92
Mara Carnahan BA ’92 
 
Sarah Carter BS ’92
Sarah Carter BS ’92 
 
Lisa Cianciulli BA '92
Lisa Cianciulli BA '92 
 
Jennifer Clemente BA ’92
Jennifer Clemente BA ’92 1992
 
Dorothy Cofield JD ’92
Dorothy Cofield JD ’92 
 
Joe Condy BA ’92
Joe Condy BA ’92 1992
 
Craig Coss BS ’92
Craig Coss BS ’92 1992
 
Gustav BA '92
Gustav BA '92 
 
Diane Cushing JD ’92
Diane Cushing JD ’92 1992, law
 
Jennifer Dimas BA ’92
Jennifer Dimas BA ’92 1992
 
Gilion C. Dumas JD ’92
Gilion C. Dumas JD ’92 
 
Chuck Dunn BA ’92
Chuck Dunn BA ’92 
 
Anne Edwards BS ’92
Anne Edwards BS ’92 1992
 
Linden “Linn” Evans JD ’92
Linden “Linn” Evans JD ’92 1992, law
 
Ruthe Farmer BA ’92
Ruthe Farmer BA ’92 
 
Christopher Foeller BA ’92
Christopher Foeller BA ’92 1992
 
Edgard Antonio Garcia BA ’92
Edgard Antonio Garcia BA ’92 
 
Sim Gill JD ’92
Sim Gill JD ’92 
 
Alan Graf JD ’92
Alan Graf JD ’92 
 
John Griffin BA ’92
John Griffin BA ’92 1992
 
Paula Hayes BS ’92
Paula Hayes BS ’92 
 
Victor Hoffer JD ’92
Victor Hoffer JD ’92 1992, law
 
John Kaempf JD ’92
John Kaempf JD ’92 
 
Lori Larsen BA ’92
Lori Larsen BA ’92 
 
Meg Leonard MAT ’92
Meg Leonard MAT ’92 1992
 
Steve Leskin JD ’92
Steve Leskin JD ’92 
 
Stephanie McCurdy BA ’92
Stephanie McCurdy BA ’92 1992
 
Michelle McGuire BA ’92
Michelle McGuire BA ’92 1992
 
Dawn McIntosh JD ’92
Dawn McIntosh JD ’92 1992, law
 
Julie McIntyre LLM ’92
Julie McIntyre LLM ’92 1992, law
 
Scott McPherson BS ’92
Scott McPherson BS ’92 
 
Jilma Meneses JD ’92
Jilma Meneses JD ’92 
 
Barry Needleman JD ’92
Barry Needleman JD ’92 
 
Rene Ormae-Jarmer BA '92
Rene Ormae-Jarmer BA '92 
 
Colleen O’Dell BA ’92
Colleen O’Dell BA ’92 
 
Grace Pan JD ’92
Grace Pan JD ’92 1992
 
Mark Edwin Peterson BA ’92
Mark Edwin Peterson BA ’92 1992
 
Ron Podmore MAT ’92
Ron Podmore MAT ’92 1992
 
Beth Anne Pratt BA ’92
Beth Anne Pratt BA ’92 1992
 
Davina Pujari JD ’92
Davina Pujari JD ’92 
 
Tom Rodhouse BS ’92
Tom Rodhouse BS ’92 1992
 
Samantha Schoech BA ’92
Samantha Schoech BA ’92 1992
 
Dara Singmaster BA ’92
Dara Singmaster BA ’92 1992
 
Barbara Smythe JD ’92
Barbara Smythe JD ’92 
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92 1992
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92 1992
 
Selena A. Steinmetz BA ’92
Selena A. Steinmetz BA ’92 1992
 
Heidi Olsen Strauch JD ’92
Heidi Olsen Strauch JD ’92 1992
 
Pamela Strong BA ’92
Pamela Strong BA ’92 
 
Mel Toney BA ’92
Mel Toney BA ’92 1992
 
Kirsten Udani BA ’92
Kirsten Udani BA ’92 1982
 
Laura VanZee Taylor BA ’92
Laura VanZee Taylor BA ’92 
 
Jerry Walker BA ’92
Jerry Walker BA ’92 
 
Roger Alfred JD ’93
Roger Alfred JD ’93 1993
 
Margaret Allee JD ’93
Margaret Allee JD ’93 1993
 
Daniel Blaufus JD ’93
Daniel Blaufus JD ’93 
 
Benjamin Bloom JD ’93
Benjamin Bloom JD ’93 1993
 
Ingrid Brydolf JD ’93
Ingrid Brydolf JD ’93 
 
Leslie “Les” Carlough JD ’93
Leslie “Les” Carlough JD ’93 1983
 
Gustavo “Tavo” Cruz Jr. JD ’93
Gustavo “Tavo” Cruz Jr. JD ’93 1993, law
 
Matt Daly BA ’93
Matt Daly BA ’93 1993
 
Renee Ernste MA ’93
Renee Ernste MA ’93 
 
Cassie Franklin BA ’93
Cassie Franklin BA ’93 
 
Janice (Jan) Hirsch JD ’93
Janice (Jan) Hirsch JD ’93 1993
 
Andrew Hyde JD ’93
Andrew Hyde JD ’93 
 
Susan Lain JD ’93
Susan Lain JD ’93 
 
Tia Lewis JD ’93
Tia Lewis JD ’93 1993, law
 
Ramona Monroe JD ’93
Ramona Monroe JD ’93 1993
 
John E. Riutta BA ’93
John E. Riutta BA ’93 1993
 
Eric Rorem BS ’93
Eric Rorem BS ’93 1993
 
Dixie Rorem BS ’93
Dixie Rorem BS ’93 1993
 
Gil Rosenthal JD ’93
Gil Rosenthal JD ’93 
 
Shelley (Dennis) Russell JD ’93
Shelley (Dennis) Russell JD ’93 1993
 
Dave Schleef BA ’93
Dave Schleef BA ’93 1993
 
Lara Louise Skidmore JD ’93
Lara Louise Skidmore JD ’93 1993
 
Erik Thorin BA ’93
Erik Thorin BA ’93 
 
Amy Beacom BA ’94
Amy Beacom BA ’94 1994
 
Fawn Bernhardt-Norvell BA ’94
Fawn Bernhardt-Norvell BA ’94 1994
 
Troy S. Bundy JD ’94
Troy S. Bundy JD ’94 
 
Antonia De Meo JD ’94
Antonia De Meo JD ’94 1994, law
 
David deGraw BA ’94
David deGraw BA ’94 
 
Eileen Eakins JD ’94
Eileen Eakins JD ’94 1994
 
Rachel Eppinga BS ’94
Rachel Eppinga BS ’94 1994
 
Eric B. Fjelstad JD ’94
Eric B. Fjelstad JD ’94 
 
Sister Susan Rose Francois BA ’94
Sister Susan Rose Francois BA ’94 1994
 
Shelly Harper BA ’94
Shelly Harper BA ’94 1994
 
Shahzeb Jillani BS ’94
Shahzeb Jillani BS ’94 1994
 
Stacey Kim BA ’94
Stacey Kim BA ’94 1994
 
Allison Martin Rhodes BA ’94, JD ’99
Allison Martin Rhodes BA ’94, JD ’99 1994, 1999, law
 
