William Whitaker JD ’86
William Whitaker JD ’86
Claire Elizabeth Tonry JD ’09
Claire Elizabeth Tonry JD ’09
Blake Androff BA ’04
Blake Androff BA ’04
Seraphie Allen BA ’15
Seraphie Allen BA ’15
Kenneth Katzaroff JD ’14
Kenneth Katzaroff JD ’14
Barbara Irene Godel CAS ’51
Barbara Irene Godel CAS ’51
Margaret Allee JD ’93
Margaret Allee JD ’93
William Aime BA ’15
William Aime BA ’15
Lauren Brown BA ’10, MA ’18
Lauren Brown BA ’10, MA ’18
Rebecca Ann Yant BA ’19
Rebecca Ann Yant BA ’19
Rebecca Cloud BA ’10
Rebecca Cloud BA ’10
Rebecca Ok JD ’18
Rebecca Ok JD ’18
Rebecca Vogt Like JD ’09
Rebecca Vogt Like JD ’09
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
Kay Abramowitz JD ’84
Kay Abramowitz JD ’84
Jack Abdie BS ’60
Jack Abdie BS ’60
Steven Katzman JD ’78
Steven Katzman JD ’78
David Aamodt JD ’75
David Aamodt JD ’75
Susanne Brown Kahler BA ’82
Susanne Brown Kahler BA ’82
Carolyn Brown Miller MAT ’98
Carolyn Brown Miller MAT ’98
Rebecca Brown Thompson BA ’84
Rebecca Brown Thompson BA ’84
Fred L. Brown Jr. BS ’64
Fred L. Brown Jr. BS ’64
Gerald H. Perry CAS ’40
Gerald H. Perry CAS ’40
Allan T. Brown BA ’78
Allan T. Brown BA ’78
Ken Brown BS ’80
Ken Brown BS ’80
Robert A. Brown BS ’51
Robert A. Brown BS ’51
Diane M. Brown CAS ’71
Diane M. Brown CAS ’71
Kate Brown JD ’85
Kate Brown JD ’85
Steve Brown JD ’89
Steve Brown JD ’89
James Paul Brown BS ’64, MAT ’77
James Paul Brown BS ’64, MAT ’77
Barra Brown BA ’12
Barra Brown BA ’12
Adrian L. Brown JD ’00
Adrian L. Brown JD ’00
Thomas Brown JD ’80
Thomas Brown JD ’80
Joan Sandra Knight-Brown BA ’96
Joan Sandra Knight-Brown BA ’96
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
Betty Brown Ashford BS ’48
Betty Brown Ashford BS ’48
Richard M. Brown JD ’04
Richard M. Brown JD ’04
Douglas W. Lee
Douglas W. Lee
Helen Gordner Ford
Helen Gordner Ford
Cliff A. Johannsen
Cliff A. Johannsen
Susan L. Hillesland
Susan L. Hillesland
Dorothy Burow
Dorothy Burow
William Winner
William Winner
Kathryn Anne Wilding
Kathryn Anne Wilding
Thu Minh Truong
Thu Minh Truong
Tahmina Shalizi
Tahmina Shalizi
Jason Rodgers
Jason Rodgers
Robert L Phillips
Robert L Phillips
Amanda Phillips
Amanda Phillips
Victoria Meier
Victoria Meier
Randall O. Manley
Randall O. Manley
Catherine Kirkland
Catherine Kirkland
J. Elyse Gilbert
J. Elyse Gilbert
Peter Dalrymple
Peter Dalrymple
Steven M. Carpenter
Steven M. Carpenter
Allison Martin Rhodes
Allison Martin Rhodes
Kathryn Smith Root BS ’80, JD ’84
Kathryn Smith Root BS ’80, JD ’84
James Richardson
James Richardson
Douglas W. Lee
Douglas W. Lee
Natalia Robalino (formerly Yegorova)
Natalia Robalino (formerly Yegorova)
Diana Marie Wiener Rosengard
Diana Marie Wiener Rosengard
Mary Bodine-Watts
Mary Bodine-Watts
Charles Joseph Wiseman
Charles Joseph Wiseman
David Ian Bean
David Ian Bean
Anita H Grinich
Anita H Grinich
George Vernon Carney
George Vernon Carney
Robert Mercer
Robert Mercer
Marcia Buckley
Marcia Buckley
Thomas James Sherwin
Thomas James Sherwin
Franklin Geiger
Franklin Geiger
John Daniel Gardner
John Daniel Gardner
Daniel Bohlmann
Daniel Bohlmann
William Jean Welch, jr
William Jean Welch, jr
Martin Faveluke
Martin Faveluke
Martin Faveluke
Martin Faveluke
Patricia Barnard Stipe
Patricia Barnard Stipe
Anthony Kuchulis
Anthony Kuchulis
Parna Mehrbani
Parna Mehrbani
Scott Shapiro
Scott Shapiro
Susan E. Smith
Susan E. Smith
Kimberly Zdenek
Kimberly Zdenek
Anthony L. Casciato
Anthony L. Casciato
Linden “Linn” Evans
Linden “Linn” Evans
Henry Lorenzen
Henry Lorenzen
Diane Wiscarson
Diane Wiscarson
Alvin Lawrence Andrews
Alvin Lawrence Andrews
Henry Smith Kane
Henry Smith Kane
Eileen Eakins
Eileen Eakins
Koeby Johnson
Koeby Johnson
Christine M. Lorentz
Christine M. Lorentz
Ulanda Watkins
Ulanda Watkins
Chuck D. Barlow
Chuck D. Barlow
Megan Reuther
Megan Reuther
Karl Hausafus
Karl Hausafus
Abby Wool Landon
Abby Wool Landon
Jonathan Lovvorn
Jonathan Lovvorn
Kevin Scott Minoli
Kevin Scott Minoli
Paul Blaylock
Paul Blaylock
Michael Jacobs
Michael Jacobs
Michael C. Robinson
Michael C. Robinson
Heather Fossity
Heather Fossity
Gregory K. Scott
Gregory K. Scott
Susan W. Graf
Susan W. Graf
Colby K. Stewart
Colby K. Stewart
Jake Metcalfe
Jake Metcalfe
Erin Keys MacDonald
Erin Keys MacDonald
Fay Stetz-Waters
Fay Stetz-Waters
Whitney Christensen
Whitney Christensen
Olivia Schneider Grabacki
Olivia Schneider Grabacki
Paul W. Monheimer
Paul W. Monheimer
Paul Gordon Mackey
Paul Gordon Mackey
Adrienne Eve Benson
Adrienne Eve Benson
Jennifer Woodhouse
Jennifer Woodhouse
Rachel Guthrie
Rachel Guthrie
Josh Goldberg
Josh Goldberg
Shelley (Dennis) Russell
Shelley (Dennis) Russell
Kathryn L. Davidson
Kathryn L. Davidson
Elektra Bianca Blue Yao
Elektra Bianca Blue Yao
Lisa Mary Kenn
Lisa Mary Kenn
Andrew C. Hanson
Andrew C. Hanson
Michael Lopez
Michael Lopez
Michael D. Henderson
Michael D. Henderson
Stephanie Kathleen Holmberg
Stephanie Kathleen Holmberg
Leland Baxter-Neal
Leland Baxter-Neal
Sunny Sue Jonas
Sunny Sue Jonas
Claire Smallwood
Claire Smallwood
Amira Streeter
Amira Streeter
Angélica Pulido-Westlake
Angélica Pulido-Westlake
Andrew Weiner
Andrew Weiner
Richard D. Acott
Richard D. Acott
Gregory Michael Ellis
Gregory Michael Ellis
Randy McClure
Randy McClure
Ray Crutchley
Ray Crutchley
Justin B. Munn
Justin B. Munn
John A. Schifino
John A. Schifino
Todd Friedman
Todd Friedman
Alice Cuprill-Comas
Alice Cuprill-Comas
Christopher Frost
Christopher Frost
Kathleen Marie Lowndes
Kathleen Marie Lowndes
Cara Patton Liu
Cara Patton Liu
Eileen Sterlock
Eileen Sterlock
William B. Coggins
William B. Coggins
Todd L. Van Rysselberghe
Todd L. Van Rysselberghe
Thomas Sherwin
Thomas Sherwin
Ilka Cassandra Bailey
Ilka Cassandra Bailey
David Radmore
David Radmore
Michael Metroke
Michael Metroke
Jeffrey Woodcox
Jeffrey Woodcox
Shelbi Wescott
Shelbi Wescott
Julianna Nelson Vermeys
Julianna Nelson Vermeys
Margaret Trachsel
Margaret Trachsel
Harold B. Tate
Harold B. Tate
Donald R. Sempert
Donald R. Sempert
Dorothy Marian Ruff BS ’60, MAT ’83
Dorothy Marian Ruff BS ’60, MAT ’83
Lynn F. Roumagoux
Lynn F. Roumagoux
David Rosengard
David Rosengard
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
Douglas Alan Roberts
Douglas Alan Roberts
Meredith Price
Meredith Price
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13
Brandis Piper BA ’12, MAT ’13
Gordon W. Makinster
Gordon W. Makinster
Kay Kole Leary
Kay Kole Leary
Jennifer Huenink
Jennifer Huenink
Jay Frank Hernandez
Jay Frank Hernandez
Sydney Sue Freitas Dickerson
Sydney Sue Freitas Dickerson
Janet Mary Freeman
Janet Mary Freeman
Kirsten Rooney Fix
Kirsten Rooney Fix
Samuel C. Ellis
Samuel C. Ellis
Charlotte Doyle
Charlotte Doyle
Jessica Doehne Jendrzejek
Jessica Doehne Jendrzejek
Emily Lucille Davis BA ’00, MAT ’02
Emily Lucille Davis BA ’00, MAT ’02
Doris A. Brooks
Doris A. Brooks
Daniel Bohlmann
Daniel Bohlmann
Andrew Beckham
Andrew Beckham
Hannah (Clements) Goldblatt
Hannah (Clements) Goldblatt
Bruce L. Beal
Bruce L. Beal
Vivien Straus
Vivien Straus
Teresa Statler JD ’91
Teresa Statler JD ’91
Sam Panarella
Sam Panarella
William Deane
William Deane
Jeffrey Philpott
Jeffrey Philpott
Larry M. Miller
Larry M. Miller
Erik Tylek Kettenburg
Erik Tylek Kettenburg
Anabel Ortiz-Chavolla
Anabel Ortiz-Chavolla
Rosemary Douglas Lombard
Rosemary Douglas Lombard
John Douglas Albert
John Douglas Albert
Douglas Neville
Douglas Neville
Doug Goldsmith
Doug Goldsmith
Simon Douglas Murray
Simon Douglas Murray
Douglas L. Jacobson
Douglas L. Jacobson
Douglas Leary
Douglas Leary
Nancy Dougherty
Nancy Dougherty
Douglas A. Reed
Douglas A. Reed
Doug McKinney
Doug McKinney
Elsa Dougherty
Elsa Dougherty
Douglas Ricks
Douglas Ricks
Lauren Wallace JD ’11
Lauren Wallace JD ’11
Ramona L. Monroe
Ramona L. Monroe
Lauren Michelle Bowden Matteson
Lauren Michelle Bowden Matteson
Corin La Pointe-Aitchison
Corin La Pointe-Aitchison
Stephen “Steve” G. Lowry
Stephen “Steve” G. Lowry
Laurence Sams
Laurence Sams
Lauren Reiterman
Lauren Reiterman
Lauren Goldberg
Lauren Goldberg
Matthew T. Merryman JD ’13
Matthew T. Merryman JD ’13
Matthew Scott Crisp
Matthew Scott Crisp
Matthew Whitman
Matthew Whitman
Matthew “Buzzy” Nielsen
Matthew “Buzzy” Nielsen
Laurie Matthews
Laurie Matthews
Rob Molinelli
Rob Molinelli
Sharon Kohlhoff Jeffers
Sharon Kohlhoff Jeffers
Raechelle Backus Belli
Raechelle Backus Belli
Ronald A. Marks
Ronald A. Marks
Zac Cohen JD ’03
Zac Cohen JD ’03
Zachary Norris
Zachary Norris
Mike Thompson
Mike Thompson
Benjamin Shelton JD ’11
Benjamin Shelton JD ’11
Stacy Alexandria Abrams
Stacy Alexandria Abrams
Marco Abbruzzese
Marco Abbruzzese
Adriana Palomares
Adriana Palomares
Maggie Poffenbarger
Maggie Poffenbarger
Ross Van Ness
Ross Van Ness
Jean (Bakke) McGonigle
Jean (Bakke) McGonigle
Selah (Conway) Rishel
Selah (Conway) Rishel
Patricia (Cavaco) Kessinger
Patricia (Cavaco) Kessinger
June (MacNeil) Gibbon
June (MacNeil) Gibbon
Priscilla (West) Williams
Priscilla (West) Williams
Dmitriy Golosinskiy
Dmitriy Golosinskiy
Torrey McConnell Fraser
Torrey McConnell Fraser
Jonathan Dixon
Jonathan Dixon
Hope Del Carlo
Hope Del Carlo
Robert Lawrence Wheeler
Robert Lawrence Wheeler
Dylan Kenneth Lange
Dylan Kenneth Lange
Olivia (Evans) Yacukowicz
Olivia (Evans) Yacukowicz
Changez Yusuf Mumtaz
Changez Yusuf Mumtaz
Bernard (Bernie) Jolles
Bernard (Bernie) Jolles
Dylan Sollfrank
Dylan Sollfrank
Mark Marchese
Mark Marchese
Maile Speakman
Maile Speakman
Sydney Padgett
Sydney Padgett
Michael McGrath
Michael McGrath
Hamdan Alameri
Hamdan Alameri
Kelvin Adkins-Heljeson
Kelvin Adkins-Heljeson
Katherine M. Acosta
Katherine M. Acosta
Saif Mohammed Al Hajeri
Saif Mohammed Al Hajeri
Peter Corrigan Acker
Peter Corrigan Acker
Harold L. Adrian
Harold L. Adrian
Sione Aeschliman
Sione Aeschliman
Roberto Aguilar
Roberto Aguilar
Matthew Smebak Abts
Matthew Smebak Abts
Daniel Acklen
Daniel Acklen
Adam Tyler Adkin
Adam Tyler Adkin
Kali Aguilera
Kali Aguilera
Robert W. Aggrey
Robert W. Aggrey
Ochuko Akpovbovbo
Ochuko Akpovbovbo
Sherry Adam Barnes
Sherry Adam Barnes
John A. Fread
John A. Fread
Michael A. Conaway
Michael A. Conaway
Kristine Bingman JD ’02
Kristine Bingman JD ’02
Libby McIntosh
Libby McIntosh
Kory Andersen Wagner
Kory Andersen Wagner
Kevin Fletcher
Kevin Fletcher
Kimberly Fanshier
Kimberly Fanshier
Rick Eichstaedt
Rick Eichstaedt
Rick Buckshnis
Rick Buckshnis
Anita Shelton
Anita Shelton
Kenneth Cohen
Kenneth Cohen
Jefna McCuistion Cohen
Jefna McCuistion Cohen
Jessica Ashlee Albies
Jessica Ashlee Albies
Michael Martinez
Michael Martinez
Carey Caldwell
Carey Caldwell
Martha L. Krueger
Martha L. Krueger
Janette Clay (Carothers)
Janette Clay (Carothers)
Thomas S. Larkin
Thomas S. Larkin
Kent S. Goodyear
Kent S. Goodyear
Hannah R. Spears
Hannah R. Spears
Dennis L. Dunne
Dennis L. Dunne
Paul J. Shore
Paul J. Shore
John J. Overbay
John J. Overbay
Donald D. Hoyt
Donald D. Hoyt
Richard D. McMahon
Richard D. McMahon
Claire Vossbrink
Claire Vossbrink
Arjan Schutte
Arjan Schutte
Carrie Wynkoop
Carrie Wynkoop
Deb Heim Martinez
Deb Heim Martinez
Gilbert Shibley
Gilbert Shibley
Elizabeth Grubgeld
Elizabeth Grubgeld
Jonathan Ching
Jonathan Ching
Eric Wasserman
Eric Wasserman
Matthias Kullowatz
Matthias Kullowatz
Jason D Simms
Jason D Simms
W. Scott Erdbacher
W. Scott Erdbacher
Patrick Mahaffy
Patrick Mahaffy
Paloma Gonzalez
Paloma Gonzalez
Landon Mascareñaz
Landon Mascareñaz
Joseph Fitzsimons
Joseph Fitzsimons
Isabel McTighe
Isabel McTighe
Haben Gebre Girma
Haben Gebre Girma
Frances Swanson
Frances Swanson
David Counter
David Counter
David A. Campiche
David A. Campiche
Caitlin Chappell
Caitlin Chappell
Bill Thorndike Jr.
Bill Thorndike Jr.
Aidan Bennett
Aidan Bennett
Steph Schares
Steph Schares
Ron Ray Podmore
Ron Ray Podmore
Robert Fischer
Robert Fischer
Richard Fiske
Richard Fiske
Patricia Sullivan
Patricia Sullivan
Justin McCauley
Justin McCauley
Jennifer Oldham
Jennifer Oldham
Jefferson Laffey
Jefferson Laffey
Georgette Furukawa
Georgette Furukawa
Donna Jenkins Heslop
Donna Jenkins Heslop
Courtney Pierce
Courtney Pierce
Bonnie Crawford
Bonnie Crawford
Benedikt Hoskuldsson
Benedikt Hoskuldsson
Pamela Jean Parfitt
Pamela Jean Parfitt
John A. Venator
John A. Venator
Jack Champlin
Jack Champlin
Corey Brooke Van Landingham
Corey Brooke Van Landingham
Wilson Hulley
Wilson Hulley
Tom Jendrzejek
Tom Jendrzejek
Richard Handley
Richard Handley
Richard Danskin
Richard Danskin
Paul Willison
Paul Willison
Kathleen Longballa
Kathleen Longballa
Kathleen Grubb Holder
Kathleen Grubb Holder
Frederick W. Viehe III
Frederick W. Viehe III
Claire Burdick
Claire Burdick
Christopher James Roberts
Christopher James Roberts
Barbara Tedesko
Barbara Tedesko
Amybeth Harmon
Amybeth Harmon
Sheila Gallagher
Sheila Gallagher
Barbara Shibley
Barbara Shibley
Beth Skillern JD ’86
Beth Skillern JD ’86
Elizabeth Larter
Elizabeth Larter
Helen Sage Howard Simpson
Helen Sage Howard Simpson
Scott Horngren
Scott Horngren
Elizabeth E. Howard JD ’01
Elizabeth E. Howard JD ’01
Terry Margaret Horton JD ’99
Terry Margaret Horton JD ’99
John Sherrill Houser
John Sherrill Houser
Jonathan Carwill Horn
Jonathan Carwill Horn
Julia Anne Huggins
Julia Anne Huggins
Delfina Homen
Delfina Homen
Michael Homan
Michael Homan
Dennis J. Hubel
Dennis J. Hubel
Christian K. Hooley
Christian K. Hooley
Shanelle Honda
Shanelle Honda
Dianne Hosford
Dianne Hosford
Charles R. Hoxsey
Charles R. Hoxsey
Hans Holznagel
Hans Holznagel
Judy Belle Huddleston
Judy Belle Huddleston
Micah Leinbach
Micah Leinbach
Leah Koss Feldon JD ’04
Leah Koss Feldon JD ’04
Chrissy Curran
Chrissy Curran
Shelly Damore JD ’02
Shelly Damore JD ’02
Arthur Curtis JD ’74
Arthur Curtis JD ’74
Lorne Dauenhauer JD ’02
Lorne Dauenhauer JD ’02
Deanne Darling JD ’81
Deanne Darling JD ’81
Jennifer Vaughan Cyphers
Jennifer Vaughan Cyphers
Mary Irene Dakin
Mary Irene Dakin
Katherine Ellen Dahlhausen
Katherine Ellen Dahlhausen
Timothy Daley
Timothy Daley
Beverley Dancy
Beverley Dancy
Catie O’Keefe Dargue
Catie O’Keefe Dargue
Elliott P. Dale
Elliott P. Dale
Richard Danskin
Richard Danskin
Melissa Dalgarn
Melissa Dalgarn
Melinda Dalgarn
Melinda Dalgarn
Diane Cushing
Diane Cushing
Charlotte M. Cushman
Charlotte M. Cushman
Lanee Danforth
Lanee Danforth
Stacie L. Damazo
Stacie L. Damazo
Helana Leah Darwin
Helana Leah Darwin
Ana Cutter Patel
Ana Cutter Patel
Penny Dalrymple
Penny Dalrymple
Dorothy Davidson
Dorothy Davidson
William T. Bell
William T. Bell
John Bennett JD ’75
John Bennett JD ’75
Philip Berkowitz
Philip Berkowitz
Emil Berg JD ’75
Emil Berg JD ’75
Pamela Beery JD ’80
Pamela Beery JD ’80
Phil Bender JD ’97
Phil Bender JD ’97
Eric Paul Benson
Eric Paul Benson
Stephanie Beechem
Stephanie Beechem
Ronald Charles Benfield
Ronald Charles Benfield
Marjorie Bell
Marjorie Bell
Judith Bender
Judith Bender
Leila Behnampour
Leila Behnampour
Loree Linnea Benson Knight
Loree Linnea Benson Knight
Joseph Francis Bennett
Joseph Francis Bennett
Terry O. Bernhardt
Terry O. Bernhardt
Michael Bender
Michael Bender
Jessica Bernardini
Jessica Bernardini
Thomas C. Bauer
Thomas C. Bauer
Mark R. Barzda
Mark R. Barzda
Laresa Ann Beck
Laresa Ann Beck
William H. Beazley
William H. Beazley
Lyndsey Christine Bechtel
Lyndsey Christine Bechtel
Joanne Tzouvalopoulos Beck
Joanne Tzouvalopoulos Beck
Amy Maureen Beacom
Amy Maureen Beacom
Mackenzie Batali
Mackenzie Batali
Robert F. Beaderstadt
Robert F. Beaderstadt
Gabrielle Batzer
Gabrielle Batzer
Charles R. Batishko
Charles R. Batishko
Donna Bartruff
Donna Bartruff
James Zazzera
James Zazzera
Daniel Wilson
Daniel Wilson
Katie Williams
Katie Williams
Charlene Williams
Charlene Williams
James Wilder Hancock
James Wilder Hancock
Laura Whittemore
Laura Whittemore
Colin Wheeler
Colin Wheeler
Jonathan Weigand
Jonathan Weigand
Erin M. Waterman
Erin M. Waterman
Julie Venables Fendrich
Julie Venables Fendrich
Montgomery Van Wart
Montgomery Van Wart
Betto van Waarden
Betto van Waarden
Jerry Van Tress
Jerry Van Tress
Martha Valliant
Martha Valliant
Leslie Trabant
Leslie Trabant
Robert M. Tobiassen
Robert M. Tobiassen
Faolan Thompson
Faolan Thompson
Cynthia Talley
Cynthia Talley
Dorothy Suthard
Dorothy Suthard
Jacqueline Stoeckler
Jacqueline Stoeckler
Randy Stender
Randy Stender
Norman Staley
Norman Staley
Christopher Stack
Christopher Stack
Inti St. Clair
Inti St. Clair
Kathryn Soter
Kathryn Soter
Bryson Slothower
Bryson Slothower
Quinn Slobodian
Quinn Slobodian
Kenneth Servas
Kenneth Servas
Parvis Semsar
Parvis Semsar
R. Scot Sellers
R. Scot Sellers
Michael J. Sellers
Michael J. Sellers
Jennifer Seavey
Jennifer Seavey
Marceen Scott Bloom
Marceen Scott Bloom
Tracy Schlapp
Tracy Schlapp
Rayce Samuelson
Rayce Samuelson
Daniel Joseph Rubin
Daniel Joseph Rubin
Kate Rosenheim
Kate Rosenheim
Samantha Robison
Samantha Robison
Sagala Ratnayaka
Sagala Ratnayaka
Jaime Puccioni
Jaime Puccioni
David Poulshock
David Poulshock
Aron Phillips
Aron Phillips
Robert Peters
Robert Peters
Karen Percelle
Karen Percelle
Katherine Anne Paul
Katherine Anne Paul
Laurel Akemi Nakanishi
Laurel Akemi Nakanishi
Toru Nakamura
Toru Nakamura
Jeffrey Murdock
Jeffrey Murdock
Ross Montgomery
Ross Montgomery
Sarah Mitchell
Sarah Mitchell
Kenneth Mitchell
Kenneth Mitchell
Richard Menegat
Richard Menegat
Patrick McMahon
Patrick McMahon
Nancy McClelland
Nancy McClelland
Molly Elizabeth McAllister
Molly Elizabeth McAllister
Rachit Malhotra
Rachit Malhotra
Lynn Edwards Long
Lynn Edwards Long
Steven Levitte
Steven Levitte
Jonas Blomberg Lerman
Jonas Blomberg Lerman
Madeline Lefton
Madeline Lefton
F. Pieter Lefferts
F. Pieter Lefferts
Meaghan Lamarre
Meaghan Lamarre
Tarrell Kullaway
Tarrell Kullaway
Nicole Krishnaswami
Nicole Krishnaswami
Sophia Kouidou-Giles
Sophia Kouidou-Giles
Rustam Kocher
Rustam Kocher
Mary Kilmer Eastman
Mary Kilmer Eastman
Andrew (Drew) Kerr Jr.
Andrew (Drew) Kerr Jr.