Lasse Melgaard BA '94
Lasse Melgaard BA '94 
 
Mitchell S. Milby JD ’94
Mitchell S. Milby JD ’94 
 
John A. Schifino JD ’94
John A. Schifino JD ’94 1994
 
Valerie Schmidt BA ’94
Valerie Schmidt BA ’94 
 
Scott Shapiro JD ’94
Scott Shapiro JD ’94 1994
 
Marla Tacito BS ’94
Marla Tacito BS ’94 1994
 
Robert Wilson BA ’94
Robert Wilson BA ’94 1994
 
Benjamin Wolff JD ’94
Benjamin Wolff JD ’94 
 
Kimberly Zdenek JD ’94
Kimberly Zdenek JD ’94 1994
 
Catherine Alene BA ’95
Catherine Alene BA ’95 1995
 
Scott Allan JD ’95
Scott Allan JD ’95 1995, law
 
Catherine Allday-Davis BS ’95
Catherine Allday-Davis BS ’95 1995
 
Peter Ayers JD ’95
Peter Ayers JD ’95 1995, law
 
Chuck D. Barlow LLM ’95
Chuck D. Barlow LLM ’95 1995
 
Barb Blakeslee MEd ’95
Barb Blakeslee MEd ’95 1995
 
Ying Chen JD ’95
Ying Chen JD ’95 
 
Julie Clark JD ’95
Julie Clark JD ’95 
 
Jin Chen Cooper BA '95
Jin Chen Cooper BA '95 
 
Alice Cuprill-Comas JD ’95
Alice Cuprill-Comas JD ’95 1995
 
Robert Dirksen BS '95
Robert Dirksen BS '95 
 
Linda Estergard BS ’95
Linda Estergard BS ’95 
 
Diana Gil-Osorio Haven BA ’95
Diana Gil-Osorio Haven BA ’95 
 
Shoshana Gordon BA ’95
Shoshana Gordon BA ’95 
 
Tamar Hare BA ’95
Tamar Hare BA ’95 
 
Mark J. Hartwig JD ’95
Mark J. Hartwig JD ’95 1995, law
 
Carly Henderson BA ’95, MA ’02
Carly Henderson BA ’95, MA ’02 
 
Sol Hill BA ’95
Sol Hill BA ’95 1995
 
Zachary Isenberg BA ’95
Zachary Isenberg BA ’95 
 
Tanja Kaneshiro BS ’95
Tanja Kaneshiro BS ’95 1995
 
Moss Kaplan BA ’95
Moss Kaplan BA ’95 1995
 
Jason Lesner BS ’95
Jason Lesner BS ’95 
 
Jenny Nugent Melgaard BA '95
Jenny Nugent Melgaard BA '95 
 
Arika Stephan Menzies BA ’95
Arika Stephan Menzies BA ’95 1995
 
Alex Moggridge BA ’95
Alex Moggridge BA ’95 
 
Peter Ohman JD ’95
Peter Ohman JD ’95 1995, law
 
Amy Parks JD ’95
Amy Parks JD ’95 
 
Les Perkins BS ’95
Les Perkins BS ’95 1995
 
Nancy Perry JD ’95
Nancy Perry JD ’95 1995
 
Greg Scholl JD ’95
Greg Scholl JD ’95 
 
Davis Slater MAT ’95
Davis Slater MAT ’95 
 
Katherine Somervell JD ’95
Katherine Somervell JD ’95 
 
Josh Uithof BA '95
Josh Uithof BA '95 
 
Juanita Vero BA '95
Juanita Vero BA '95 
 
David Avraham Voluck JD ’95
David Avraham Voluck JD ’95 
 
Erica Walker BS ’95
Erica Walker BS ’95 
 
Vaunne Weathers BA ’95
Vaunne Weathers BA ’95 
 
Kit Wilding BA ’95, MAT ’97
Kit Wilding BA ’95, MAT ’97 
 
Tobin J. Zerba CAS ’94
Tobin J. Zerba CAS ’94 1995
 
David Aman JD ’96
David Aman JD ’96 1996
 
KC Becker JD ’96
KC Becker JD ’96 1996
 
Kathleen C. Becker JD ’96
Kathleen C. Becker JD ’96 
 
Kate Bowen Smith BS ’96
Kate Bowen Smith BS ’96 1996
 
alexei dolgoff BS ’96
alexei dolgoff BS ’96 1996
 
Andrea Fiorillo BA ’96
Andrea Fiorillo BA ’96 1996
 
Adina Flynn JD ’96
Adina Flynn JD ’96 
 
Scott M. Kerin JD ’96
Scott M. Kerin JD ’96 1996
 
Benjamin Lenhart JD ’96
Benjamin Lenhart JD ’96 
 
Brian Orazetti JD ’96
Brian Orazetti JD ’96 1996
 
Bob Randall JD ’96
Bob Randall JD ’96 
 
Kyle Sciuchetti JD ’96
Kyle Sciuchetti JD ’96 1996, law
 
Stacy Stotts LLM ’96
Stacy Stotts LLM ’96 
 
Emily Thomas ’96
Emily Thomas ’96 1996
 
Mark Timby BS ’96
Mark Timby BS ’96 
 
Tanya Durkee Urbach JD ’96
Tanya Durkee Urbach JD ’96 
 
Diane Wiscarson JD ’96
Diane Wiscarson JD ’96 1996
 
Matthew Artz BA ’97
Matthew Artz BA ’97 1997
 
Mitch Baker JD ’97
Mitch Baker JD ’97 1997, law
 
Greg Baxter BA '97
Greg Baxter BA '97 
 
Phil Bender JD ’97
Phil Bender JD ’97 
 
Robyn Bipes-Timm BA ’97
Robyn Bipes-Timm BA ’97 1997
 
Victoria Blachly JD ’97
Victoria Blachly JD ’97 
 
Jennie L. Bricker JD ’97
Jennie L. Bricker JD ’97 1997, law
 
Anne Bunn BA '97
Anne Bunn BA '97 
 
Timothy C. Calderbank JD ’97
Timothy C. Calderbank JD ’97 
 
Kelli Clark MAT ’97
Kelli Clark MAT ’97 
 
Robert “Matt” Conoley JD ’97
Robert “Matt” Conoley JD ’97 
 
Joe Cooke JD ’97
Joe Cooke JD ’97 
 
Darren Drabek BA ’97
Darren Drabek BA ’97 1997
 
Jim Drennan BA '97
Jim Drennan BA '97 
 
Rick Eichstaedt JD ’97
Rick Eichstaedt JD ’97 1997, law
 
Christopher Frost JD ’97
Christopher Frost JD ’97 1997, law
 
Thomas Gibson JD ’97
Thomas Gibson JD ’97 1997, law
 
Marco Gonzalez JD ’97
Marco Gonzalez JD ’97 
 
Kamla Hurst BA ’97
Kamla Hurst BA ’97 1997
 
Tamara Jazbec BA '97
Tamara Jazbec BA '97 
 
Koeby Johnson BA ’97
Koeby Johnson BA ’97 1997
 
Jenny Simpson Johnson BA ’97
Jenny Simpson Johnson BA ’97 1997
 
Hanako Kato BA '97
Hanako Kato BA '97 
 
Alisha Beamer Killian BA '97
Alisha Beamer Killian BA '97 
 
Emily Kline BA '97
Emily Kline BA '97 
 
Chris Kroblin BA ’97
Chris Kroblin BA ’97 
 
Josh Lamborn JD ’97
Josh Lamborn JD ’97 
 
Andrew C. Lauersdorf JD ’97
Andrew C. Lauersdorf JD ’97 
 
Jake Lebowitz BA '97
Jake Lebowitz BA '97 
 
Daniel Mains BS ’97
Daniel Mains BS ’97 1997
 
Steve Marx BA '97
Steve Marx BA '97 
 
Rachel McCarthey BA '97
Rachel McCarthey BA '97 
 
Tim Orr BA '97
Tim Orr BA '97 
 
Joseph O’Leary JD ’97
Joseph O’Leary JD ’97 
 
Glenn Perlow JD ’97
Glenn Perlow JD ’97 
 
Naomi Pomeroy BA ’97
Naomi Pomeroy BA ’97 
 
Molly Pugh BA '97
Molly Pugh BA '97 
 
Rachel Pusey BA '97
Rachel Pusey BA '97 
 
Karla Raettig JD ’97
Karla Raettig JD ’97 1997, law
 
Jeff Rose MAT ’97, EdD ’08
Jeff Rose MAT ’97, EdD ’08 1997, 2008
 
Jorge Sega BA ’97
Jorge Sega BA ’97 1997
 
Susan E. Smith JD ’97
Susan E. Smith JD ’97 1997
 
Sara Smith BA ’97
Sara Smith BA ’97 1997
 
Erika Soublet JD ’97
Erika Soublet JD ’97 1997
 
Chris Stack BA ’97
Chris Stack BA ’97 
 
Nathan Steele BA ’97
Nathan Steele BA ’97 1997
 
Nina Storm BA ’97
Nina Storm BA ’97 1997
 
Peter Szenasy BA '97
Peter Szenasy BA '97 
 
Steve Tammelleo BS ’97
Steve Tammelleo BS ’97 1997
 
Sam Thompson BA '97
Sam Thompson BA '97 
 
Toshinobu Toyama BA ’97
Toshinobu Toyama BA ’97 1997
 
Julianna Nelson Vermeys BA ’97, MA ’06
Julianna Nelson Vermeys BA ’97, MA ’06 1997, 2006
 