Crichton Jones
Crichton Jones
Clifford Johnson
Clifford Johnson
Amanda Jensen
Amanda Jensen
Anson Jackson
Anson Jackson
Mary Hull Caballero
Mary Hull Caballero
Russell Holder
Russell Holder
Cole Hildebrand
Cole Hildebrand
Taylor Herbert
Taylor Herbert
Robert Hendricks
Robert Hendricks
Jerilee Henderson
Jerilee Henderson
Michael Hedrick
Michael Hedrick
Michael Brian Healey
Michael Brian Healey
Eugene Hanson
Eugene Hanson
Michael Hanscam
Michael Hanscam
Elisabeth Hampton-Gray
Elisabeth Hampton-Gray
Rosalind Hamar
Rosalind Hamar
Ruth Gregerson Tyler
Ruth Gregerson Tyler
Caroline Gray
Caroline Gray
Anisa Goforth
Anisa Goforth
DorothyAnn Giesy
DorothyAnn Giesy
Frederick Gerhardt
Frederick Gerhardt
Barbara Gaston
Barbara Gaston
Howell “Bud” Garrison
Howell “Bud” Garrison
Maxfield Fulton
Maxfield Fulton
Sharon Fukumoto Jones
Sharon Fukumoto Jones
Janice Fossand
Janice Fossand
Betty Doggett Folmsbee
Betty Doggett Folmsbee
Ann Dagney Flannigan
Ann Dagney Flannigan
Joseph Erikson
Joseph Erikson
Renne Emiko Brock
Renne Emiko Brock
Bettye Eldridge
Bettye Eldridge
Adrienne Eide
Adrienne Eide
Charles Durnin
Charles Durnin
Brian Dunkley
Brian Dunkley
Arlyn Donnelly
Arlyn Donnelly
Samuel Dodson
Samuel Dodson
Donald Dexter
Donald Dexter
Antonia De Meo
Antonia De Meo
Sherman Coventry
Sherman Coventry
Michael Clutter
Michael Clutter
Emma Celebrezze
Emma Celebrezze
Jamie Cassutt
Jamie Cassutt
Robert Cantwell
Robert Cantwell
Bobby Brewer-Wallin
Bobby Brewer-Wallin
John Breckenridge
John Breckenridge
Judith Bowman
Judith Bowman
Joseph Boutin
Joseph Boutin
Alena Borgatti
Alena Borgatti
James “Jim” Barnes
James “Jim” Barnes
Larry Anderson
Larry Anderson
Brian Aldrich
Brian Aldrich
Katherine Louise Baldwin
Katherine Louise Baldwin
Carolyn Wright
Carolyn Wright
Robert B. Wilson
Robert B. Wilson
Jeremy Wilson
Jeremy Wilson
Margie Willis
Margie Willis
Peter Thomas Ward
Peter Thomas Ward
Christine Marie Walter
Christine Marie Walter
David N. Todd
David N. Todd
George B. Thompson
George B. Thompson
John Alfred Taylor
John Alfred Taylor
Sarah Holub Supahan
Sarah Holub Supahan
Pamela Leslie Strong
Pamela Leslie Strong
Nina Erin Storm
Nina Erin Storm
Anne-Seymour St. John
Anne-Seymour St. John
Ray Matlock Smythe
Ray Matlock Smythe
Marvina Andrus Shilling
Marvina Andrus Shilling
David Shilling
David Shilling
Stephanie Shaw
Stephanie Shaw
Emily Jane Seru
Emily Jane Seru
David Jay Sellers
David Jay Sellers
Jorge Alberto Sega
Jorge Alberto Sega
Samantha Tanit Schoech
Samantha Tanit Schoech
Chris Michael Scheffler
Chris Michael Scheffler
Charles Duncan Sanderson
Charles Duncan Sanderson
Wendy Levy Rush
Wendy Levy Rush
Lucille Rieben
Lucille Rieben
Nedra Rezinas
Nedra Rezinas
John V, Reitz
John V, Reitz
Eva MacAlister Ramey
Eva MacAlister Ramey
Mark Edwin Peterson
Mark Edwin Peterson
Mark Peterson
Mark Peterson
Anthony Edward Paolucci
Anthony Edward Paolucci
Densley Palmer
Densley Palmer
Gretchen Olson
Gretchen Olson
Philip J. Moran
Philip J. Moran
Richard Moore
Richard Moore
Bettie P. Mitchell
Bettie P. Mitchell
Jonathan White
Jonathan White
Bryce Youngquist
Bryce Youngquist
John Williams
John Williams
Brandon Wiebe
Brandon Wiebe
Leslie Van Kleek
Leslie Van Kleek
Lee Colin Thomas
Lee Colin Thomas
Marisa Tonon Neyenhuis
Marisa Tonon Neyenhuis
Jarrod Murrieta
Jarrod Murrieta
Keegan Millbern
Keegan Millbern
Royce McDaniel
Royce McDaniel
Gregory L Martin
Gregory L Martin
Nancy Killian
Nancy Killian
Scott Kaufmann
Scott Kaufmann
Christopher Edward Jay
Christopher Edward Jay
Christopher James
Christopher James
Margi Hoffman
Margi Hoffman
Margaret Hathaway
Margaret Hathaway
Mary Alice Fukuyama
Mary Alice Fukuyama
Linda Eguiluz
Linda Eguiluz
Morgan Clark-Gaynor
Morgan Clark-Gaynor
Suzanne Bishop
Suzanne Bishop
Eric Atcheson
Eric Atcheson
Phillips Lacy
Phillips Lacy
Nichole Kennedy
Nichole Kennedy
Zachary ALan Kearl
Zachary ALan Kearl
Christopher Ian Keady
Christopher Ian Keady
Steven Johnson
Steven Johnson
Mike Holtzclaw
Mike Holtzclaw
Carly Henderson
Carly Henderson
Carly Henderson
Carly Henderson
John Wesley Griffin
John Wesley Griffin
Laurel Glasmire
Laurel Glasmire
Serena Frisina
Serena Frisina
Andrew Franklin
Andrew Franklin
Patricia L. Francy
Patricia L. Francy
Susan Rose Francois
Susan Rose Francois
Kristin Flickinger
Kristin Flickinger
Beka Feathers
Beka Feathers
Steven Erickson
Steven Erickson
Craig Stewart Coss
Craig Stewart Coss
Jeffrey Comer
Jeffrey Comer
Roger B. Clark
Roger B. Clark
William P. Bessolo
William P. Bessolo
Sarah Kathleen Carter
Sarah Kathleen Carter
Anne Spencer Caputo
Anne Spencer Caputo
Stacey A. Caldwell Roberts
Stacey A. Caldwell Roberts
Jonathan Burton
Jonathan Burton
Steve Brennan
Steve Brennan
Chuck Blanchard
Chuck Blanchard
Robyn Bipes-Timm
Robyn Bipes-Timm
Donald R. Strandberg
Donald R. Strandberg
Esther Van Mourik-Rudnick
Esther Van Mourik-Rudnick
Laura Content
Laura Content
David Albrecht
David Albrecht
Elizabeth Teague (Krug)
Elizabeth Teague (Krug)
Allan Webster
Allan Webster
Cooper McCance Warner
Cooper McCance Warner
Bronson James
Bronson James
Amanda Manjarrez
Amanda Manjarrez
Perry Salzhauer
Perry Salzhauer
Michele Wasson
Michele Wasson
Jinnifer Mariman
Jinnifer Mariman
Natalie McNeill
Natalie McNeill
Nichole Tennyson
Nichole Tennyson
Samantha Murray
Samantha Murray
Scott Kauffman
Scott Kauffman
Jonathan C Schnal
Jonathan C Schnal
Sara A.H. Sayles
Sara A.H. Sayles
Victoria Elena Wodarczyk
Victoria Elena Wodarczyk
Ellen Osoinach
Ellen Osoinach
Aaron C. Johnson
Aaron C. Johnson
Randy B Harris
Randy B Harris
Tonya Alexander
Tonya Alexander
Tania R. Jarjur
Tania R. Jarjur
Tyler Alexander
Tyler Alexander
Michael McShane JD ’88
Michael McShane JD ’88
Levi Johnston
Levi Johnston
David Lev Roghair
David Lev Roghair
Jason Andrew Stanford
Jason Andrew Stanford
Abigail Elizabeth Conley
Abigail Elizabeth Conley
Erickson S. Shirley
Erickson S. Shirley
Stephen Orsini
Stephen Orsini
David Alexander Moskowitz
David Alexander Moskowitz
Evan Ronald Christopher
Evan Ronald Christopher
Robin Kundis Craig
Robin Kundis Craig
Erica Clausen
Erica Clausen
Shanna E. Fricklas
Shanna E. Fricklas
Jeffrey Cousins
Jeffrey Cousins
Meryl Wilsner
Meryl Wilsner
Christopher De Santis
Christopher De Santis
Janelle Lamoreaux
Janelle Lamoreaux
Sheila Ellen Weirth
Sheila Ellen Weirth
Genevieve Welles Hyslop
Genevieve Welles Hyslop
Louis Wildman
Louis Wildman
Gordon G. Wehner
Gordon G. Wehner
Wylma Scattarella
Wylma Scattarella
Claribelle Ross
Claribelle Ross
Louise Miller
Louise Miller
Benita Koopmans
Benita Koopmans
Patricia Grey
Patricia Grey
Heather Ferrigan
Heather Ferrigan
Stephen Brand
Stephen Brand
Correne Barrus
Correne Barrus
Genevieve Williams
Genevieve Williams
Larry Tankersley
Larry Tankersley
Priscilla Sturges
Priscilla Sturges
Jeannine Stanenko
Jeannine Stanenko
Donna Roumagoux
Donna Roumagoux
David K. Knapp
David K. Knapp
Marguerite Kleger
Marguerite Kleger
David M. Johnson
David M. Johnson
Thomas R. Hatch
Thomas R. Hatch
Cynthia Cunningham
Cynthia Cunningham
Edward Tim Ching
Edward Tim Ching
Howard M. Chase
Howard M. Chase
Linda Bronson
Linda Bronson
Amy Elizabeth Chesbrough
Amy Elizabeth Chesbrough
Sara Anne Cerato
Sara Anne Cerato
Nicole George
Nicole George
Alexandra Pallas
Alexandra Pallas
Charles Eastburn Bury
Charles Eastburn Bury
Travis Litman
Travis Litman
Richard Kronman
Richard Kronman
Pam Evenson Hepper
Pam Evenson Hepper
Steven Hayward
Steven Hayward
Cyndie Johnson Glazer
Cyndie Johnson Glazer
Becky Ellison
Becky Ellison
Jeff Creswell
Jeff Creswell
Patricia Cafferata
Patricia Cafferata
David Borofka
David Borofka
Rory Bialostosky
Rory Bialostosky
Adrian Aliwarga
Adrian Aliwarga
Bev Nix Whitley
Bev Nix Whitley
Jesse Simpson
Jesse Simpson
Hannah Rempel
Hannah Rempel
Claire Randall
Claire Randall
Charlie Williams
Charlie Williams
Heather Wells
Heather Wells
Christopher Van Putten
Christopher Van Putten
Jeanne Summers Secrest
Jeanne Summers Secrest
Razvan Mihailescu
Razvan Mihailescu
Patrick Markham
Patrick Markham
Daniel Lloyd Timmons
Daniel Lloyd Timmons
Chris Helmer JD ’74
Chris Helmer JD ’74
Molly Kay Marcum
Molly Kay Marcum
Marta Johnson Judson
Marta Johnson Judson
Benjamin Hole
Benjamin Hole
Hannah Harrington
Hannah Harrington
Audrey Gutierrez
Audrey Gutierrez
Cathy Boeckling Olson
Cathy Boeckling Olson
Deb Schallert
Deb Schallert
Stefan M.v.O. Wolf
Stefan M.v.O. Wolf
Teunis James Wyers
Teunis James Wyers
Sophie von Bergen
Sophie von Bergen
Donald Willard Wicher
Donald Willard Wicher
Carlton Daniel ‘Dan’ Paulmier Warren
Carlton Daniel ‘Dan’ Paulmier Warren
Rhett Bernstein
Rhett Bernstein
Kermit McCarthy
Kermit McCarthy
Drew Hancherick
Drew Hancherick
Adena Leibman
Adena Leibman
Rachael Federico
Rachael Federico
Matthew Blythe
Matthew Blythe
William Peniston
William Peniston
Brooke Merrell
Brooke Merrell
Sandra Harris
Sandra Harris
Jesse Robertson
Jesse Robertson
Richard Church
Richard Church
Brian Rauscher
Brian Rauscher
David Oppenheim
David Oppenheim
Desiree Kiesel
Desiree Kiesel
Alice Ann Yancey
Alice Ann Yancey
Ronald L. Gustafson
Ronald L. Gustafson
Jerene Kirkman
Jerene Kirkman
Alan Hollister
Alan Hollister
Nina Flagler Hall
Nina Flagler Hall
Gloria Hutchins
Gloria Hutchins
Charles F. Wilcox
Charles F. Wilcox
Shirley Hanna
Shirley Hanna
Derald Kellis
Derald Kellis
Glen O. Gulde
Glen O. Gulde
Joan Carrabino Neiman
Joan Carrabino Neiman
Diane Hickox Fogdall
Diane Hickox Fogdall
Archie D. Reid
Archie D. Reid
John A. Wilcox
John A. Wilcox
Arthur Blachly
Arthur Blachly
Kenwyn Nerison
Kenwyn Nerison
Rose A. Namba
Rose A. Namba
Allan R. Vawter
Allan R. Vawter
John L. Newell
John L. Newell
Kimberli Kai Ransom
Kimberli Kai Ransom
Arlene Naylor
Arlene Naylor
Maureen Russell
Maureen Russell
Ann Van Fleet
Ann Van Fleet
Janet Marie Tanaka
Janet Marie Tanaka
Christopher Fujii
Christopher Fujii
Howard Purvis
Howard Purvis
Curtis D. Guthrie
Curtis D. Guthrie
Mitchell Carlson
Mitchell Carlson
Loren Attwood
Loren Attwood
Julie Callahan
Julie Callahan
Lawrence W. Hills
Lawrence W. Hills
William C. Hickerson
William C. Hickerson
Gordon W. Johnson
Gordon W. Johnson
Wayne E. Branin
Wayne E. Branin
Wendy Huber Prouse
Wendy Huber Prouse
Elizabeth Lauire George
Elizabeth Lauire George
Rollin Zawistowki
Rollin Zawistowki
Cherie Vandenburgh
Cherie Vandenburgh
Gregory Wright
Gregory Wright
Dawson Williams
Dawson Williams
Warren Pereira
Warren Pereira
Paul Kaufman JD ’84
Paul Kaufman JD ’84
Joseph Kaufman JD ’87
Joseph Kaufman JD ’87
Clarence L. Kaufman
Clarence L. Kaufman
Anna Kaufmann
Anna Kaufmann
Robert “Matt” Madison Conoley JD ’97
Robert “Matt” Madison Conoley JD ’97
Zack Sessions
Zack Sessions
Scott Michael Kerin
Scott Michael Kerin
William “Sam” S. Simpson JD ’81
William “Sam” S. Simpson JD ’81
Garrett A. Richardson
Garrett A. Richardson
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77
Gary Marlette JD ’68
Gary Marlette JD ’68
Jessica G. Moreno JD ’14
Jessica G. Moreno JD ’14
Robert Whiting JD ’10
Robert Whiting JD ’10
Anthony Blake Jr. JD ’16
Anthony Blake Jr. JD ’16
Richard Kraus JD ’77
Richard Kraus JD ’77
Sean Worley JD ’13
Sean Worley JD ’13
Aurora (Paulsen) Moses JD ’12, LLM ’16
Aurora (Paulsen) Moses JD ’12, LLM ’16
Jeffrey R. Lewis JD ’89
Jeffrey R. Lewis JD ’89
Jennifer McGrew
Jennifer McGrew
Philip M. Thoennes JD ’15
Philip M. Thoennes JD ’15
Kent van Alstyne JD ’15
Kent van Alstyne JD ’15
Stephanie Grant
Stephanie Grant
Andrew Hyde JD ’93
Andrew Hyde JD ’93
Tracey Cordes JD ’90
Tracey Cordes JD ’90
Jeanne Durr JD ’84
Jeanne Durr JD ’84
Thomas R. Gibson
Thomas R. Gibson
Peggy Nagae JD ’77
Peggy Nagae JD ’77
Katie Jeremiah JD ’09
Katie Jeremiah JD ’09
Ron Opsahl JD ’04
Ron Opsahl JD ’04
Linda Allaway
Linda Allaway
Charles T. Allen Jr.
Charles T. Allen Jr.
Joshua Alpert
Joshua Alpert
Dean N. Alterman
Dean N. Alterman
Joseph brooks Alsberge
Joseph brooks Alsberge
Catherine Alene
Catherine Alene
Jack D. Alley
Jack D. Alley
Catherine Allday-Davis
Catherine Allday-Davis
Renee Allums-D’Espyne
Renee Allums-D’Espyne
Christina Alfandary
Christina Alfandary
Scott B. Allan
Scott B. Allan
Marcia Lynn Alvey
Marcia Lynn Alvey
Theodore Alexander
Theodore Alexander
Roberto Alvarez
Roberto Alvarez
Walter David Alley
Walter David Alley
Jacqueline Alexander
Jacqueline Alexander
Joseph R. Durham
Joseph R. Durham
Scott Erik Asphaug
Scott Erik Asphaug
Thomas Guy Hallam Jr.
Thomas Guy Hallam Jr.
Robert Fisherman
Robert Fisherman
John E. Kammeyer
John E. Kammeyer
Earle V. White
Earle V. White
Roger F. Dierking
Roger F. Dierking
David Thomas Viuhkola
David Thomas Viuhkola
Jennifer Cheng-Ming Li
Jennifer Cheng-Ming Li
Eric Wilson Hartmann
Eric Wilson Hartmann
Lawrence David Gorin
Lawrence David Gorin
Victor Calzaretta
Victor Calzaretta
Taylor Smith Kittell
Taylor Smith Kittell
Michael Kittell
Michael Kittell
David Henry Rorden
David Henry Rorden
Jonathan Shardlow
Jonathan Shardlow
Jason Mohabir
Jason Mohabir
Alysha Phelps
Alysha Phelps
Richard Marcus Viloria
Richard Marcus Viloria
Lori A.G. Hellis
Lori A.G. Hellis
Caroline F. Brinster
Caroline F. Brinster
Dale Stephen MacHaffie
Dale Stephen MacHaffie
Helen Wegener
Helen Wegener
Andrew Bowman
Andrew Bowman
Leanne Elaine Schrotzberger
Leanne Elaine Schrotzberger
Roger Lenneberg JD ’84
Roger Lenneberg JD ’84
Jennie Lynne Bricker
Jennie Lynne Bricker
Phil Lynn Borngraeber
Phil Lynn Borngraeber
Leann Samantha Knapp
Leann Samantha Knapp
Teresa Lynn Pacelli-Dill
Teresa Lynn Pacelli-Dill
Stephanie Lynn Johnson
Stephanie Lynn Johnson
Jessica Leanne Wynn-Grant
Jessica Leanne Wynn-Grant
Lynne Roberson Pickens
Lynne Roberson Pickens
Makayela Lynn Johnson
Makayela Lynn Johnson
Carol Lynn Terril-Hanchrow
Carol Lynn Terril-Hanchrow
Neda Lynne Grant
Neda Lynne Grant
Lynn Earl Blough
Lynn Earl Blough
Jennifer Lynn Carver
Jennifer Lynn Carver
Carol Lynn Jewell
Carol Lynn Jewell
Andrea Lynn Kopecky
Andrea Lynn Kopecky
Richard Junior Courson
Richard Junior Courson
Joan Nockels Wilson
Joan Nockels Wilson
Farah N. Rishi
Farah N. Rishi
Sarah Fine-Walsh
Sarah Fine-Walsh
Thomas Fine-Walsh
Thomas Fine-Walsh
Alfred “Al” Mitchell Varnes Jr.
Alfred “Al” Mitchell Varnes Jr.
Steve Kantor JD ’74
Steve Kantor JD ’74
Willem Jewett
Willem Jewett
John Travis Krallman
John Travis Krallman
Jon Chester Cieslak
Jon Chester Cieslak
Richard L. Lang
Richard L. Lang
Marcus Hadeed
Marcus Hadeed
Harry M. Hanna
Harry M. Hanna
John L. Hairston
John L. Hairston
Krishnan Christopher Jayaram
Krishnan Christopher Jayaram
Stephen Raher
Stephen Raher
Jenna Rachel Plank
Jenna Rachel Plank
Lorraine Ater Rosado
Lorraine Ater Rosado
Ann E. McQuesten
Ann E. McQuesten
Sandra Ellen McMullen
Sandra Ellen McMullen
Michelle Ann McIver
Michelle Ann McIver
Destini G. Martinez
Destini G. Martinez
Riley Lagesen
Riley Lagesen
Patrick A. Reagan
Patrick A. Reagan
Donald L. Stephens
Donald L. Stephens
Kerry M Larsen
Kerry M Larsen
Jennifer Yruegas
Jennifer Yruegas
Tyler J. Volm
Tyler J. Volm
Chanpone Sinlapasai
Chanpone Sinlapasai
Davina Pujari
Davina Pujari
Christopher Morehead
Christopher Morehead
Philip Schiliro
Philip Schiliro
Michelle E. Nisle
Michelle E. Nisle
Caitlin Overland
Caitlin Overland
Vernellia Randall
Vernellia Randall
Rohit Kapuria
Rohit Kapuria
Kellan Navarre
Kellan Navarre
Paula Roberts
Paula Roberts
Edgard Garcia
Edgard Garcia
Ronda Stilley Kotelchuck
Ronda Stilley Kotelchuck
Vasiliki (or Vasilika) Vlahakis
Vasiliki (or Vasilika) Vlahakis
David Wurtzebach
David Wurtzebach
Carol A. Titsworth
Carol A. Titsworth
Siobhan Loughran Taylor
Siobhan Loughran Taylor
Mary J. Peterson
Mary J. Peterson
Harry C. Geil
Harry C. Geil
David W. Copeland
David W. Copeland
John M. Bradley
John M. Bradley
John Venables
John Venables
Bastiaan Schouten
Bastiaan Schouten
Milton B. Ryan
Milton B. Ryan
Barbara J. Price
Barbara J. Price
Colleen McKee
Colleen McKee
Bruce Longballa
Bruce Longballa
Leroy C. Livermore
Leroy C. Livermore
Raymond G. Jensen
Raymond G. Jensen
Lauri Hutchinson
Lauri Hutchinson
Margaret J. Franklin-Martin
Margaret J. Franklin-Martin
Janet DeRidder
Janet DeRidder
Chuck Charnquist
Chuck Charnquist
Charles R. Chaffin
Charles R. Chaffin
John A. Byerly
John A. Byerly
Donald W. Brudvig
Donald W. Brudvig
Courtney Winkfield
Courtney Winkfield
Noah K Lesser
Noah K Lesser
Laser Malena-Webber
Laser Malena-Webber
Mia McLaughlin
Mia McLaughlin
Cheryll Anne Miller
Cheryll Anne Miller
Elizabeth Winzeler
Elizabeth Winzeler
Dorothy Thomson Dixon
Dorothy Thomson Dixon
Meg Mills-Novoa
Meg Mills-Novoa
Tricia Melnik
Tricia Melnik
Rosie McLaughlin
Rosie McLaughlin
Anna McEnerny-Ogle
Anna McEnerny-Ogle
Justine Makoff
Justine Makoff
Jake Longstreth
Jake Longstreth
Cheryll Longfellow Morgen
Cheryll Longfellow Morgen
Kiersten Lawson
Kiersten Lawson
Katherine Keith
Katherine Keith
Klas Holmlund
Klas Holmlund
Mikaela Dibble-Kahn
Mikaela Dibble-Kahn
Herbert “Chip” Delap
Herbert “Chip” Delap
Brigitte Russo
Brigitte Russo
Zein Adly Hassanein
Zein Adly Hassanein
Dylan Hankins
Dylan Hankins
Isabella Fabens
Isabella Fabens
Román D. Hernández
Román D. Hernández
Marcus H Chong Tim
Marcus H Chong Tim
Janina Maratita
Janina Maratita
M. Brett Buckley
M. Brett Buckley
Matthew Preusch JD ’13
Matthew Preusch JD ’13
Richard Ditewig
Richard Ditewig
Jamie Hackel Hyams
Jamie Hackel Hyams
Anton Van Oosbree
Anton Van Oosbree
Justin Sternberg
Justin Sternberg
Dean Orenstein
Dean Orenstein
Allison Meyer
Allison Meyer
Elizabeth Martell
Elizabeth Martell
Timothy C. Lim
Timothy C. Lim
Tim Gillespie
Tim Gillespie
Peter Ames Carlin
Peter Ames Carlin
Jane Helms Purcell
Jane Helms Purcell
Patti Haines Murphy
Patti Haines Murphy
Cheri Ann Egbers Richards
Cheri Ann Egbers Richards
Norma McKinney
Norma McKinney
Bradley Dean Clark
Bradley Dean Clark
Barbara Porter
Barbara Porter
Clark. N. Stephens
Clark. N. Stephens
Eleanor Burcar Sauder
Eleanor Burcar Sauder
Catherine Gilman
Catherine Gilman
Ann Christian
Ann Christian
Susan Hardin Macias
Susan Hardin Macias
Paul Victor Ellis
Paul Victor Ellis
Alma Jean Duncan
Alma Jean Duncan
Emery L. Whitaker
Emery L. Whitaker
Robert D. Flagel
Robert D. Flagel
Francis T. Fair
Francis T. Fair
James Charles Clair
James Charles Clair
Nancy Pulpaneck
Nancy Pulpaneck
Carol Jean Whitman
Carol Jean Whitman
Harriett Quinn
Harriett Quinn
Bryant T. Henry
Bryant T. Henry
Robert A. McFarlane
Robert A. McFarlane
Sharon Anne Cotrell
Sharon Anne Cotrell
William Parry
William Parry
Graeme Leggatt
Graeme Leggatt
Phillip Nissley
Phillip Nissley
Richard D. Weakley
Richard D. Weakley
Curtis R. Copenhagen
Curtis R. Copenhagen
Gerald Button
Gerald Button
Edward L. Kay
Edward L. Kay
Dorothy Iwasaki
Dorothy Iwasaki
Geraldine Hodge
Geraldine Hodge
Waldon C. Zimmerman
Waldon C. Zimmerman
Sonja Spiller
Sonja Spiller
Grant V. Frey
Grant V. Frey
Elynor Zusman
Elynor Zusman
Ray K. O’Dell
Ray K. O’Dell
Robert C. Duncan
Robert C. Duncan
Hillary Lucas
Hillary Lucas
Jeanne Dickow
Jeanne Dickow
David L. Knight
David L. Knight
Michael S. Killoran
Michael S. Killoran
Walter J. Eck
Walter J. Eck
Jesse Schouboe
Jesse Schouboe
Dorene Dunlap
Dorene Dunlap
Richard Updegraff
Richard Updegraff
Ronald O. Keil
Ronald O. Keil
Maryam Shadbeh-Evans
Maryam Shadbeh-Evans
Cara Ann Giacomini
Cara Ann Giacomini
Sarah Schaefer
Sarah Schaefer
Lenore Ann Reese
Lenore Ann Reese
Kenneth H Goe
Kenneth H Goe
Nancy McClintock
Nancy McClintock
Christine Olea Jacobson
Christine Olea Jacobson
Katherine Churchwell
Katherine Churchwell
Timothy Sean Kelly
Timothy Sean Kelly
Anne Chamberlin
Anne Chamberlin
Natalie Rea Nuttall
Natalie Rea Nuttall
Megan Williams
Megan Williams
Jennifer Rotar
Jennifer Rotar
Jamil Muhammed Mustafa
Jamil Muhammed Mustafa
Elizabeth Jaeger
Elizabeth Jaeger
Holly Michelle Thomson
Holly Michelle Thomson
Alanna O’Brien
Alanna O’Brien
Frances Swanson
Frances Swanson
Emily Hayes-Rich
Emily Hayes-Rich
Barry Friedman
Barry Friedman
Lee Weinstein
Lee Weinstein
Katie Weil Byrnes
Katie Weil Byrnes
Bill Thorndike
Bill Thorndike
Heather Skillman
Heather Skillman
Eileen Niedermann
Eileen Niedermann
Pat McLachlan Paterson
Pat McLachlan Paterson
Carla McHattie
Carla McHattie
Burdett MacLean
Burdett MacLean
Michael Kasperzak
Michael Kasperzak
Bjorn Iwarsson
Bjorn Iwarsson
Karen Hawkins
Karen Hawkins
Carrie Hamilton Heins
Carrie Hamilton Heins
Lisa Grill Dodson
Lisa Grill Dodson
Karen Graves Pyrch
Karen Graves Pyrch
Amelia Eichel
Amelia Eichel
Jordan Dunn-Small
Jordan Dunn-Small
Dennis Chenoweth
Dennis Chenoweth
Judy Cervetto Hedberg
Judy Cervetto Hedberg
Britta Baechler
Britta Baechler
Jannell Werner
Jannell Werner
Alyce Sadongei
Alyce Sadongei
Cindy Pelton Thompson
Cindy Pelton Thompson
Cristina Lindquist Heffernan
Cristina Lindquist Heffernan
Sheila Kilbride Shusterich
Sheila Kilbride Shusterich
Devesh Khanal
Devesh Khanal
Lisa Colby Anderson
Lisa Colby Anderson
Loren Naldoza
Loren Naldoza
Susie L. Norby
Susie L. Norby
Saira Kabir Sheikh
Saira Kabir Sheikh
Thane Tienson
Thane Tienson
Joan H. Schwinge
Joan H. Schwinge
Eric Adam DeWeese
Eric Adam DeWeese
Susan Isabel Boyd
Susan Isabel Boyd
Scott Allan Kelly
Scott Allan Kelly
Alex Tinker JD ’14
Alex Tinker JD ’14
Colleen Scott
Colleen Scott
Joshua E. Husbands
Joshua E. Husbands
Steven Bowen Tubbs
Steven Bowen Tubbs
James Blakely Eblin
James Blakely Eblin
Kenneth Solomon
Kenneth Solomon
Matti Neustadt Storie
Matti Neustadt Storie
Nick Richards
Nick Richards
Carlisle M. Pearson
Carlisle M. Pearson
Carla Grabarek
Carla Grabarek
George Raymond Fortun
George Raymond Fortun
Alan Thomas Nettleton
Alan Thomas Nettleton
Steven J. Munson
Steven J. Munson
Meredith Mendelson
Meredith Mendelson
Joshua Mark Levy
Joshua Mark Levy
Arthur Lane McFadden
Arthur Lane McFadden
Bradley Krupicka
Bradley Krupicka
Rachel Kondor
Rachel Kondor
Jessica Kampfe
Jessica Kampfe
Meghan K. Moran
Meghan K. Moran
Chelsea Anne Stone
Chelsea Anne Stone
Haig O. Cartozian Jr.
Haig O. Cartozian Jr.
Edward C. Watkins
Edward C. Watkins
Shannon K Waage
Shannon K Waage
Powell C. Groner
Powell C. Groner
Dennis Hall Elliott
Dennis Hall Elliott
John Bowen Culver
John Bowen Culver
Stuart Sugarman JD ’91
Stuart Sugarman JD ’91
Gustavo “Tavo” Cruz Jr.
Gustavo “Tavo” Cruz Jr.