Eric Wasserman BA '97
Eric Wasserman BA '97 
 
Jon Weigand BA ’97
Jon Weigand BA ’97 1997
 
David Western JD ’97
David Western JD ’97 1997
 
Leah Berman Williams BA '97
Leah Berman Williams BA '97 
 
Zaw Win BA ’97
Zaw Win BA ’97 
 
June Wiyrick Flores JD ’97
June Wiyrick Flores JD ’97 
 
Vicki Lawry Wodarczyk MAT ’97
Vicki Lawry Wodarczyk MAT ’97 1997
 
Deanna Wray JD ’97
Deanna Wray JD ’97 
 
Susan Zimlich BS ’97
Susan Zimlich BS ’97 1997
 
Dominic Auld JD ’98
Dominic Auld JD ’98 
 
Andrew Beckham BA ’98, MAT ’01
Andrew Beckham BA ’98, MAT ’01 1998, 2001
 
Erin Black BA ’98
Erin Black BA ’98 1998
 
James Blair JD ’98
James Blair JD ’98 1998, law
 
Anne Margeson Carlson BA ’98
Anne Margeson Carlson BA ’98 1998
 
Bonnie Tompkins Crawford BA ’98
Bonnie Tompkins Crawford BA ’98 1998
 
Matthew “Scott” Crisp MAT ’98
Matthew “Scott” Crisp MAT ’98 
 
Jen Cyphers BA ’98
Jen Cyphers BA ’98 1998
 
Julie Dickover BA ’98
Julie Dickover BA ’98 
 
Eric Dobroth JD ’98
Eric Dobroth JD ’98 1998
 
Ciel Downing BA ’98, MA ’00
Ciel Downing BA ’98, MA ’00 
 
Tanya Dumas BA ’98
Tanya Dumas BA ’98 1998
 
Stacy Erickson MAT ’98
Stacy Erickson MAT ’98 1998
 
Andrew Franklin BA ’98
Andrew Franklin BA ’98 1998
 
Lisa Gerlits BA ’98
Lisa Gerlits BA ’98 1998
 
Neda Grant MA ’98
Neda Grant MA ’98 1998
 
Ellen Grover JD ’98
Ellen Grover JD ’98 1998
 
Tamara A. Hanlon JD ’98
Tamara A. Hanlon JD ’98 
 
Amrit Kulkarni JD ’98
Amrit Kulkarni JD ’98 1998
 
Steve Lowry JD ’98
Steve Lowry JD ’98 1998, law
 
Jan Martin BA ’98
Jan Martin BA ’98 
 
Molly McAllister BA ’98
Molly McAllister BA ’98 1998
 
Carolyn Brown Miller MAT ’98
Carolyn Brown Miller MAT ’98 1998
 
Edwin Morrow JD ’98
Edwin Morrow JD ’98 1998
 
Justin B. Munn JD ’98
Justin B. Munn JD ’98 1998
 
Christopher Neumann JD ’98
Christopher Neumann JD ’98 
 
Thomas B. Powers JD ’98
Thomas B. Powers JD ’98 
 
Timothy Resch JD ’98
Timothy Resch JD ’98 
 
Nedra Rezinas BA ’98
Nedra Rezinas BA ’98 1998
 
Jason Rodgers BA ’98
Jason Rodgers BA ’98 1998
 
Suzanne Liberman Saito BA ’98
Suzanne Liberman Saito BA ’98 1998
 
Rosanne Scott BA ’98
Rosanne Scott BA ’98 1998
 
Emily Seru BA ’98
Emily Seru BA ’98 
 
Quinlan Steiner JD ’98
Quinlan Steiner JD ’98 
 
Justin Sternberg BA ’98
Justin Sternberg BA ’98 1998
 
Michele Stone JD ’98
Michele Stone JD ’98 
 
Marnie Troska BA ’98
Marnie Troska BA ’98 
 
Michelle Watson MA ’98
Michelle Watson MA ’98 1998
 
Matthew Whitman JD ’98
Matthew Whitman JD ’98 1998
 
Stephen Wright BA ’98
Stephen Wright BA ’98 
 
Joshua Alpert JD ’99
Joshua Alpert JD ’99 1999
 
Matt Anderson MA ’99
Matt Anderson MA ’99 1999
 
Jose Cienfuegos JD ’99
Jose Cienfuegos JD ’99 
 
Ken Cohen MPA ’99
Ken Cohen MPA ’99 1999
 
Ray Crutchley JD ’99
Ray Crutchley JD ’99 1999
 
Katy Davidson BA ’99
Katy Davidson BA ’99 1999
 
Gregory Michael Ellis JD ’99
Gregory Michael Ellis JD ’99 1999
 
Nathan Fey BA ’99
Nathan Fey BA ’99 1999
 
Shawn Filippi JD ’99
Shawn Filippi JD ’99 
 
Kristin Flickinger BA ’99
Kristin Flickinger BA ’99 1999
 
Kristin Gasteazoro BA ’99
Kristin Gasteazoro BA ’99 1999
 
Chance M. Gilford BA ’99
Chance M. Gilford BA ’99 1999
 
Heather Guthrie JD ’99
Heather Guthrie JD ’99 
 
Drew Hagedorn JD ’99
Drew Hagedorn JD ’99 
 
Terry Margaret Horton JD ’99
Terry Margaret Horton JD ’99 
 
Joshua Husbands JD ’99
Joshua Husbands JD ’99 
 
Heather Dittmore Kalowsky BA ’99
Heather Dittmore Kalowsky BA ’99 1999
 
Dana Krawczuk JD ’99
Dana Krawczuk JD ’99 
 
Jill R. Long JD ’99
Jill R. Long JD ’99 
 
Laura Maffei JD ’99
Laura Maffei JD ’99 
 
Alanna Miel BA ’99
Alanna Miel BA ’99 1999
 
Nicole Miranda BA ’99
Nicole Miranda BA ’99 1999
 
Michelle L. Prosser JD ’99
Michelle L. Prosser JD ’99 
 
Jason Rosenblatt BA ’99
Jason Rosenblatt BA ’99 1999
 
Kenneth “KC” Schefski JD ’99
Kenneth “KC” Schefski JD ’99 
 
Matt Singer JD ’99
Matt Singer JD ’99 1999, law
 
Adam A. Smith BA ’99
Adam A. Smith BA ’99 1999
 
Justin Taylor BA ’99
Justin Taylor BA ’99 
 
Netta van Vliet BA ’99
Netta van Vliet BA ’99 
 
Lora Lyn Worden BA ’99
Lora Lyn Worden BA ’99 1999
 
Carrie Wynkoop BA ’99
Carrie Wynkoop BA ’99 1999
 
Saif Mohammed Al Hajeri BA ’00
Saif Mohammed Al Hajeri BA ’00 2000
 
Jason Ayres JD ’00
Jason Ayres JD ’00 2000
 
Laresa Beck BA ’00
Laresa Beck BA ’00 
 
Matt Biondi MAT ’00
Matt Biondi MAT ’00 
 
Matthew Boyd BA ’00
Matthew Boyd BA ’00 
 
Curtis D. Bronson MA ’00
Curtis D. Bronson MA ’00 2000
 
Adrian L. Brown (Ingram) JD ’00
Adrian L. Brown (Ingram) JD ’00 2000, law
 
Jennifer Cyphers BA ’00
Jennifer Cyphers BA ’00 
 
Emily L. (Payne) Davis BA ’00, MAT ’02
Emily L. (Payne) Davis BA ’00, MAT ’02 2000, 2002
 
Craig Elgin BA ’00
Craig Elgin BA ’00 
 
Fiona Garlich Horner BA ’00
Fiona Garlich Horner BA ’00 
 
Josie Garton JD ’00
Josie Garton JD ’00 2000
 
Shaen Germain BA ’00
Shaen Germain BA ’00 2000
 
Don Grotting ’00
Don Grotting ’00 
 
Karl Hausafus JD ’00
Karl Hausafus JD ’00 2000
 
Román Hernández JD ’00
Román Hernández JD ’00 2000, law
 
Andrew Holder BA ’00
Andrew Holder BA ’00 
 
Nathaniel “Nat” Keefe BA ’00
Nathaniel “Nat” Keefe BA ’00 
 
Liz Kirkwood JD ’00
Liz Kirkwood JD ’00 2000, law
 
Kirsten Kloppel Dukeshier BA ’00
Kirsten Kloppel Dukeshier BA ’00 
 
Lisa Lenherr BA ’00, JD ’08
Lisa Lenherr BA ’00, JD ’08 2000, 2008
 
Kate Cottrell Leonard JD ’00
Kate Cottrell Leonard JD ’00 
 
Arusi Loprinzi BA ’00
Arusi Loprinzi BA ’00 2000
 
Annie Lovejoy Elasky BA ’00
Annie Lovejoy Elasky BA ’00 
 
Jeff Miller JD ‘00
Jeff Miller JD ‘00 2000, law
 
Kevin S. Minoli JD ’00
Kevin S. Minoli JD ’00 2000
 
Michael Newhouse JD ’00
Michael Newhouse JD ’00 
 
Tim Revett BA ’00
Tim Revett BA ’00 2000
 
Carrie Ridgway BA ’00
Carrie Ridgway BA ’00 2000
 
Jeremy Skinner BA ’00
Jeremy Skinner BA ’00 2000
 
Rob Roy Smith JD ’00
Rob Roy Smith JD ’00 
 
Geoff Strong JD ’00
Geoff Strong JD ’00 2000, law
 
Jake Thomas BA ’00
Jake Thomas BA ’00 2000
 
Ulanda Watkins JD ’00
Ulanda Watkins JD ’00 2000
 
Jeffrey Woodcox BA ’00, JD ’06
Jeffrey Woodcox BA ’00, JD ’06 2000, 2006
 
Larry Zurcher MAT '00
Larry Zurcher MAT '00 
 
Sione Aeschliman BA ’01
Sione Aeschliman BA ’01 2001
 
Jules Bailey BA ’01
Jules Bailey BA ’01 
 
David I Bean JD ’01
David I Bean JD ’01 2001, law
 
Jennifer Cerasin MAT ’01
Jennifer Cerasin MAT ’01 
 
Bethany Dengler-Germain BA ’01
Bethany Dengler-Germain BA ’01 2001
 
Adam Dixon BA ’01
Adam Dixon BA ’01 2001
 
Amanda Gamblin JD ’01
Amanda Gamblin JD ’01 2001, law
 
Andrew Hanson JD ’01
Andrew Hanson JD ’01 2001
 
Elizabeth E. Howard JD ’01
Elizabeth E. Howard JD ’01 
 
Lucas Jackson BA ’01
Lucas Jackson BA ’01 2001
 
Bryan Kirkpatrick JD ’01
Bryan Kirkpatrick JD ’01 
 
Anne Koch JD ’01
Anne Koch JD ’01 2001, law
 
David Koempel JD ’01
David Koempel JD ’01 
 
Wade Lockett MAT ’01
Wade Lockett MAT ’01 
 
Jonathan Lovvorn LLM ’01
Jonathan Lovvorn LLM ’01 2001
 
Sara McCarney MAT ’01
Sara McCarney MAT ’01 
 
Randy McClure JD ’01
Randy McClure JD ’01 2001
 
Warren Murray BA ’01
Warren Murray BA ’01 
 
Khanh Pham BA ’01
Khanh Pham BA ’01 2001
 
Christine Reynolds JD ’01
Christine Reynolds JD ’01 
 
Natalia Yegorova Robalino BA ’01, JD ’06
Natalia Yegorova Robalino BA ’01, JD ’06 2001, 2006
 