Karen Creason
Karen Creason
Elmer Andrew Samson
Elmer Andrew Samson
Liz K. Crosson
Liz K. Crosson
Crystal Chase
Crystal Chase
Matt Anderson
Matt Anderson
Peter Ames Carlin
Peter Ames Carlin
Katherine Armstrong
Katherine Armstrong
Kelley Amburgey-Richardson
Kelley Amburgey-Richardson
Michelle Anderson
Michelle Anderson
Daniel Jay Andrist
Daniel Jay Andrist
Christopher Eric Andreas
Christopher Eric Andreas
David Eugene Andrews
David Eugene Andrews
Jeffrey Earl Arnold
Jeffrey Earl Arnold
Nora Bosch Apter
Nora Bosch Apter
Joseph Arellano
Joseph Arellano
Michele Anderson
Michele Anderson
Pablo Arizmendi-Kalb
Pablo Arizmendi-Kalb
Jeff Andersen
Jeff Andersen
Carl Appleton
Carl Appleton
Ward Silver Armstrong
Ward Silver Armstrong
Loretta Miranda
Loretta Miranda
Arie C. de Groot
Arie C. de Groot
Philip G. Skofstad
Philip G. Skofstad
Mark E. Brody
Mark E. Brody
Luis Benito Caraballo
Luis Benito Caraballo
William Thomas Powers
William Thomas Powers
Roderick L. Bunnell
Roderick L. Bunnell
Brad Chalfant
Brad Chalfant
Andrew Henning
Andrew Henning
Rachel Atchison
Rachel Atchison
Stanley E. Weber
Stanley E. Weber
Christine Fisher Moore
Christine Fisher Moore
Stuart Oscar Kendall
Stuart Oscar Kendall
Paula Biggs Hammond
Paula Biggs Hammond
Gregory Bunnell
Gregory Bunnell
Samuel Stigler
Samuel Stigler
Bonnie Lopez-Negrete
Bonnie Lopez-Negrete
Maia Raymond Boucher
Maia Raymond Boucher
Bridget Canty
Bridget Canty
Clare Louise Eisenberg
Clare Louise Eisenberg
Alexei Peter Dolgoff
Alexei Peter Dolgoff
Bruce Gallagher
Bruce Gallagher
Diane Blumenfeld-Schaap
Diane Blumenfeld-Schaap
Chelsea Marie Heveran
Chelsea Marie Heveran
Winifred Mae Hallmark
Winifred Mae Hallmark
Melvin E. Kosher
Melvin E. Kosher
Sandra Hastings
Sandra Hastings
Robert L. Franz
Robert L. Franz
Alexander Harwood-Karlik
Alexander Harwood-Karlik
Marianne Lane
Marianne Lane
Loretta Kalmbach Lorenz
Loretta Kalmbach Lorenz
Richard William Fiske
Richard William Fiske
Jerry Gene Kleen
Jerry Gene Kleen
Kenneth LeDoux
Kenneth LeDoux
Robert A. Flomer
Robert A. Flomer
Kenneth Cyral Dixson
Kenneth Cyral Dixson
Roger Clarence Germundson
Roger Clarence Germundson
Dayann Liebman
Dayann Liebman
Rachel Eppinga
Rachel Eppinga
Catherine Eagle
Catherine Eagle
David B. Nadal
David B. Nadal
Sonja Myklebust
Sonja Myklebust
James A. Misko
James A. Misko
Julie McIntyre
Julie McIntyre
Laurie Stewart DeWitt
Laurie Stewart DeWitt
E. Ward Plummer
E. Ward Plummer
Karen Stevenson
Karen Stevenson
Edward G. Sale
Edward G. Sale
Kenneth Protonentis
Kenneth Protonentis
Francis Alpha Cox
Francis Alpha Cox
Erick P. Christopherson
Erick P. Christopherson
Marjorie Chandler
Marjorie Chandler
Matthew Wesley Peach
Matthew Wesley Peach
Samuel N. Ngai
Samuel N. Ngai
Robert E. Burney
Robert E. Burney
Galen Lee Bland
Galen Lee Bland
Charles Bartholomaus
Charles Bartholomaus
Amy Sue Baker
Amy Sue Baker
David L. Thayer
David L. Thayer
Charles A. Tomassene
Charles A. Tomassene
Penny G. York
Penny G. York
Tobin J. Zerba
Tobin J. Zerba
Theodore Taplin
Theodore Taplin
Jeffrey Barton Cronk
Jeffrey Barton Cronk
Barbara Reeves
Barbara Reeves
Kathleen Profitt JD ’03
Kathleen Profitt JD ’03
Michelle L. Prosser JD ’99
Michelle L. Prosser JD ’99
Michael D. Rap
Michael D. Rap
Bob Randall JD ’96
Bob Randall JD ’96
Karla Raettig
Karla Raettig
Francis L.C. Reed
Francis L.C. Reed
Carolyn Marie Pursinger
Carolyn Marie Pursinger
Darlene Elizabeth Quayle
Darlene Elizabeth Quayle
James David Raines
James David Raines
Branden Leigh Pursinger
Branden Leigh Pursinger
Alexandra Leigh Ramirez de Cruz
Alexandra Leigh Ramirez de Cruz
Laura Preston
Laura Preston
Roger Ralston
Roger Ralston
Cathy Ramsey Quackenbush
Cathy Ramsey Quackenbush
Cindra Rehman
Cindra Rehman
John Stuart Willson
John Stuart Willson
Moss Erich Kaplan
Moss Erich Kaplan
Aleta Marie Storch
Aleta Marie Storch
Jeanne Gunter
Jeanne Gunter
Lisa Diane Gerlits
Lisa Diane Gerlits
John Harvey Hainze
John Harvey Hainze
Kimberly Anne Conyngham
Kimberly Anne Conyngham
Kate Bowen Smith
Kate Bowen Smith
Pamela Garman
Pamela Garman
Adrienne Inglis
Adrienne Inglis
Grace Hennessey McMickens
Grace Hennessey McMickens
Dexter Pearce
Dexter Pearce
Erica Thompson
Erica Thompson
Jennifer Newtson
Jennifer Newtson
Lani Felicitas
Lani Felicitas
Jocelyn Stokes
Jocelyn Stokes
Harold Nachtrieb
Harold Nachtrieb
Melissa Wijetunga
Melissa Wijetunga
Lucas Jackson
Lucas Jackson
Jacob Brennan
Jacob Brennan
Arpana Nautiyal
Arpana Nautiyal
Madeline Noland
Madeline Noland
Roy Madsen JD ’53
Roy Madsen JD ’53
Rob Roy Smith JD ’00
Rob Roy Smith JD ’00
Kimberly Riley
Kimberly Riley
Katherine Khanh Pham
Katherine Khanh Pham
Cedar Teionie’táthe Jocks
Cedar Teionie’táthe Jocks
Myah Moore Irick
Myah Moore Irick
Siri DeMarche
Siri DeMarche
Kiran Herbert
Kiran Herbert
Diane Valentina Ward
Diane Valentina Ward
Fawn Bernhardt-Norvell
Fawn Bernhardt-Norvell
Lara Louise Skidmore
Lara Louise Skidmore
Thomas H. Gerken
Thomas H. Gerken
Bryan Keith Scott
Bryan Keith Scott
Kyle Sciuchetti
Kyle Sciuchetti
Allison Mahaney
Allison Mahaney
Thomas Jensen
Thomas Jensen
Jason Alan Hill
Jason Alan Hill
Heidi Heitkamp
Heidi Heitkamp
Melina LaMorticella
Melina LaMorticella
Dawn McIntosh
Dawn McIntosh
Nicole Schaefer
Nicole Schaefer
Elizabeth Rosso
Elizabeth Rosso
Heather Hippsley
Heather Hippsley
Melany Savitt
Melany Savitt
Christopher Slottee
Christopher Slottee
Amanda Gamblin
Amanda Gamblin
Souvanny Miller
Souvanny Miller
Matthew Singer
Matthew Singer
Garrett Stephenson
Garrett Stephenson
Cassandra Mercer
Cassandra Mercer
Daniel Cho West
Daniel Cho West
Maria Morrisson Copolillo
Maria Morrisson Copolillo
Susan Zimlich
Susan Zimlich
Donald Whisler Wolfe
Donald Whisler Wolfe
Stephanie Witkowski
Stephanie Witkowski
James T. Whitman
James T. Whitman
Ernest C. Weaver
Ernest C. Weaver
Eric Van Patten
Eric Van Patten
Melissa Toney
Melissa Toney
Hannah Tierney
Hannah Tierney
Robert Arnold Thomas
Robert Arnold Thomas
Steve Tammelleo
Steve Tammelleo
Joseph W. Storer
Joseph W. Storer
David Jeffrey Stone
David Jeffrey Stone
Aron Nels Steinke
Aron Nels Steinke
Robert L. Stein
Robert L. Stein
Kevin Spencer
Kevin Spencer
Meghan Sinnott
Meghan Sinnott
Sheila Shusterich
Sheila Shusterich
Harriet R. Sheets
Harriet R. Sheets
Alfred Schumann
Alfred Schumann
Constance Sams
Constance Sams
Thomas Rodhouse
Thomas Rodhouse
Patricia Robus
Patricia Robus
Hadley S. Robbins
Hadley S. Robbins
Beth Anne Pratt
Beth Anne Pratt
Kenney Polson
Kenney Polson
Jennifer Phillips-Vanderberg
Jennifer Phillips-Vanderberg
Sam Peers Nitzberg
Sam Peers Nitzberg
Joseph Wesley Pashak
Joseph Wesley Pashak
Abby Paffrath
Abby Paffrath
Rosalie Moffett
Rosalie Moffett
Megan McCaffrey
Megan McCaffrey
Morgan Madison
Morgan Madison
Donald M. Lunday
Donald M. Lunday
Mary Lindahl Ruhl
Mary Lindahl Ruhl
Robert Zebulun Larson
Robert Zebulun Larson
Marie Lafortune
Marie Lafortune
Madison Kyger
Madison Kyger
Andrew Kumpuris
Andrew Kumpuris
Clarice Kralovec
Clarice Kralovec
Charles Edwin Kraft
Charles Edwin Kraft
Pantelis Kosmas
Pantelis Kosmas
Heather Kitada Smalley
Heather Kitada Smalley
Van Lindsay Killian
Van Lindsay Killian
Jennifer Kerns
Jennifer Kerns
Deborah Kassner
Deborah Kassner
Tanja Kaneshiro
Tanja Kaneshiro
Nathan L. Jones
Nathan L. Jones
Nate Bennett Jones
Nate Bennett Jones
Shahzeb Ali Shah Jillani
Shahzeb Ali Shah Jillani
Marisol Jenkins
Marisol Jenkins
Steven Hodson
Steven Hodson
Alex Kathryn Harsha
Alex Kathryn Harsha
William Paul Harper
William Paul Harper
Karen Kemiyondo Coutinho
Karen Kemiyondo Coutinho
Kathryn Cooley
Kathryn Cooley
Andrew Somers Cody
Andrew Somers Cody
Beth Case Warters
Beth Case Warters
Daniel Cadmus
Daniel Cadmus
Jennifer Busch
Jennifer Busch
Patricia Ann Burfield
Patricia Ann Burfield
Renne Emiko Brock
Renne Emiko Brock
Diana Bonyhadi
Diana Bonyhadi
Rocky Blumhagen
Rocky Blumhagen
Eleanor Baldwin
Eleanor Baldwin
Jahsulynn Ault
Jahsulynn Ault
Katharine A. Ashbey
Katharine A. Ashbey
Larry E. Groves
Larry E. Groves
Christina Greever
Christina Greever
Robert M. Graves
Robert M. Graves
Jemma Goddard
Jemma Goddard
Craig C. Gibson
Craig C. Gibson
Gregory Geraldo
Gregory Geraldo
Nan Elizabeth Forsyth Stewart
Nan Elizabeth Forsyth Stewart
Jeffrey Forbes
Jeffrey Forbes
Christopher Foeller
Christopher Foeller
Karla Fischer Fischer
Karla Fischer Fischer
Andrea Fiorillo
Andrea Fiorillo
Stephen Dixon
Stephen Dixon
Juliana DePietro
Juliana DePietro
Jared Loren Delahaye
Jared Loren Delahaye
Ruben Degollado
Ruben Degollado
Thomas Crowder
Thomas Crowder
Katherine Crane
Katherine Crane
David Jenkins
David Jenkins
Linda Jackson
Linda Jackson
Laura Herberg
Laura Herberg
Alexandra Hackbarth
Alexandra Hackbarth
Matt Lundeberg
Matt Lundeberg
Suze Mullen-Engbretson
Suze Mullen-Engbretson
Robert Niels Marquardt
Robert Niels Marquardt
Thomas Youmans
Thomas Youmans
Mark J Hartwig
Mark J Hartwig
Michael Galvan
Michael Galvan
Angela Franco Lucero
Angela Franco Lucero
Mary Antonia Alauria Sofia (formerly Sell)
Mary Antonia Alauria Sofia (formerly Sell)
Jean Marguerite Davis-Johnson
Jean Marguerite Davis-Johnson
Avalyn Taylor
Avalyn Taylor
Heather R Self
Heather R Self
Robert (Bob) James Miller
Robert (Bob) James Miller
Daniel Walker
Daniel Walker
Edward Murray Collins
Edward Murray Collins
Justin J. Cabrera
Justin J. Cabrera
Janet Hall Schempf
Janet Hall Schempf
Leslie S. Culbertson
Leslie S. Culbertson
Darren Martin Drabek
Darren Martin Drabek
Adam Lewis Wiedmann
Adam Lewis Wiedmann
Lillian Meyers
Lillian Meyers
Keenan Ordon-Bakalian
Keenan Ordon-Bakalian
Ashley L. Vaughn
Ashley L. Vaughn
Dennis H. Treacy
Dennis H. Treacy
Sarah Garrett
Sarah Garrett
Ashley Charlene Moss
Ashley Charlene Moss
Tani Roberts Girton
Tani Roberts Girton
Catherine E. Johnson-Ference
Catherine E. Johnson-Ference
Jeremiah Rigsby
Jeremiah Rigsby
Darya Watnick
Darya Watnick
Christopher Lee Phan
Christopher Lee Phan
Jean Marie Peterson
Jean Marie Peterson
Andrew Frisina
Andrew Frisina
Robert McEnany
Robert McEnany
Hannah Cooper
Hannah Cooper
Jordan Buysse
Jordan Buysse
Barbara Blakeslee
Barbara Blakeslee
Wilbert Coburn Freer
Wilbert Coburn Freer
John Collins Flanagan
John Collins Flanagan
Michael Keith Lee
Michael Keith Lee
Walter Sparks
Walter Sparks
Wesley Christ Strahm
Wesley Christ Strahm
Keith Harcourt
Keith Harcourt
Michael G. Murray
Michael G. Murray
Keith Cooperrider
Keith Cooperrider
Betty B. Thompson
Betty B. Thompson
Marcia Truswell
Marcia Truswell
Daryle Steffen
Daryle Steffen
Mary Zoe Petersen
Mary Zoe Petersen
Lore C. Labby
Lore C. Labby
Susan Cook Blair
Susan Cook Blair
Keith Barrett Rislove
Keith Barrett Rislove
Thomas Marshall Manfull
Thomas Marshall Manfull
Shirley Englund
Shirley Englund
Earl Robert Rogness
Earl Robert Rogness
Jimmie Lee McGill
Jimmie Lee McGill
Orval Keith Jacques
Orval Keith Jacques
Sarah Phan-Budd
Sarah Phan-Budd
Anne van Gessel
Anne van Gessel
Jennifer Dimas
Jennifer Dimas
Lora Lyn Worden
Lora Lyn Worden
Stacy Rout-Thompson
Stacy Rout-Thompson
Peter Seilheimer
Peter Seilheimer
Jessye Lavine
Jessye Lavine
Thor Retzlaff
Thor Retzlaff
Megan Percell
Megan Percell
William Walker
William Walker
Dominique Alexandrea Shannon
Dominique Alexandrea Shannon
Jeremy Skinner
Jeremy Skinner
Nicholas Bjork
Nicholas Bjork
Edgar B. Martin
Edgar B. Martin
Michelle Watson
Michelle Watson
Sheila LeeAnn Zachry
Sheila LeeAnn Zachry
Amy Miyako Williams
Amy Miyako Williams
Mariah Shields
Mariah Shields
Sander Gusinow
Sander Gusinow
Stephen Calloway
Stephen Calloway
Katharine Myers
Katharine Myers