Heather Self JD ’01
Heather Self JD ’01 2001, law
 
Chris Slottee JD ’01
Chris Slottee JD ’01 2001, law
 
Paul Trinchero JD ’01
Paul Trinchero JD ’01 
 
Karen Varney JD ’01
Karen Varney JD ’01 
 
Adam Wiedmann BA ’01
Adam Wiedmann BA ’01 2001
 
Jeremy Wilson BA ’01
Jeremy Wilson BA ’01 
 
Ursula Wolfe-Rocca MAT ’01
Ursula Wolfe-Rocca MAT ’01 
 
Roberto Aguilar MEd ’02
Roberto Aguilar MEd ’02 2002
 
Jeff Auxier BA ’02
Jeff Auxier BA ’02 
 
Amy Sue Baker JD ’02
Amy Sue Baker JD ’02 2002, law
 
Lyla Bashan BA ’02
Lyla Bashan BA ’02 
 
Kristine Bingman JD ’02
Kristine Bingman JD ’02 
 
Lisa Blee BA ’02
Lisa Blee BA ’02 2002
 
Andrew Somers Cody BA ’02
Andrew Somers Cody BA ’02 2002
 
Shelly Damore JD ’02
Shelly Damore JD ’02 
 
Lorne Dauenhauer JD ’02
Lorne Dauenhauer JD ’02 
 
Carly Henderson BA ’95, MA ’02
Carly Henderson BA ’95, MA ’02 
 
Valisa Higman BA ’02
Valisa Higman BA ’02 2002
 
Peter Irvine JD ’02
Peter Irvine JD ’02 2002
 
Sunny Jonas MAT ’02
Sunny Jonas MAT ’02 2002
 
Mary Lou Kayser MAT ’02
Mary Lou Kayser MAT ’02 
 
Jennie Knapp MAT ’02
Jennie Knapp MAT ’02 
 
Sara Kobak JD ’02
Sara Kobak JD ’02 
 
Morgan Law BA ’02
Morgan Law BA ’02 
 
Erin Keys MacDonald JD ’02
Erin Keys MacDonald JD ’02 2002
 
Donna Maddux JD ’02
Donna Maddux JD ’02 2002, law
 
Morgan Madison BA ’02
Morgan Madison BA ’02 2002
 
Andrew P. Moratzka JD ’02
Andrew P. Moratzka JD ’02 
 
Kimo Nelson BA ’02
Kimo Nelson BA ’02 2002
 
Matthew “Buzzy” Nielsen BA ’02
Matthew “Buzzy” Nielsen BA ’02 
 
Sam Perkins BA ’02
Sam Perkins BA ’02 2002
 
Ken Richardson MEd ’02
Ken Richardson MEd ’02 
 
Amy Robinson JD ’02
Amy Robinson JD ’02 2002, law
 
Jeanette Schuster JD ’02
Jeanette Schuster JD ’02 
 
Chanpone Sinlapasai JD ’02
Chanpone Sinlapasai JD ’02 2002
 
Xiomora Torres Mattson JD ’02
Xiomora Torres Mattson JD ’02 
 
Thu Truong BA ’02, MAT ’03
Thu Truong BA ’02, MAT ’03 
 
Mark Urioste JD ’02
Mark Urioste JD ’02 2002
 
Neil Weare BA ’02
Neil Weare BA ’02 2002
 
Marjorie Bell BA ’03
Marjorie Bell BA ’03 2002
 
Chris Butts BA ’03
Chris Butts BA ’03 2003
 
Emilia Carley-Roe Brasier BA ’03
Emilia Carley-Roe Brasier BA ’03 2003
 
Jennifer Carver MEd ’03
Jennifer Carver MEd ’03 2003
 
Kevin Clonts JD ’03
Kevin Clonts JD ’03 
 
Zachary J. Cohen JD ’03
Zachary J. Cohen JD ’03 
 
David Coulter BA ’03
David Coulter BA ’03 
 
Maya Crawford JD ’03
Maya Crawford JD ’03 
 
Paige Davis JD ’03
Paige Davis JD ’03 2003, law
 
Christy Doornink JD ’03
Christy Doornink JD ’03 2003, law
 
Cathy Harris Fall MAT ’03
Cathy Harris Fall MAT ’03 
 
Sonya Fischer JD ’03
Sonya Fischer JD ’03 
 
Angela Franco Lucero JD ’03
Angela Franco Lucero JD ’03 2003, law
 
John Gardner BA ’03
John Gardner BA ’03 2003
 
Ben Grossman BA ’03
Ben Grossman BA ’03 
 
John Hairston JD ’03
John Hairston JD ’03 2003, law
 
Tracy Harris Sanders BA ’03
Tracy Harris Sanders BA ’03 2003
 
Gaea Haymaker BA ’03
Gaea Haymaker BA ’03 2003
 
Sayuri Sasaki Hemann BA ’03
Sayuri Sasaki Hemann BA ’03 
 
Myah Moore Irick BA ’03
Myah Moore Irick BA ’03 2003
 
Bronson James JD ’03
Bronson James JD ’03 2003, law
 
Jill Karmy JD ’03
Jill Karmy JD ’03 
 
Daniel Knox BA ’03
Daniel Knox BA ’03 2003
 
Nick Lantz BA ’03
Nick Lantz BA ’03 
 
Liz Larter BA ’03
Liz Larter BA ’03 2003
 
Sonia Marie Leikam BA ’03
Sonia Marie Leikam BA ’03 
 
Nathan Maki JD ’03
Nathan Maki JD ’03 2003, law
 
Noah Manos BA ’03
Noah Manos BA ’03 
 
Suzanne McVicker JD ’03
Suzanne McVicker JD ’03 
 
Samantha Murray JD ’03
Samantha Murray JD ’03 
 
Amelia Nestler BA ’03
Amelia Nestler BA ’03 2003
 
Karen Ostrye JD ’03
Karen Ostrye JD ’03 
 
Christopher Phan BA ’03
Christopher Phan BA ’03 2003
 
Sarah Phan-Budd BA ’03
Sarah Phan-Budd BA ’03 2003
 
Laura Plourde JD ’03
Laura Plourde JD ’03 
 
Kathleen Profitt JD ’03
Kathleen Profitt JD ’03 
 
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03 
 
Annie Thomas BA ’03
Annie Thomas BA ’03 2003
 
Christine Walter BA ’03
Christine Walter BA ’03 
 
Usman Ally BA ’04
Usman Ally BA ’04 2004
 
Blake Androff BA ’04
Blake Androff BA ’04 2004
 
Andrew Bowman LLM ’04
Andrew Bowman LLM ’04 2004, law
 
Amy Carbins JD ’04
Amy Carbins JD ’04 
 
Catie O’Keefe Dargue BA ’04
Catie O’Keefe Dargue BA ’04 2004
 
Ruben Degollado MEd ’04
Ruben Degollado MEd ’04 2004
 
Shannon Dery MAT '04
Shannon Dery MAT '04 
 
Todd Doram BA ’04
Todd Doram BA ’04 
 
Dan Eller JD ’04
Dan Eller JD ’04 2004
 
Leah Koss Feldon JD ’04
Leah Koss Feldon JD ’04 
 
Danelle Cope Forseth JD ’04
Danelle Cope Forseth JD ’04 
 
Anisa Goforth BA ’04
Anisa Goforth BA ’04 2004
 
Yukari Kaihori BA ’04
Yukari Kaihori BA ’04 
 
Jane Levy JD ’04, MA ’11
Jane Levy JD ’04, MA ’11 2004, 2011, law
 
Melissa Luna JD ’04
Melissa Luna JD ’04 
 
Ron Opsahl JD ’04
Ron Opsahl JD ’04 
 
Julie Penry JD ’04
Julie Penry JD ’04 2004, law
 
Abigail St. Lawrence JD ’04
Abigail St. Lawrence JD ’04 
 
Derek Teaney JD ’04
Derek Teaney JD ’04 2004, law
 
Deva Gatica Temple BA ’04
Deva Gatica Temple BA ’04 2004
 
Melissa Thaw BA ’04
Melissa Thaw BA ’04 2004
 
May Wallace MAT ’04
May Wallace MAT ’04 2004
 
Amie Whittemore MAT ’04
Amie Whittemore MAT ’04 
 
Diana Wiener Rosengard BA ’04, JD ’09
Diana Wiener Rosengard BA ’04, JD ’09 2004, 2009
 
Peter Acker BA ’05
Peter Acker BA ’05 2005
 
Michele Anderson BA ’05
Michele Anderson BA ’05 2005
 
Sharl Azar BA ’05
Sharl Azar BA ’05 2005
 
William Barker BA ’05
William Barker BA ’05 
 
Miya Barnett BA ’05
Miya Barnett BA ’05 2005
 
Mark R. Barzda LLM ’05
Mark R. Barzda LLM ’05 2005, law
 
Angela Blum BA ’05
Angela Blum BA ’05 
 
Hannah Bryant BA ’05
Hannah Bryant BA ’05 
 
Allison Cassie MAT '05
Allison Cassie MAT '05 
 
Alex Chapin BA ’05
Alex Chapin BA ’05 2005
 
Michael Cofield JD ’05
Michael Cofield JD ’05 
 
Dan Eldredge LLM ’05
Dan Eldredge LLM ’05 2005, law
 
Brian Federico BA ’05
Brian Federico BA ’05 
 
Mac Glovinsky BA ’05
Mac Glovinsky BA ’05 2005
 
Ethan Hasenstein JD ’05
Ethan Hasenstein JD ’05 
 
Victoria W. Hollinger JD ’05
Victoria W. Hollinger JD ’05 
 
Jeremy Innis BA ’05
Jeremy Innis BA ’05 
 
Nate Jones BA ’05
Nate Jones BA ’05 2005
 
Ben Leedy JD ’05
Ben Leedy JD ’05 
 
Michael Lopez JD ’05
Michael Lopez JD ’05 2005
 
Zach Mann BA ’05
Zach Mann BA ’05 
 
Karen McClelland MAT ’05
Karen McClelland MAT ’05 
 
Parna Mehrbani JD ’05
Parna Mehrbani JD ’05 2005
 
Adam Merino BA ’05
Adam Merino BA ’05 
 
Caitlin Murphy Nash ’05
Caitlin Murphy Nash ’05 2008, 2010
 
Rachel Philips JD ’05
Rachel Philips JD ’05 
 
Nick Richey BA ’05
Nick Richey BA ’05 2005
 
Peter Ricoy JD ’05
Peter Ricoy JD ’05 
 
Meghan Sinnott BA ’05
Meghan Sinnott BA ’05 2005
 
Josh Smith JD ’05
Josh Smith JD ’05 2005
 
Kimberlee A. Stafford JD ’05
Kimberlee A. Stafford JD ’05 
 
Fay Stetz-Waters JD ’05
Fay Stetz-Waters JD ’05 2005
 
Brett VandenHeuvel JD ’05
Brett VandenHeuvel JD ’05 
 
Olivia Willis JD ’05
Olivia Willis JD ’05 2005, law
 
Matthew Yium JD ’05
Matthew Yium JD ’05 2005
 
James Atkin BA ’06
James Atkin BA ’06 2006
 
Alyssa Babin BA ’06
Alyssa Babin BA ’06 
 
Craig Beebe BA ’06
Craig Beebe BA ’06 2006
 
Amelia Blakeman BA ’06
Amelia Blakeman BA ’06 
 
Maggee Bond BA ’06
Maggee Bond BA ’06 2006
 
Elizabeth Bonucci JD ’06
Elizabeth Bonucci JD ’06 2006, law
 
Shannon Brady BA ’06
Shannon Brady BA ’06 2006
 
Anna Brones BA ’06
Anna Brones BA ’06 2006
 
Gillian Bunker JD ’06
Gillian Bunker JD ’06 
 
Justin J. Cabrera JD ’06
Justin J. Cabrera JD ’06 2006, law
 
Marcus Chong Tim JD ’06
Marcus Chong Tim JD ’06 2006, law
 
Chad Colton JD ’06
Chad Colton JD ’06 
 
Abigail Conley MA ’06
Abigail Conley MA ’06 2006
 
Laura Content BA ’06
Laura Content BA ’06 2006
 
Katie Cooley BA ’06
Katie Cooley BA ’06 2006
 
Aimee Craig BA ’06
Aimee Craig BA ’06 2006
 
Beverley Dancy BA ’06
Beverley Dancy BA ’06 2006
 
Anne Daniels BA ’06
Anne Daniels BA ’06 
 
Elisa Dozono JD ’06
Elisa Dozono JD ’06 2006, law
 
Whitney Edmunds BA ’06
Whitney Edmunds BA ’06 
 
Ryan Essman BA ’06
Ryan Essman BA ’06 2006
 
Evan Farr BA ’06
Evan Farr BA ’06 
 
Beka Feathers BA ’06
Beka Feathers BA ’06 
 
Emily Ferguson MAT ’06
Emily Ferguson MAT ’06 
 
Laurel Glasmire BA ’06
Laurel Glasmire BA ’06 2006
 
Laura Herberg BA ’06
Laura Herberg BA ’06 2006
 
Jason A. Hill LLM ’06
Jason A. Hill LLM ’06 2006, law
 
Helen Sage Howard Simpson BA ’06
Helen Sage Howard Simpson BA ’06 
 
Jessica Johnson BA ’06
Jessica Johnson BA ’06 2006
 
Isaac Kaplan-Woolner BA ’06
Isaac Kaplan-Woolner BA ’06 2006
 
Nicole Kaupp BA ’06
Nicole Kaupp BA ’06 2006
 
Matthew Lange BA ’06
Matthew Lange BA ’06 
 
Donna L. Lee JD ’06
Donna L. Lee JD ’06 
 
Ken Mitchell-Phillips JD ’06
Ken Mitchell-Phillips JD ’06 
 
Christopher Mixson JD ’06
Christopher Mixson JD ’06 
 
Laurel Nakanishi BA ’06
Laurel Nakanishi BA ’06 2006
 
Pondie Nicholson Taylor BA ’06
Pondie Nicholson Taylor BA ’06 2006
 
Cara Patton Liu JD ’06
Cara Patton Liu JD ’06 2006
 
Sara Porterfield BA ’06
Sara Porterfield BA ’06 2006
 
David Roghair JD ’06
David Roghair JD ’06 
 
Josh Smith JD ’06
Josh Smith JD ’06 2006
 
Terrence Smyth, Continuing Administrator License ’06
Terrence Smyth, Continuing Administrator License ’06 2006
 
Kate Sommers BA ’06
Kate Sommers BA ’06 
 
Allison Spector BA ’06
Allison Spector BA ’06 2006
 
Rhett Tatum BA ’06
Rhett Tatum BA ’06 2006
 
Anne van Gessel BA ’06
Anne van Gessel BA ’06 2006
 
Molly Young BA ’06
Molly Young BA ’06 2006
 
Joey Alsberge BA ’07
Joey Alsberge BA ’07 2007
 
Erika Arnold BA ’07
Erika Arnold BA ’07 2007
 
Sara Bagheri JD ’07
Sara Bagheri JD ’07 2007, law
 
Andrew Barnes BA ’07
Andrew Barnes BA ’07 2007
 
Dylan Beamer BA ’07
Dylan Beamer BA ’07 2007
 
Jennifer Bragar JD ’07
Jennifer Bragar JD ’07 2007, law
 
Steve Brennan ’07
Steve Brennan ’07 2007
 
Andrew Conner BA ’07
Andrew Conner BA ’07 2007
 
Erin Conner BA ’07
Erin Conner BA ’07 2007
 
Devon Downeysmith BA ’07
Devon Downeysmith BA ’07 2007
 
Ben Elkind BA ’07
Ben Elkind BA ’07 2007
 
Joseph “Joe” Franco JD ’07
Joseph “Joe” Franco JD ’07 
 
Craig Gilden BA ’07
Craig Gilden BA ’07 2007
 
Susan W. Graf JD ’07
Susan W. Graf JD ’07 2007
 
John Grant JD ’07
John Grant JD ’07 
 
Alexander Harwood-Karlik BA ’07
Alexander Harwood-Karlik BA ’07 2007
 
Luke Henderson BA ’07
Luke Henderson BA ’07 
 
Chelsea Heveran BA ’07
Chelsea Heveran BA ’07 2007
 
Peter Janci JD ’07
Peter Janci JD ’07 
 
Robyn Knowlan BA ’07
Robyn Knowlan BA ’07 
 
Blerina Kotori JD ’07
Blerina Kotori JD ’07 
 
Emily Kroman BA ’07
Emily Kroman BA ’07 
 
Danielle Krushnic BA ’07
Danielle Krushnic BA ’07 
 
Andrew Kumpuris BA ’07
Andrew Kumpuris BA ’07 2007
 
Jay LaVoie BA ’07
Jay LaVoie BA ’07 2007
 
Ryan Lockard BA ’07
Ryan Lockard BA ’07 
 
Jason Marrone BA ’07
Jason Marrone BA ’07 2007
 
Matt Masciocchi BA ’07
Matt Masciocchi BA ’07 2007
 
Jarrod McCann BA ’07
Jarrod McCann BA ’07 2007
 
Eric S. Meltzer JD ’07
Eric S. Meltzer JD ’07 
 
Jennifer Newtson-Schick BA ’07
Jennifer Newtson-Schick BA ’07 2007
 
Cailin O’Brien-Feeney BA ’07
Cailin O’Brien-Feeney BA ’07 2007
 
Yoona Park JD ’07
Yoona Park JD ’07 2007, law
 
Jennifer Phillips-Vanderberg BA ’07
Jennifer Phillips-Vanderberg BA ’07 2007
 
Averell Schmidt BA ’07
Averell Schmidt BA ’07 2007
 
Eric Shaffner JD ’07
Eric Shaffner JD ’07 
 
Stefan Shearer BA ’07
Stefan Shearer BA ’07 
 
Jeanne Sinnott JD ’07
Jeanne Sinnott JD ’07 
 
Claire Smallwood BA ’07
Claire Smallwood BA ’07 2007
 
Jocelyn Stokes BA ’07
Jocelyn Stokes BA ’07 2007
 
Durban Swartz BA ’07
Durban Swartz BA ’07 
 
Erica Thompson BA ’07
Erica Thompson BA ’07 2007
 
Austin Watson BA ’07
Austin Watson BA ’07 2007
 
Dan West BA ’07
Dan West BA ’07 2007
 
Amber Wiesenfeld BA ’07
Amber Wiesenfeld BA ’07 2007
 
Harry Wilson JD ’07
Harry Wilson JD ’07 
 
Eric Atcheson BA ’08
Eric Atcheson BA ’08 2008
 
Chris Bailey BA ’08
Chris Bailey BA ’08 2008
 
Amy Baugher BA ’08
Amy Baugher BA ’08 2008
 
Stephanie Beechem BA ’08
Stephanie Beechem BA ’08 2008
 
Nick Bjork BA ’08
Nick Bjork BA ’08 2008
 
Amber Case BA ’08
Amber Case BA ’08 2008
 
Jesse Cowell JD ’08
Jesse Cowell JD ’08 
 
Rafael Cuevas BA ’08
Rafael Cuevas BA ’08 2008
 
Max Filter BA ’08
Max Filter BA ’08 
 
Hunter Franks BA ’08
Hunter Franks BA ’08 
 
Joseph A. Furia JD ’08
Joseph A. Furia JD ’08 2008
 
Lizzie Fussell BA ’08
Lizzie Fussell BA ’08 
 
Damien Hall JD ’08
Damien Hall JD ’08 
 
Stephanie Holmberg JD ’08
Stephanie Holmberg JD ’08 2008
 
Hongda Jiang BA ’08
Hongda Jiang BA ’08 
 
Jason Korff BA ’08
Jason Korff BA ’08 2008
 
Anthony Kuchulis JD ’08
Anthony Kuchulis JD ’08 2008
 
Jessica McConnell JD ’08
Jessica McConnell JD ’08 
 
Rosalie Moffett BA ’08
Rosalie Moffett BA ’08 2008
 
Matthew Nelson BA ’08
Matthew Nelson BA ’08 2008
 
Will Patterson JD ’08
Will Patterson JD ’08 
 
Nick Rinne BA '08
Nick Rinne BA '08 
 
Mark Robinowitz BA ’08
Mark Robinowitz BA ’08 
 
Kelly Rogala BA ’08
Kelly Rogala BA ’08 
 
Andrew Saunderson BA ’08
Andrew Saunderson BA ’08 
 
Sara A.H. Sayles JD ’08
Sara A.H. Sayles JD ’08 
 
Erin Saylor JD ’08
Erin Saylor JD ’08 2008, law
 
Colleen Scott JD ’08
Colleen Scott JD ’08 2008
 
Micah Steinhilb JD ’08
Micah Steinhilb JD ’08 
 
Sam Stigler BA ’08
Sam Stigler BA ’08 2008
 
Whitney Tawney BA ’08
Whitney Tawney BA ’08 2008
 
Nidhi Thakar JD ’08
Nidhi Thakar JD ’08 
 
Christie Totten JD ’08
Christie Totten JD ’08 2008
 
Corey Van Landingham BA ’08
Corey Van Landingham BA ’08 2008
 
Tyler Volm JD ’08
Tyler Volm JD ’08 
 
Molly Washington JD ’08
Molly Washington JD ’08 
 
Jennifer Woodhouse JD ’08
Jennifer Woodhouse JD ’08 2008
 
Victor Wu BA ’08
Victor Wu BA ’08 
 
Stacy Abrams BA ’09
Stacy Abrams BA ’09 2009
 
Kelley Amburgey-Richardson JD ’09
Kelley Amburgey-Richardson JD ’09 2009
 
Paul Andrews EdD ’09
Paul Andrews EdD ’09 2009
 
Timur Baiguzhinov ’09
Timur Baiguzhinov ’09 2009
 
Rachael Berg BA ’09
Rachael Berg BA ’09 2009
 
David Berman BA ’09
David Berman BA ’09 2009
 
Noah Bishop JD ’09
Noah Bishop JD ’09 
 
Kathy Black JD ’09
Kathy Black JD ’09 
 
Mary Bodine BA ’09, JD ’13
Mary Bodine BA ’09, JD ’13 2009, 2013
 
Joe Braman BA ’09
Joe Braman BA ’09 
 
Valerie Bundy MA '09
Valerie Bundy MA '09 
 
Kiersi Burkhart BA '09
Kiersi Burkhart BA '09 
 
Tamma Carleton BA ’09
Tamma Carleton BA ’09 
 
Mina Chang JD ’09
Mina Chang JD ’09 2009, law
 
Traci Cole MA ’09
Traci Cole MA ’09 2009
 
Nic Costa BA ’09
Nic Costa BA ’09 
 
Brook Detterman JD ’09
Brook Detterman JD ’09 2009
 
Eric DeWeese JD ’09
Eric DeWeese JD ’09 2009, law
 
Dakota Duncan JD ’09
Dakota Duncan JD ’09 2009, law
 
Micheline D’Angelis JD ’09
Micheline D’Angelis JD ’09 2009, law
 
Leslie Edenhofer JD ’09
Leslie Edenhofer JD ’09 
 