Averell Schmidt
Averell Schmidt
Scott L. McLaughlin
Scott L. McLaughlin
William H. Lewis
William H. Lewis
Alexa Jakusovszky
Alexa Jakusovszky
Stacy Erickson
Stacy Erickson
Richard Allan Rogers
Richard Allan Rogers
Rosanne Scott
Rosanne Scott
Janet Schwandt
Janet Schwandt
Sandra Halonen
Sandra Halonen
Shelby Nicole Ziccardi
Shelby Nicole Ziccardi
Kim Warren Zeren
Kim Warren Zeren
Molly Austin Young
Molly Austin Young
Sarra Maeve Wynn
Sarra Maeve Wynn
Bruce Naden Withycombe
Bruce Naden Withycombe
Mason Wordell
Mason Wordell
Michael Demian Winans
Michael Demian Winans
Lyle Owen Wilson
Lyle Owen Wilson
Christy Engel Wilson
Christy Engel Wilson
Anne A. Whitman
Anne A. Whitman
Michael Wenzel
Michael Wenzel
Sharon Lyons Webb
Sharon Lyons Webb
Austin Watson
Austin Watson
Audrey Eileen Underdahl
Audrey Eileen Underdahl
Kirsten Ann Udani
Kirsten Ann Udani
Ari Turrentine
Ari Turrentine
Terra Thorndike
Terra Thorndike
Stacy Thompson
Stacy Thompson
Annie Keolakaukahi Thomas
Annie Keolakaukahi Thomas
Jackson Richard Thein
Jackson Richard Thein
Leslie Thatcher
Leslie Thatcher
Deva Marin Temple
Deva Marin Temple
Bernice Stewart
Bernice Stewart
Nathan Steele
Nathan Steele
Scott Spendlove
Scott Spendlove
Allison Jane Spector
Allison Jane Spector
Hannah Elizabeth Somhegyi
Hannah Elizabeth Somhegyi
Terrence Smyth
Terrence Smyth
Harrison Patrick Smith
Harrison Patrick Smith
Dara Singmaster
Dara Singmaster
Katherine Teller Shores
Katherine Teller Shores
Benjamin P. Scully
Benjamin P. Scully
Terri Harris Scribner
Terri Harris Scribner
Tawny Schlieski
Tawny Schlieski
David Schleef
David Schleef
Jennifer Helen Schildmeyer
Jennifer Helen Schildmeyer
Eric Richard Sauer
Eric Richard Sauer
Trevor Alan Sargent
Trevor Alan Sargent
Susan D. Sampson
Susan D. Sampson
Jason Todd Rosenblatt
Jason Todd Rosenblatt
Nathan Woodward Romine
Nathan Woodward Romine
John Edward Riutta
John Edward Riutta
Carrie Fisher Ridgway
Carrie Fisher Ridgway
Sara Almasy Porterfield
Sara Almasy Porterfield
Mark J. Pinder
Mark J. Pinder
Jan Friesen Pierce
Jan Friesen Pierce
Sam Walter Perkins
Sam Walter Perkins
Ronald Parrish
Ronald Parrish
Cailin Patrick O’Brien-Feeney
Cailin Patrick O’Brien-Feeney
Allen O’Bannon
Allen O’Bannon
Nina Lea Michiko Oishi
Nina Lea Michiko Oishi
Astrid Newell
Astrid Newell
Amelia Nestler
Amelia Nestler
Pamela Gail Nelson-Munson
Pamela Gail Nelson-Munson
Matthew Brian Nelson
Matthew Brian Nelson
Wallace L. Moore
Wallace L. Moore
Alexandria Kaitlin Moore
Alexandria Kaitlin Moore
James Matthew Monsebroten
James Matthew Monsebroten
Nicole Miranda
Nicole Miranda
Carol Blum Miller
Carol Blum Miller
Jessica Meyerzon
Jessica Meyerzon
Arika Stephan Menzies
Arika Stephan Menzies
Charles Robert McNulty
Charles Robert McNulty
Bonny Ann McKnight
Bonny Ann McKnight
Michelle LaJoie McGuire
Michelle LaJoie McGuire
Stephanie Anne McCurdy
Stephanie Anne McCurdy
Jerry Burton McClelland
Jerry Burton McClelland
Matt Masciocchi
Matt Masciocchi
Tessa Bree Marzulla
Tessa Bree Marzulla
Chris Lawrence Mann
Chris Lawrence Mann
Nikhil Mahapatra
Nikhil Mahapatra
Hjordis Magnusdottir
Hjordis Magnusdottir
William S. MacKay
William S. MacKay
Stanley Ludlow
Stanley Ludlow
Arusi Robert Loprinzi
Arusi Robert Loprinzi
Jessica Lodal
Jessica Lodal
Judy McLain Lewis
Judy McLain Lewis
Markel Leonard
Markel Leonard
Margaret Leonard
Margaret Leonard
Benjamin Paul Larsen
Benjamin Paul Larsen
Susanna Campbell Kuo
Susanna Campbell Kuo
Vicki R. Kreimeyer
Vicki R. Kreimeyer
Michael Edward Kohlhoff
Michael Edward Kohlhoff
Nancy Knudsen
Nancy Knudsen
Stacey Nichols Kim
Stacey Nichols Kim
Iris Phillips Karow
Iris Phillips Karow
Heather Dittmore Kalowsky
Heather Dittmore Kalowsky
Kristin Arline Jouppe Shipman
Kristin Arline Jouppe Shipman
Shirley A. Jewel
Shirley A. Jewel
Liz Brey Holliday
Liz Brey Holliday
Marcia Weidig Hilton
Marcia Weidig Hilton
Jennifer Hildebran Pollard
Jennifer Hildebran Pollard
Tracii Hickman
Tracii Hickman
Patrick B. Hibbard
Patrick B. Hibbard
Carla Hernandez
Carla Hernandez
Carol A. Hartmann Iverson
Carol A. Hartmann Iverson
Shelly Harper
Shelly Harper
Lisa Scheer Harper
Lisa Scheer Harper
Beth F Halvorsen
Beth F Halvorsen
Emily Mika Gregory
Emily Mika Gregory
Charlotte Glasgo
Charlotte Glasgo
Pam Safford Ginter
Pam Safford Ginter
Shaen Carter Germain
Shaen Carter Germain
Kristin Gasteazoro
Kristin Gasteazoro
Dorothy D. Friend
Dorothy D. Friend
Laura Kathryn Frey
Laura Kathryn Frey
LM Alaiyo Foster
LM Alaiyo Foster
Stephen Eichelberger
Stephen Eichelberger
Christian Larry Edison
Christian Larry Edison
Julia Constance Duin
Julia Constance Duin
Devon Noelle Downeysmith
Devon Noelle Downeysmith
Dorothy Dixon
Dorothy Dixon
Caleb Stabler Diehl
Caleb Stabler Diehl
Kenneth Brian Dickey
Kenneth Brian Dickey
Bethany Dengler-Germain
Bethany Dengler-Germain
Andrea Rose Dean
Andrea Rose Dean
Aimee Elizabeth Craig
Aimee Elizabeth Craig
Emily Cornett
Emily Cornett
Katherine Margaret Cook
Katherine Margaret Cook
Andrew Conner
Andrew Conner
Joe Scott Condy
Joe Scott Condy
Jennifer Catherene Clemente
Jennifer Catherene Clemente
Sarah Jane Clement
Sarah Jane Clement
Lindsey McClerren Clark
Lindsey McClerren Clark
Carolyn Clark
Carolyn Clark
Christine Marie Chopyak
Christine Marie Chopyak
Alex Burnet Chapin
Alex Burnet Chapin
Anne Margeson Carlson
Anne Margeson Carlson
Karen Louise Busch
Karen Louise Busch
Janet Burgess
Janet Burgess
Deborah Buckmaster
Deborah Buckmaster
Mary Kay Emerson Britton
Mary Kay Emerson Britton
Shirley Louise Botti
Shirley Louise Botti
Charles W. Bingham
Charles W. Bingham
Wendy Elizabeth Barth
Wendy Elizabeth Barth
Eric Lawrence Barth
Eric Lawrence Barth
Andrew Holland Barnes
Andrew Holland Barnes
Diane M. Bailey
Diane M. Bailey
Timur Baiguzhinov
Timur Baiguzhinov
Leslie Atiyeh
Leslie Atiyeh
Christopher Randall Bailey
Christopher Randall Bailey
Alyssa Katherine Babin
Alyssa Katherine Babin
Emily Meacham Austin
Emily Meacham Austin
Liv Brumfield
Liv Brumfield
Jessica Brockway
Jessica Brockway
LeAnne Bremer
LeAnne Bremer
Warren Braucher
Warren Braucher
Jennifer Bragar JD
Jennifer Bragar JD
Shannon Therese Brady
Shannon Therese Brady
Dave Bourgeau
Dave Bourgeau
Donald B. Bowerman
Donald B. Bowerman
Leslie Bottomly
Leslie Bottomly
Elizabeth Bonucci
Elizabeth Bonucci
Micheline D’Angelis
Micheline D’Angelis
Gieri Bolliger
Gieri Bolliger
Yoona Park JD ’07
Yoona Park JD ’07
Christy Doornink
Christy Doornink
Robert Jordshaugen
Robert Jordshaugen
Michael McLane
Michael McLane
Jeremy Rogers
Jeremy Rogers
Jonah Geil-Neufeld
Jonah Geil-Neufeld
George E. Dingeldein
George E. Dingeldein
Ruth Gregerson Tyler
Ruth Gregerson Tyler
Valisa Higman
Valisa Higman
Brook Detterman
Brook Detterman
Toshinobu Toyama
Toshinobu Toyama
Yoko Natori Gulde
Yoko Natori Gulde
Joanne Forstrom Nash
Joanne Forstrom Nash
Dakota Duncan
Dakota Duncan
Isaac Gabriel Kaplan-Woolner
Isaac Gabriel Kaplan-Woolner
Amber Wiesenfeld
Amber Wiesenfeld
Rachel Erickson
Rachel Erickson
Mac Alexander Glovinsky
Mac Alexander Glovinsky
Jordan Schoonover
Jordan Schoonover
Miya Lee Barnett
Miya Lee Barnett
Pamela Barrow
Pamela Barrow
Patrick Sullivan
Patrick Sullivan
Daniel DiVittorio
Daniel DiVittorio
Jason Marrone
Jason Marrone
Mary Elizabeth McKay
Mary Elizabeth McKay
Gaea Kiyasu Haymaker
Gaea Kiyasu Haymaker
Pondie Nicholson Taylor
Pondie Nicholson Taylor
Tracy K. Harris Sanders
Tracy K. Harris Sanders
Suzanne Liberman Saito
Suzanne Liberman Saito
Jarrod McCann
Jarrod McCann
Jessica Mullins
Jessica Mullins
Rafael Demetrio Cuevas
Rafael Demetrio Cuevas
Olivia Willis
Olivia Willis
Whitney Lee Tawney
Whitney Lee Tawney
Rhett Cowden Tatum
Rhett Cowden Tatum
Emilia Carley-Roe Brasier
Emilia Carley-Roe Brasier
Dixie Raafat Rorem
Dixie Raafat Rorem
Kathleen Burckhardt
Kathleen Burckhardt
Carla Cavenago-Salazar
Carla Cavenago-Salazar
Erin-Todd Hansen
Erin-Todd Hansen
Jordan Schnitzer
Jordan Schnitzer
Josh Wyatt Smith
Josh Wyatt Smith
Naomi Pomeroy
Naomi Pomeroy
Primus St. John
Primus St. John
Randall G. Baidas
Randall G. Baidas
Keith Whittaker Holman
Keith Whittaker Holman
Virginia Lauritsen
Virginia Lauritsen
Jason M. Ayres
Jason M. Ayres
Gary L. Blacklidge
Gary L. Blacklidge
Jessica A. Flint
Jessica A. Flint
Christie Totten
Christie Totten
Edith Foleen Zimmerman
Edith Foleen Zimmerman
Gordon W. Yelton
Gordon W. Yelton
Verlean Wilson
Verlean Wilson
Herbert Frederick Williams
Herbert Frederick Williams
Jack Raymond Willey
Jack Raymond Willey
Fred T. Wilcox
Fred T. Wilcox
Richard Whittemore JD ’82
Richard Whittemore JD ’82
Donald J. Welcome
Donald J. Welcome
Richard L. Watson
Richard L. Watson
Robert Richard Warner
Robert Richard Warner
Robert E. Taylor
Robert E. Taylor
Nancy Pond Suehs
Nancy Pond Suehs
Monty Esmond Vincent
Monty Esmond Vincent
Carolyn J. Vesterstein
Carolyn J. Vesterstein
Richard E. Usilton
Richard E. Usilton
Joseph Leon Udall
Joseph Leon Udall
Edgar W. Tomlin
Edgar W. Tomlin
John Edward Toevs
John Edward Toevs
Donald Eugene Stevenson
Donald Eugene Stevenson
James H. Stell
James H. Stell
Selena Adele Steinmetz
Selena Adele Steinmetz
Norman Leeland Stauffer
Norman Leeland Stauffer
Mary L. Somerville
Mary L. Somerville
Robert H. Snider
Robert H. Snider
Ralph E. Smith
Ralph E. Smith
Carl Edmund Smith
Carl Edmund Smith
Jo Ann R. Siders
Jo Ann R. Siders
James L. Shinn
James L. Shinn
Dolores B. Banz Scott
Dolores B. Banz Scott
Norman W. Schwinge
Norman W. Schwinge
Marilee Scheer
Marilee Scheer
Steven Martin Pratt
Steven Martin Pratt
Stanley J. Prager
Stanley J. Prager
John “JP” Powers
John “JP” Powers
Robert Stephen Pettingell
Robert Stephen Pettingell
Kenneth Nelson Owens
Kenneth Nelson Owens
Dean B. Orton
Dean B. Orton
Brian Orazetti JD ’96
Brian Orazetti JD ’96
Fred L. Olson
Fred L. Olson
Paul Nordstrom
Paul Nordstrom
Thomas H. Nilsen
Thomas H. Nilsen
Albert A. Nickels
Albert A. Nickels
Kristie Harley Nestor
Kristie Harley Nestor
Arthur R. Nanna
Arthur R. Nanna
Mary D. Munro
Mary D. Munro
J. Charles Morrison
J. Charles Morrison
Florence Seberg Morford
Florence Seberg Morford
Dorothy Kirkwood Mooney
Dorothy Kirkwood Mooney
Kevin T. Milligan
Kevin T. Milligan
Linda Lohbeck Miller
Linda Lohbeck Miller
Marie S. McMillan
Marie S. McMillan
Jean Louise McDougal
Jean Louise McDougal
Donald A. McCarty
Donald A. McCarty
Carolyn Matsen Buan
Carolyn Matsen Buan
Peter G. Mathews
Peter G. Mathews
Thomas M. Masterson
Thomas M. Masterson
Norman David Malbin
Norman David Malbin
Deirdre L. Mackey
Deirdre L. Mackey
John C. Little
John C. Little
John B. Lewis
John B. Lewis
Suzanne Rene Lepeintre
Suzanne Rene Lepeintre
Dyrk Wilbur Lansdon
Dyrk Wilbur Lansdon
Henry J. Kilmer
Henry J. Kilmer
Ulo Kiigemagi
Ulo Kiigemagi
Thomas R. Keefer
Thomas R. Keefer
Julie A. Keil JD ’83
Julie A. Keil JD ’83
Marvin Gregory Kamholz
Marvin Gregory Kamholz
Jordanna Chiara Christensen
Jordanna Chiara Christensen
Dorothy J. Jacobsen Stumm
Dorothy J. Jacobsen Stumm
Marilyn J. Irving
Marilyn J. Irving
Jack H. Hutchinson
Jack H. Hutchinson
Elizabeth L. Hollingsworth
Elizabeth L. Hollingsworth
Janice (Jan) Hirsch JD ’93
Janice (Jan) Hirsch JD ’93
Michael Harrison Hicks JD ’70
Michael Harrison Hicks JD ’70
David E. Heuck
David E. Heuck
Virginia Sue Heisler
Virginia Sue Heisler
Shirley Anne Hawke
Shirley Anne Hawke
James R. Haskett
James R. Haskett
William D. Harrison
William D. Harrison
Marlene K. Haldors
Marlene K. Haldors
Willard D. Gish
Willard D. Gish
Ivan Vern Gillam
Ivan Vern Gillam
Chance M. Gilford
Chance M. Gilford
Karl W. Freerksen Jr.