Cody Elliott JD ’09
Cody Elliott JD ’09 
 
Shemia Fagan JD ’09
Shemia Fagan JD ’09 
 
Kimberly Fanshier BA ’09
Kimberly Fanshier BA ’09 2009
 
Lila Finch BA ’09
Lila Finch BA ’09 
 
Jennifer Franks JD ’09
Jennifer Franks JD ’09 
 
Vanessa Lee Gebbie JD ’09
Vanessa Lee Gebbie JD ’09 
 
Sarit Gluz BA ’09
Sarit Gluz BA ’09 2009
 
Katie Goss JD ’09
Katie Goss JD ’09 
 
Alex Hackbarth BA ’09
Alex Hackbarth BA ’09 2009
 
Alex Harsha BA ’09
Alex Harsha BA ’09 2009
 
Greg Harvey JD ’09
Greg Harvey JD ’09 2009, law
 
Michael G. Jacobs JD ’09
Michael G. Jacobs JD ’09 2009
 
Katie Jeremiah JD ’09
Katie Jeremiah JD ’09 
 
Prachi Jha BA ’09
Prachi Jha BA ’09 2009
 
Levi Johnston JD ’09
Levi Johnston JD ’09 2009
 
Dylan Kruse BA ’09
Dylan Kruse BA ’09 
 
Ian Kyle JD ’09
Ian Kyle JD ’09 2009
 
Deirdre L. Mackey MA ’09
Deirdre L. Mackey MA ’09 2009
 
David Martin MA ’09
David Martin MA ’09 2009
 
Elise Maxwell BA ’09
Elise Maxwell BA ’09 
 
Jennifer McGrew JD ’09
Jennifer McGrew JD ’09 2009, law
 
Mary Davis McKay BA ’09
Mary Davis McKay BA ’09 2009
 
Sonja Myklebust BA ʼ09
Sonja Myklebust BA ʼ09 2009
 
Lisa Neher BA ’09
Lisa Neher BA ’09 
 
Cara Ponzini JD ’09
Cara Ponzini JD ’09 
 
Laura Preston BA ’09
Laura Preston BA ’09 2009
 
Oday Salim LLM ’09
Oday Salim LLM ’09 2009
 
Peter Seilheimer BA ’09
Peter Seilheimer BA ’09 2009
 
Mark Sherman JD ’09
Mark Sherman JD ’09 
 
Erin Snyder JD ’09
Erin Snyder JD ’09 2009, law
 
Eileen Sterlock JD ’09
Eileen Sterlock JD ’09 2009
 
Aleta Storch BA ’09
Aleta Storch BA ’09 2009
 
Tim Sutherland JD ’09
Tim Sutherland JD ’09 
 
Avalyn Taylor JD ’09
Avalyn Taylor JD ’09 2009, law
 
Claire Tonry JD ’09
Claire Tonry JD ’09 2009
 
Mitch Towner BA ’09
Mitch Towner BA ’09 
 
Ari Turrentine BA ’09
Ari Turrentine BA ’09 2009
 
Peter Vidito BA ’09
Peter Vidito BA ’09 
 
Philip J. Wuest JD ’09
Philip J. Wuest JD ’09 
 
Thomas Youmans BA ’09
Thomas Youmans BA ’09 2009
 
Kristin Asai JD ’10
Kristin Asai JD ’10 2010, law
 
Jahsie Ault BA ’10
Jahsie Ault BA ’10 2010
 
Lyndsey Bechtel JD ’10
Lyndsey Bechtel JD ’10 2010
 
Leila C. Behnampour JD ’10
Leila C. Behnampour JD ’10 2010, law
 
Dave Bourgeau JD ’10
Dave Bourgeau JD ’10 2010, law
 
Lauren Bowden BA ’10
Lauren Bowden BA ’10 2010
 
Lauren Brown BA ’10
Lauren Brown BA ’10 2010, 2018
 
Rachel Buker JD ’10
Rachel Buker JD ’10 
 
Rebecca Cloud BA ’10
Rebecca Cloud BA ’10 2010
 
Julia Crager BA ’10
Julia Crager BA ’10 2010
 
Daniel DiVittorio JD ’10
Daniel DiVittorio JD ’10 2010, law
 
Bridget Donegan JD ’10
Bridget Donegan JD ’10 
 
Krista Evans JD ’10
Krista Evans JD ’10 
 
Danielle Fagre BA ’10
Danielle Fagre BA ’10 
 
Haley Fenton BA ’10
Haley Fenton BA ’10 
 
Kirsten Fix BA ’10, MA ’17
Kirsten Fix BA ’10, MA ’17 2010, 2017
 
Sara Ghafouri JD ’10
Sara Ghafouri JD ’10 
 
Haben Girma BA ’10
Haben Girma BA ’10 2010
 
Emily Gregory BA ’10
Emily Gregory BA ’10 2010
 
Sander Gusinow BA ’10
Sander Gusinow BA ’10 2010
 
Samuel Hernandez JD ’10
Samuel Hernandez JD ’10 2010
 
Jason Hirano JD ’10
Jason Hirano JD ’10 
 
Liz Holliday BA ’10
Liz Holliday BA ’10 2010
 
Delfina Homen JD ’10
Delfina Homen JD ’10 2010
 
Niccolo Jose BA ’10
Niccolo Jose BA ’10 2010
 
Greg Karnes BA ’10
Greg Karnes BA ’10 2010
 
Christopher Keady BA ’10
Christopher Keady BA ’10 
 
Zach Kearl BA ’10
Zach Kearl BA ’10 2010
 
Zach Kearl BA ’10
Zach Kearl BA ’10 2010
 
Madison Kyger BA ’10
Madison Kyger BA ’10 2010
 
Marie Lafortune BA ’10
Marie Lafortune BA ’10 2010
 
Melina LaMorticella JD ’10
Melina LaMorticella JD ’10 2010, law
 
Zeb Larson BA ’10
Zeb Larson BA ’10 2010
 
Megan Lemire JD ’10
Megan Lemire JD ’10 
 
Cameron Levine JD ’10
Cameron Levine JD ’10 
 
Stephanie Locke BA ’10
Stephanie Locke BA ’10 
 
Ben Luckett JD ’10
Ben Luckett JD ’10 2010, law
 
Matt Lundeberg BA ’10
Matt Lundeberg BA ’10 2010
 
Nikki Martin JD ’10
Nikki Martin JD ’10 
 
Thomas Matteson BA ’10
Thomas Matteson BA ’10 
 
Anne McHugh BA ’10
Anne McHugh BA ’10 2010
 
Qingqing Miao JD ’10
Qingqing Miao JD ’10 
 
Maria Morrisson Copolillo BA ’10
Maria Morrisson Copolillo BA ’10 2010
 
Ashley Moss BA ’10
Ashley Moss BA ’10 2010
 
Jessica Mullins BA ’10
Jessica Mullins BA ’10 2010
 
Laura Nelson JD ’13
Laura Nelson JD ’13 
 
Dylan Peden BA ’10
Dylan Peden BA ’10 
 
Louis Prahl BA ’10
Louis Prahl BA ’10 2010
 
Alex Ramirez de Cruz BA ’10
Alex Ramirez de Cruz BA ’10 2010
 
Jeffrey Rhoades JD ’10
Jeffrey Rhoades JD ’10 
 
Scott Rider JD ’10
Scott Rider JD ’10 
 
Patricia Robus BA ’10
Patricia Robus BA ’10 2010
 
Chris Scheffler BA ’10
Chris Scheffler BA ’10 
 
Gregory K. Scott JD ’10
Gregory K. Scott JD ’10 2010
 
Mary Sofia (formerly Mary Sell) JD ’10
Mary Sofia (formerly Mary Sell) JD ’10 2010, law
 
Maile Speakman BA ’10
Maile Speakman BA ’10 2010
 
Aron Steinke MAT ’10
Aron Steinke MAT ’10 2010
 
Ethan Stone BA ’10
Ethan Stone BA ’10 2010
 
Terra Thorndike BA ’10
Terra Thorndike BA ’10 2010
 
Hannah Tierney BA ’10
Hannah Tierney BA ’10 2010
 
Nawneet Vibhaw LLM ’10
Nawneet Vibhaw LLM ’10 
 
Aila Wallace JD ’10
Aila Wallace JD ’10 2010
 
Asa Weiss BA ’10
Asa Weiss BA ’10 
 
Alexander Wheatley JD ’10
Alexander Wheatley JD ’10 
 
Robert Whiting JD ’10
Robert Whiting JD ’10 
 
Christy Wilson ’10
Christy Wilson ’10 2010
 
Stephanie Witkowski BA ’10
Stephanie Witkowski BA ’10 2010
 
Stefan M.v.O. Wolf JD ’10
Stefan M.v.O. Wolf JD ’10 2010, law
 
Matthew (Russell) Smebak Abts JD ’11
Matthew (Russell) Smebak Abts JD ’11 2011, law
 