Karl W. Freerksen Jr.
Ann Kristin Fontaine
Ann Kristin Fontaine
Carolyn Fairfield
Carolyn Fairfield
John R. Ellingson
John R. Ellingson
Ausey H Robnett
Ausey H Robnett
Robert M. Ellerby
Robert M. Ellerby
Marjorie Jean Doty
Marjorie Jean Doty
Theodore Martin Dorman
Theodore Martin Dorman
Margrett Lloanne Devin
Margrett Lloanne Devin
Theodore F. DeBauw
Theodore F. DeBauw
James W. Crook
James W. Crook
Betty Nadine Ingebritson Crofoot
Betty Nadine Ingebritson Crofoot
Colleen Creswell Croll
Colleen Creswell Croll
Beverly Piland Creamer
Beverly Piland Creamer
Warren C. Craig
Warren C. Craig
Joan C. Coudright
Joan C. Coudright
Byong Uk Chung
Byong Uk Chung
Erin Rachel Carlson
Erin Rachel Carlson
Leslie “Les” Carlough JD ’93
Leslie “Les” Carlough JD ’93
Bernard Caplan
Bernard Caplan
Robert A. Brooks
Robert A. Brooks
Ann Cecilia Brooks
Ann Cecilia Brooks
Persis Ann Blachly
Persis Ann Blachly
Jerold L. Billings
Jerold L. Billings
Carol J. Bigham Russell
Carol J. Bigham Russell
James B. Barlow
James B. Barlow
Curtis Derek Bronson
Curtis Derek Bronson
Hazen Robert Clifford Barnard
Hazen Robert Clifford Barnard
John Sherman Knowles
John Sherman Knowles
Samuel Hernandez JD ’10
Samuel Hernandez JD ’10
Jessica Anne Johnson
Jessica Anne Johnson
Jenny Simpson Johnson
Jenny Simpson Johnson
Henock Worku Ashenafi
Henock Worku Ashenafi
Kathryn Villa-Smith
Kathryn Villa-Smith
David Western
David Western
Kathleen Singer King
Kathleen Singer King
William C. Rooklidge
William C. Rooklidge
Kathleen McCann
Kathleen McCann
Anthony Misseldine
Anthony Misseldine
Amrit Kulkarni
Amrit Kulkarni
Joseph A. Furia
Joseph A. Furia
Thomas Chandler
Thomas Chandler
Deborah Caldwell
Deborah Caldwell
Rong-Wei “Ron” Cai
Rong-Wei “Ron” Cai
Benjamin Bloom
Benjamin Bloom
Richard Allen LeFaivre
Richard Allen LeFaivre
Julia Lucille Crager
Julia Lucille Crager
Heidi Olsen Strauch
Heidi Olsen Strauch
Erika Soublet
Erika Soublet
Katherine Davis
Katherine Davis
Thomas Nolan Matteson (formerly Elvrum)
Thomas Nolan Matteson (formerly Elvrum)
Bradley James Volk
Bradley James Volk
Victor Zan Wu
Victor Zan Wu
Stephen Michael Wright
Stephen Michael Wright
Ursula Wolfe-Rocca
Ursula Wolfe-Rocca
Juliet Elisabeth Wilhelm
Juliet Elisabeth Wilhelm
Netta Ruth van Vliet
Netta Ruth van Vliet
Marnie Kathleen Troska
Marnie Kathleen Troska
Frederick Mark Timby
Frederick Mark Timby
Phoebe Elizabeth Stoner
Phoebe Elizabeth Stoner
David K. Smith
David K. Smith
Jacob Daniel Simonds
Jacob Daniel Simonds
Valerie Hatsuko Schmidt
Valerie Hatsuko Schmidt
Carolyn Anne Rubenstein
Carolyn Anne Rubenstein
Kelly Aaron Rogala
Kelly Aaron Rogala
William R. Pollard
William R. Pollard
Colleen O’Dell
Colleen O’Dell
Christopher D. Newell
Christopher D. Newell
Casey Elizabeth Newbegin
Casey Elizabeth Newbegin
Lisa Erminia Muñoz
Lisa Erminia Muñoz
Hannah Joyce McCain
Hannah Joyce McCain
Janet M. Martin
Janet M. Martin
Annsara Lovejoy Elasky
Annsara Lovejoy Elasky
Jason Howard Lesner
Jason Howard Lesner
Sonia Marie Leikam
Sonia Marie Leikam
Piers M. Lahey
Piers M. Lahey
Anne Koenning
Anne Koenning
Kirsten Elizabeth Kloppel Dukeshier
Kirsten Elizabeth Kloppel Dukeshier
Rachel Ann Klabunde
Rachel Ann Klabunde
Emmanuel Habimana
Emmanuel Habimana
Andrew James Holder
Andrew James Holder
Virginia Ann Grossenbacher
Virginia Ann Grossenbacher
Bruce R. Glover
Bruce R. Glover
Shoshana Meira Gordon
Shoshana Meira Gordon
Diana G. Gil-Osorio Haven
Diana G. Gil-Osorio Haven
Hunter Franks
Hunter Franks
Cassandra Jeanne Franklin (Koehn)
Cassandra Jeanne Franklin (Koehn)
Katy Ann Fink-Johnson
Katy Ann Fink-Johnson
Renee Joan Ernste
Renee Joan Ernste
Mary Blaine Dilles
Mary Blaine Dilles
David Allen Coulter
David Allen Coulter
Stephen Burns Clark
Stephen Burns Clark
Patti Margaret Brooke
Patti Margaret Brooke
Matthew Key Boyd
Matthew Key Boyd
Trevor David Bloom
Trevor David Bloom
Kaye Blankenship
Kaye Blankenship
Bridget Baker Kincaid
Bridget Baker Kincaid
Rachel Grace Wolf
Rachel Grace Wolf
Anne C. Weaver
Anne C. Weaver
Vaunne Weathers
Vaunne Weathers
Laura Elinor VanZee Taylor
Laura Elinor VanZee Taylor
Durban Rose Swartz
Durban Rose Swartz
Amy Marie Straw
Amy Marie Straw
Julian Hawkins Strachan
Julian Hawkins Strachan
Anna Jean Spackman
Anna Jean Spackman
Stefan Freeman Shearer
Stefan Freeman Shearer
Kris L. Schuberg
Kris L. Schuberg
Joel Nathaniel Schooler
Joel Nathaniel Schooler
Julie Geimer Peterson
Julie Geimer Peterson
Ellie Rachelle Olitsky
Ellie Rachelle Olitsky
Beth Marie O’Neal
Beth Marie O’Neal
Paul D. Nelson
Paul D. Nelson
Adam Alexander Merino
Adam Alexander Merino
Paige Danielle McFeeley
Paige Danielle McFeeley
David J. Marshall
David J. Marshall
Sullivan Garner MacKintosh
Sullivan Garner MacKintosh
Claudia Gaixing Lew
Claudia Gaixing Lew
Lori Kristen Larsen
Lori Kristen Larsen
Matthew David Lange
Matthew David Lange
Danielle Beth Krushnic
Danielle Beth Krushnic
Emily Elizabeth Kroman
Emily Elizabeth Kroman
Chris Allen Kroblin
Chris Allen Kroblin
Marcia T. Krieger
Marcia T. Krieger
Robyn Ceridwen Knowlan
Robyn Ceridwen Knowlan
Yukari Kaihori
Yukari Kaihori
Zachary Hugh Isenberg
Zachary Hugh Isenberg
Jeremy David Innis
Jeremy David Innis
James Lucien Henderson
James Lucien Henderson
Erika McKenzie Harris
Erika McKenzie Harris
Tamar Elizabeth Hare
Tamar Elizabeth Hare
Danielle F. Green
Danielle F. Green
Gianluca Weems Giarrizzo
Gianluca Weems Giarrizzo
Fiona Michelle Garlich Horner
Fiona Michelle Garlich Horner
Elizabeth Fussell
Elizabeth Fussell
Sophia Rochelle Freuden
Sophia Rochelle Freuden
James Louis Forman
James Louis Forman
Brian Anthony Federico
Brian Anthony Federico
Danielle Alexandra Fagre
Danielle Alexandra Fagre
Linda A. Eterman
Linda A. Eterman
Linda Cari Estergard
Linda Cari Estergard
Craig Ross Elgin
Craig Ross Elgin
Jaclyn Whitney Edmunds
Jaclyn Whitney Edmunds
Chessa Rose Eckels Anderson
Chessa Rose Eckels Anderson
Joshua Rolv Dunham
Joshua Rolv Dunham
Kathleen Marie Doyle Manolescu
Kathleen Marie Doyle Manolescu
Alexandra L. Dixon
Alexandra L. Dixon
Michelle Diana Coombs Pavón
Michelle Diana Coombs Pavón
Kelli Susan Clark
Kelli Susan Clark
Sarah Jo Ann Chaplen
Sarah Jo Ann Chaplen
Larry Dean Burton
Larry Dean Burton
Susan M. Burke
Susan M. Burke
Amelia Kay Blakeman
Amelia Kay Blakeman
William Lake Barker
William Lake Barker
Corena Ariane Bahr
Corena Ariane Bahr
Elizabeth E. Bacher
Elizabeth E. Bacher
Jeffrey David Auxier
Jeffrey David Auxier
Scott Evans McPherson
Scott Evans McPherson
William Cobb JD ’74
William Cobb JD ’74
Gary Grenley JD ’75
Gary Grenley JD ’75
John Hart JD ’74
John Hart JD ’74
Joseph O’Leary
Joseph O’Leary
Michele Stone
Michele Stone
Qingqing Miao JD ’10
Qingqing Miao JD ’10
Barb Bailey-Marold
Barb Bailey-Marold
Mary Lou Kayser
Mary Lou Kayser
Sharon Streeter
Sharon Streeter
Amie Whittemore
Amie Whittemore
Cassandra Broadwin
Cassandra Broadwin
Corey O'Neill
Corey O'Neill
Marley Hauser
Marley Hauser
Matthew Rugamba
Matthew Rugamba
Jeremiah Patterson
Jeremiah Patterson
Justin Lieuallen
Justin Lieuallen
Brian Lindstrom
Brian Lindstrom
Kiersi Burkhart
Kiersi Burkhart
Valerie Bundy
Valerie Bundy
Allison Cassie
Allison Cassie
Larry Zurcher
Larry Zurcher
Leah Berman Williams
Leah Berman Williams
Peter Szenasy
Peter Szenasy
Rachel McCarthey
Rachel McCarthey
Jake Lebowitz
Jake Lebowitz
Alisha Beamer Killian
Alisha Beamer Killian
Tamara Jazbec
Tamara Jazbec
Lasse Melgaard
Lasse Melgaard
Jenny Nugent Melgaard
Jenny Nugent Melgaard
Steven Costell
Steven Costell
Robert Dirksen
Robert Dirksen
Jin Chen Cooper
Jin Chen Cooper
Rene Ormae-Jarmer
Rene Ormae-Jarmer
Lisa Cianciulli
Lisa Cianciulli
Jennifer Van Houten
Jennifer Van Houten
Blythe Anderson Knott
Blythe Anderson Knott
John Stephenson
John Stephenson
Richard Lewis
Richard Lewis
Cristina Lindquist Heffernan
Cristina Lindquist Heffernan
Christina Bialas
Christina Bialas
Tony Robinson
Tony Robinson
Kathy Scannell Palghat
Kathy Scannell Palghat
Narayan Kaimal
Narayan Kaimal
Paul Jorgensen
Paul Jorgensen
Wendy Robinson
Wendy Robinson
Jill Phillips Brueningsen
Jill Phillips Brueningsen
Meredith Nelson Black
Meredith Nelson Black
Christopher Wood
Christopher Wood
Stephen Simmonds
Stephen Simmonds
Nina Bonita Romine
Nina Bonita Romine
Julia Swehla O’Herin
Julia Swehla O’Herin
Jayna Pike Locke
Jayna Pike Locke
Edward Gerdes
Edward Gerdes
Paul Trinchero JD ’01
Paul Trinchero JD ’01
Sonya Fischer JD ’03
Sonya Fischer JD ’03
Jeanne Sinnott JD ’07
Jeanne Sinnott JD ’07
Micah Steinhilb JD ’08
Micah Steinhilb JD ’08
Leslie Edenhofer JD ’09
Leslie Edenhofer JD ’09
Gilion C. Dumas JD ’92
Gilion C. Dumas JD ’92
Rachel Buker JD ’10
Rachel Buker JD ’10
Tom Sand JD ’77
Tom Sand JD ’77
William H. Kwitman JD ’79
William H. Kwitman JD ’79
Ronda L. Sandquist JD ’79
Ronda L. Sandquist JD ’79
Stuart Jones JD ’84
Stuart Jones JD ’84
Rebecca A. Sweetland JD ’84
Rebecca A. Sweetland JD ’84
Daniel P. McInerny JD ’84
Daniel P. McInerny JD ’84
Gordon Welborn JD ’86
Gordon Welborn JD ’86
Ron Clark JD ’87
Ron Clark JD ’87
Carla Kelley JD ’87
Carla Kelley JD ’87
Steve Kraemer JD ’88
Steve Kraemer JD ’88
Alan Graf JD ’92
Alan Graf JD ’92
Jilma Meneses JD ’92
Jilma Meneses JD ’92
Susan Lain JD ’93
Susan Lain JD ’93
Troy S. Bundy JD ’94
Troy S. Bundy JD ’94
Katherine Somervell JD ’95
Katherine Somervell JD ’95
June Wiyrick Flores JD ’97
June Wiyrick Flores JD ’97
Deanna Wray JD ’97
Deanna Wray JD ’97
Victoria Blachly JD ’97
Victoria Blachly JD ’97
Laura Maffei JD ’99
Laura Maffei JD ’99
Amy Carbins JD ’04
Amy Carbins JD ’04
Tim Sutherland JD ’09
Tim Sutherland JD ’09