Kelvin Adkins-Heljeson JD ’11
Kelvin Adkins-Heljeson JD ’11 2011
 
L-E Baldwin BA ’11
L-E Baldwin BA ’11 2011
 
Maia Boucher BA ’11
Maia Boucher BA ’11 
 
Tara Brock JD ’11
Tara Brock JD ’11 2011, law
 
Maren Corbly BA ’11
Maren Corbly BA ’11 2011
 
Katie Dahlhausen BA ’11
Katie Dahlhausen BA ’11 
 
Elliott P. Dale JD ’11
Elliott P. Dale JD ’11 2011, law
 
Alix Dixon BA ’11
Alix Dixon BA ’11 
 
Chessa Eckels Anderson BA ’11
Chessa Eckels Anderson BA ’11 
 
Rachel Erickson BA ’11
Rachel Erickson BA ’11 2001
 
Annie Fassler BA ’11
Annie Fassler BA ’11 2011
 
Jessica A. Flint JD ’11
Jessica A. Flint JD ’11 2011
 
Todd Friedman JD ’11
Todd Friedman JD ’11 2011
 
Pamela Garman BA ’11
Pamela Garman BA ’11 2011
 
Jonah Geil-Neufeld BA ’11
Jonah Geil-Neufeld BA ’11 
 
Scott Gitler JD ’11
Scott Gitler JD ’11 
 
Christina Greever BA ’11
Christina Greever BA ’11 2011
 
Erika Harris BA ’11
Erika Harris BA ’11 
 
Kiran Herbert BA ’11
Kiran Herbert BA ’11 2011
 
Walt J. BA ’11
Walt J. BA ’11 2011
 
T. K. Keen JD ’11
T. K. Keen JD ’11 
 
Taylor Kittell JD ’11
Taylor Kittell JD ’11 
 
Rachel Klabunde BA ’11
Rachel Klabunde BA ’11 
 
David Kroman BA ’11
David Kroman BA ’11 2011
 
Ben Larsen BA ’11
Ben Larsen BA ’11 2011
 
Richie LeDonne Lenne BA ’11
Richie LeDonne Lenne BA ’11 2011
 
Jane Levy JD ’04, MA ’11
Jane Levy JD ’04, MA ’11 
 
Caroline Livett JD ’11
Caroline Livett JD ’11 
 
Jessica Lodal BA ’11
Jessica Lodal BA ’11 2011
 
Rhea Manley BA ’11
Rhea Manley BA ’11 2011
 
Benjamin Manne BA ’11
Benjamin Manne BA ’11 2011
 
Tessa Marzulla BA ’11
Tessa Marzulla BA ’11 2011
 
Paige McFeeley BA ’11
Paige McFeeley BA ’11 
 
Josh Mink MEd ’11
Josh Mink MEd ’11 2011
 
Kate Myers BA ’11
Kate Myers BA ’11 2011
 
Annie Nelson JD ’11
Annie Nelson JD ’11 2011
 
Abby Paffrath MAT ’11
Abby Paffrath MAT ’11 2011
 
Katherine Paul BA ’11
Katherine Paul BA ’11 2011
 
Kimberlee Petrie Volm JD ’11
Kimberlee Petrie Volm JD ’11 
 
Carolyn Pursinger BA ’11
Carolyn Pursinger BA ’11 2011
 
Melany Savitt JD ’11
Melany Savitt JD ’11 2011, law
 
Jennifer Schildmeyer BA ’11
Jennifer Schildmeyer BA ’11 2011
 
Ben Shelton JD ’11
Ben Shelton JD ’11 
 
Mariah Shields BA ’11
Mariah Shields BA ’11 2011
 
Katherine Shores BA ’11
Katherine Shores BA ’11 2011
 
Mark “Mac” M. Smith LLM ’11
Mark “Mac” M. Smith LLM ’11 
 
Hannah Somhegyi BA ’11
Hannah Somhegyi BA ’11 2011
 
Josh Soper JD ’11
Josh Soper JD ’11 
 
Ashley L. Vaughn JD ’11
Ashley L. Vaughn JD ’11 2011, law
 
Jason Walker JD ’11
Jason Walker JD ’11 
 
Lauren Wallace JD ’11
Lauren Wallace JD ’11 
 
Kai Watts BA ’11
Kai Watts BA ’11 2011
 
Andrew Weiner JD ’11
Andrew Weiner JD ’11 2011
 
Tara Williams JD ’11
Tara Williams JD ’11 
 
Meryl Wisner BA ’11
Meryl Wisner BA ’11 2011
 
Elektra B. Yao JD ’11
Elektra B. Yao JD ’11 2011, law
 
Nora Apter BA ’12
Nora Apter BA ’12 2012
 
Karl Berger BA ’12
Karl Berger BA ’12 2012
 
Kaye Blankenship BA ’12
Kaye Blankenship BA ’12 
 
Trevor Bloom BA ’12
Trevor Bloom BA ’12 
 
David Boyer JD ’12
David Boyer JD ’12 2012, law
 
Jacob Brennan BA ’12
Jacob Brennan BA ’12 2012
 
Barra Brown BA ’12
Barra Brown BA ’12 2012
 
Thomas Chandler JD ’12
Thomas Chandler JD ’12 2012
 
Dustin Combs JD ’12
Dustin Combs JD ’12 
 
Fiona Corner BA ’12
Fiona Corner BA ’12 
 
Kemiyondo Coutinho BA ’12
Kemiyondo Coutinho BA ’12 2012
 
Jared Delahaye BA ’12
Jared Delahaye BA ’12 2012
 
Aurelia Erickson JD ’12
Aurelia Erickson JD ’12 
 
Serena (Ancheta) Frisina BA ’12
Serena (Ancheta) Frisina BA ’12 2012
 
Erin Gravley BA ’12
Erin Gravley BA ’12 2012
 
Rachel Guthrie JD ’12
Rachel Guthrie JD ’12 2012
 
Sean Inoue BA ’12
Sean Inoue BA ’12 2012
 
Mathew Joseph JD ’12
Mathew Joseph JD ’12 
 
Rohit Kapuria JD ’12
Rohit Kapuria JD ’12 
 
Heather Kitada Smalley BA ’12
Heather Kitada Smalley BA ’12 2012
 
John Koch JD ’12
John Koch JD ’12 2012
 
Anne Koenning BA ’12
Anne Koenning BA ’12 
 
Dylan K. Lange JD ’12
Dylan K. Lange JD ’12 2012, law
 
Jade Lansing BA '12
Jade Lansing BA '12 
 
Justin Lieuallen GRAD ’12
Justin Lieuallen GRAD ’12 
 
Hannah McCain BA ’12
Hannah McCain BA ’12 
 
Aurora (Paulsen) Moses JD ’12, LLM ’16
Aurora (Paulsen) Moses JD ’12, LLM ’16 
 
Damien Munsinger JD ’12
Damien Munsinger JD ’12 
 
Casey Newbegin BA ’12
Casey Newbegin BA ’12 
 
Madeline Noland (Wielgus) BA ’12
Madeline Noland (Wielgus) BA ’12 2012
 
Darlene Pasieczny JD ’12
Darlene Pasieczny JD ’12 
 
Jeremiah Patterson EdD '12
Jeremiah Patterson EdD '12 
 
Megan Percell BA ’12
Megan Percell BA ’12 2012
 
Julie Peterson BA ’12
Julie Peterson BA ’12 
 
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13 2012, 2013
 
Ben Pirie JD ’12
Ben Pirie JD ’12 2012
 
Branden Pursinger BA ’12
Branden Pursinger BA ’12 2012
 
Dan Simon JD ’12
Dan Simon JD ’12 
 
Anna Spackman BA ’12
Anna Spackman BA ’12 
 
Megan Spence BA '12
Megan Spence BA '12 
 
Phoebe Stoner BA ’12
Phoebe Stoner BA ’12 
 
Patrick Sullivan JD ’12
Patrick Sullivan JD ’12 2012, law
 
Ryan Talbott JD ’12
Ryan Talbott JD ’12 2012, law
 
Daniel Timmons JD ’12
Daniel Timmons JD ’12 2012, law
 
Michael Whiteley JD ’12
Michael Whiteley JD ’12 
 
Rachel Wolf BA ’12
Rachel Wolf BA ’12 
 
Jessica Wynn-Grant BA ’12
Jessica Wynn-Grant BA ’12 
 
Jason Yareshes JD ’12
Jason Yareshes JD ’12 
 
Danial Afzal BA ’13
Danial Afzal BA ’13 2013
 
Rachel Atchison JD ’13
Rachel Atchison JD ’13 2013