Mark Sherman JD ’09
Mark Sherman JD ’09
Krista Evans JD ’10
Krista Evans JD ’10
Alexander Wheatley JD ’10
Alexander Wheatley JD ’10
Dustin Combs JD ’12
Dustin Combs JD ’12
Amelia Forsberg JD ’13
Amelia Forsberg JD ’13
Bryce Hanks JD ’14
Bryce Hanks JD ’14
Megan McGuire JD ’14
Megan McGuire JD ’14
Denise Minor JD ’83
Denise Minor JD ’83
Eden Rose Brown JD ’89
Eden Rose Brown JD ’89
Jerret Sale JD ’79
Jerret Sale JD ’79
Daniel Lindahl JD ’84
Daniel Lindahl JD ’84
Jason Walker JD ’11
Jason Walker JD ’11
Kevin Clonts JD ’03
Kevin Clonts JD ’03
Suzanne McVicker JD ’03
Suzanne McVicker JD ’03
Abigail St. Lawrence JD ’04
Abigail St. Lawrence JD ’04
Peter Ricoy JD ’05
Peter Ricoy JD ’05
Kimberlee A. Stafford JD ’05
Kimberlee A. Stafford JD ’05
Gillian Bunker JD ’06
Gillian Bunker JD ’06
Ken Mitchell-Phillips JD ’06
Ken Mitchell-Phillips JD ’06
Nidhi Thakar JD ’08
Nidhi Thakar JD ’08
Noah Bishop JD ’09
Noah Bishop JD ’09
Michael Whiteley JD ’12
Michael Whiteley JD ’12
Jeanette Schuster JD ’02
Jeanette Schuster JD ’02
Michael Newhouse JD ’00
Michael Newhouse JD ’00
Sara Kobak JD ’02
Sara Kobak JD ’02
Karen Ostrye JD ’03
Karen Ostrye JD ’03
Peter Janci JD ’07
Peter Janci JD ’07
Will Patterson JD ’08
Will Patterson JD ’08
Molly Washington JD ’08
Molly Washington JD ’08
Shemia Fagan JD ’09
Shemia Fagan JD ’09
Vanessa Lee Gebbie JD ’09
Vanessa Lee Gebbie JD ’09
Scott Snyder JD ’90
Scott Snyder JD ’90
Daniel Blaufus JD ’93
Daniel Blaufus JD ’93
Cara Ponzini JD ’09
Cara Ponzini JD ’09
Benjamin Wolff JD ’94
Benjamin Wolff JD ’94
MardiLyn Saathoff JD ’90
MardiLyn Saathoff JD ’90
Shawn Filippi JD ’99
Shawn Filippi JD ’99
Jennifer Franks JD ’09
Jennifer Franks JD ’09
Kimberly Fisher JD ’13
Kimberly Fisher JD ’13
Gil Rosenthal JD ’93
Gil Rosenthal JD ’93
David Avraham Voluck JD ’95
David Avraham Voluck JD ’95
Tanya Durkee Urbach JD ’96
Tanya Durkee Urbach JD ’96
Tamara A. Hanlon JD ’98
Tamara A. Hanlon JD ’98
Heather Guthrie JD ’99
Heather Guthrie JD ’99
Dana Krawczuk JD ’99
Dana Krawczuk JD ’99
Jill R. Long JD ’99
Jill R. Long JD ’99
Deborah Sather JD ’80
Deborah Sather JD ’80
Rich Melnick JD ’81
Rich Melnick JD ’81
Connie Elkins McKelvey JD ’83
Connie Elkins McKelvey JD ’83
Max M. Miller Jr. JD ’83
Max M. Miller Jr. JD ’83
Steven P. Emerick JD ’84
Steven P. Emerick JD ’84
Bridget Donegan JD ’10
Bridget Donegan JD ’10
Sara Ghafouri JD ’10
Sara Ghafouri JD ’10
Jason Hirano JD ’10
Jason Hirano JD ’10
Megan Lemire JD ’10
Megan Lemire JD ’10
Scott Gitler JD ’11
Scott Gitler JD ’11
Kimberlee Petrie Volm JD ’11
Kimberlee Petrie Volm JD ’11
Aurelia Erickson JD ’12
Aurelia Erickson JD ’12
Damien Munsinger JD ’12
Damien Munsinger JD ’12
Bobby Schroeder JD ’13
Bobby Schroeder JD ’13
Garry Kahn JD ’62
Garry Kahn JD ’62
Steven Maurer JD ’75
Steven Maurer JD ’75
Frank Dillow JD ’77
Frank Dillow JD ’77
Stephen Sady JD ’77
Stephen Sady JD ’77
Lane Simpson JD ’77
Lane Simpson JD ’77
Steven Kahn JD ’88
Steven Kahn JD ’88
Scott Downing JD ’80
Scott Downing JD ’80
Paul Elsner JD ’80
Paul Elsner JD ’80
David Schachterle JD ’80
David Schachterle JD ’80
Thomas C. Davis JD ’81
Thomas C. Davis JD ’81
Nancy Hungerford JD ’81
Nancy Hungerford JD ’81
Mark LeCoq JD ’82
Mark LeCoq JD ’82
Norman Dick JD ’83
Norman Dick JD ’83
Jeffrey Keeney JD ’83
Jeffrey Keeney JD ’83
Turid Owren JD ’83
Turid Owren JD ’83
Steven Hedberg JD ’84
Steven Hedberg JD ’84
John Kaempf JD ’92
John Kaempf JD ’92
Dave Tilton JD ’84
Dave Tilton JD ’84
Jeff Eden JD ’85
Jeff Eden JD ’85
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85
Richard O’Brien JD ’85
Richard O’Brien JD ’85
Cecily Smith JD ’85
Cecily Smith JD ’85
Lilian Bier JD ’86
Lilian Bier JD ’86
Bradford Lamb JD ’86
Bradford Lamb JD ’86
Terry Weiner JD ’86
Terry Weiner JD ’86
Barbara Craig JD ’87
Barbara Craig JD ’87
Helen Hierschbiel JD ’91
Helen Hierschbiel JD ’91
Dorothy Cofield JD ’92
Dorothy Cofield JD ’92
Barry Needleman JD ’92
Barry Needleman JD ’92
Barbara Smythe JD ’92
Barbara Smythe JD ’92
Mitchell S. Milby JD ’94
Mitchell S. Milby JD ’94
Ying Chen JD ’95
Ying Chen JD ’95
Greg Scholl JD ’95
Greg Scholl JD ’95
Adina Flynn JD ’96
Adina Flynn JD ’96
Benjamin Lenhart JD ’96
Benjamin Lenhart JD ’96
Joe Cooke JD ’97
Joe Cooke JD ’97
Glenn Perlow JD ’97
Glenn Perlow JD ’97
Dominic Auld JD ’98
Dominic Auld JD ’98
Christopher Neumann JD ’98
Christopher Neumann JD ’98
Timothy Resch JD ’98
Timothy Resch JD ’98
Eric Shaffner JD ’07
Eric Shaffner JD ’07
Dan Simon JD ’12
Dan Simon JD ’12
Rachel Philips JD ’05
Rachel Philips JD ’05
Marlene E. Findling JD ’85
Marlene E. Findling JD ’85
Mathew Joseph JD ’12
Mathew Joseph JD ’12
Yosef Yacob JD ’74
Yosef Yacob JD ’74
Julie Frantz JD ’75
Julie Frantz JD ’75
Johnathan Haub JD ’76
Johnathan Haub JD ’76
R. Craig Hindley JD ’77
R. Craig Hindley JD ’77
Charles “Chuck” Tauman JD ’77
Charles “Chuck” Tauman JD ’77
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77
Peter Glade JD ’78
Peter Glade JD ’78
Michael “Mickey” Morey JD ’79
Michael “Mickey” Morey JD ’79
William Hupprich JD ’80
William Hupprich JD ’80
Mary Treiber JD ’80
Mary Treiber JD ’80
Ann Lehman JD ’78
Ann Lehman JD ’78
Robert C. Russell JD ’89
Robert C. Russell JD ’89
Andrew C. Lauersdorf JD ’97
Andrew C. Lauersdorf JD ’97
Ethan Hasenstein JD ’05
Ethan Hasenstein JD ’05
Gretchen Buehner JD ’81
Gretchen Buehner JD ’81
Chrys Martin JD ’81
Chrys Martin JD ’81
Julianne Davis JD ’84
Julianne Davis JD ’84
Sim Gill JD ’92
Sim Gill JD ’92
Patrick Dennis JD ’14
Patrick Dennis JD ’14
Nawneet Vibhaw LLM ’10
Nawneet Vibhaw LLM ’10
Wendy M. Kent JD ’87
Wendy M. Kent JD ’87
Danelle Cope Forseth JD ’04
Danelle Cope Forseth JD ’04
Melissa Luna JD ’04
Melissa Luna JD ’04
Timothy C. Calderbank JD ’97
Timothy C. Calderbank JD ’97
Laura Nelson JD ’13
Laura Nelson JD ’13
Scott Meyer JD ’81
Scott Meyer JD ’81
Joel Reschly JD ’15
Joel Reschly JD ’15
Andrew P. Moratzka JD ’02
Andrew P. Moratzka JD ’02
Jack Lundeen JD ’79
Jack Lundeen JD ’79
Darlene Pasieczny JD ’12
Darlene Pasieczny JD ’12
Jason Yareshes JD ’12
Jason Yareshes JD ’12
Craig Fouts JD ’13
Craig Fouts JD ’13
Mark Porter JD ’91
Mark Porter JD ’91
Scott Rider JD ’10
Scott Rider JD ’10
Elizabeth Inayoshi JD ’13
Elizabeth Inayoshi JD ’13
David Koempel JD ’01
David Koempel JD ’01
Peter Tran JD ’13
Peter Tran JD ’13
Bryan Kirkpatrick JD ’01
Bryan Kirkpatrick JD ’01
Jill Tanner JD ’88
Jill Tanner JD ’88
Karen Varney JD ’01
Karen Varney JD ’01
T. K. Keen JD ’11
T. K. Keen JD ’11
Nikki Martin JD ’10
Nikki Martin JD ’10
Victoria W. Hollinger JD ’05
Victoria W. Hollinger JD ’05
Charles Markley JD ’75
Charles Markley JD ’75
Caroline Livett JD ’11
Caroline Livett JD ’11
Josh Soper JD ’11
Josh Soper JD ’11
Jill Karmy JD ’03
Jill Karmy JD ’03
Katherine Tennyson JD ’84
Katherine Tennyson JD ’84
Josh Lamborn JD ’97
Josh Lamborn JD ’97
Jose Cienfuegos JD ’99
Jose Cienfuegos JD ’99
Harry Wilson JD ’07
Harry Wilson JD ’07
Philip J. Wuest JD ’09
Philip J. Wuest JD ’09
Fallon Niedrist JD ’14
Fallon Niedrist JD ’14
Amy Reid JD ’15
Amy Reid JD ’15
Michael J. Cowgill JD ’15
Michael J. Cowgill JD ’15
Mark Maher JD ’13
Mark Maher JD ’13
Jesse Cowell JD ’08
Jesse Cowell JD ’08
Kenneth (Ken) Fox JD ’85
Kenneth (Ken) Fox JD ’85
Emily L. Clark JD ’14
Emily L. Clark JD ’14
Amy Parks JD ’95
Amy Parks JD ’95
Micah Stolowitz JD ’81
Micah Stolowitz JD ’81
Mark Meininger JD ’91
Mark Meininger JD ’91
Michael Cofield JD ’05
Michael Cofield JD ’05
Blerina Kotori JD ’07
Blerina Kotori JD ’07
Cody Elliott JD ’09
Cody Elliott JD ’09
Brett VandenHeuvel JD ’05
Brett VandenHeuvel JD ’05
Tara Williams JD ’11
Tara Williams JD ’11
Donna L. Lee JD ’06
Donna L. Lee JD ’06
Andrea Lang JD ’15, LLM ’16
Andrea Lang JD ’15, LLM ’16
Ingrid Brydolf JD ’93
Ingrid Brydolf JD ’93
Sandijean Fuson JD ’84
Sandijean Fuson JD ’84
Kathy Black JD ’09
Kathy Black JD ’09
Winfield D. Ong JD ’85
Winfield D. Ong JD ’85
Steve Leskin JD ’92
Steve Leskin JD ’92
Lori Coukoulis JD ’86
Lori Coukoulis JD ’86
Jolie Russo JD ’88
Jolie Russo JD ’88
Brandon Kline JD ’15
Brandon Kline JD ’15
Elisabeth Mering JD ’16
Elisabeth Mering JD ’16
Julie Clark JD ’95
Julie Clark JD ’95
Cameron Levine JD ’10
Cameron Levine JD ’10
Quinlan Steiner JD ’98
Quinlan Steiner JD ’98
Robert Kyte JD ’90
Robert Kyte JD ’90
Peter Monson JD ’82
Peter Monson JD ’82
Scott A. Morrill JD ’91
Scott A. Morrill JD ’91
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03
Steve Stadum JD ’81
Steve Stadum JD ’81
Jessica McConnell JD ’08
Jessica McConnell JD ’08
Jacqueline Swanson JD ’13
Jacqueline Swanson JD ’13
John Grant JD ’07
John Grant JD ’07
Rosalie Westenskow JD ’13
Rosalie Westenskow JD ’13
Kate Cottrell Leonard JD ’00
Kate Cottrell Leonard JD ’00
Gayle Nachtigal JD ’78
Gayle Nachtigal JD ’78
Katie Goss JD ’09
Katie Goss JD ’09
Jeffrey Rhoades JD ’10
Jeffrey Rhoades JD ’10
Nathan Morales JD ’14
Nathan Morales JD ’14
Brandon Foy JD ’15
Brandon Foy JD ’15
Stacy Stotts LLM ’96
Stacy Stotts LLM ’96
Chad Colton JD ’06
Chad Colton JD ’06
Joseph “Joe” Franco JD ’07
Joseph “Joe” Franco JD ’07
David S. Mann JD ’91
David S. Mann JD ’91
Kenneth “KC” Schefski JD ’99
Kenneth “KC” Schefski JD ’99
Jonah L. Sandford JD ’15
Jonah L. Sandford JD ’15
Marco Gonzalez JD ’97
Marco Gonzalez JD ’97
Maya Crawford JD ’03
Maya Crawford JD ’03
Drew Hagedorn JD ’99
Drew Hagedorn JD ’99
Mark “Mac” M. Smith LLM ’11
Mark “Mac” M. Smith LLM ’11
Theresa M. Kohlhoff JD ’80
Theresa M. Kohlhoff JD ’80
Eric B. Fjelstad JD ’94
Eric B. Fjelstad JD ’94
Dave Kushner JD ’79
Dave Kushner JD ’79
Laura Plourde JD ’03
Laura Plourde JD ’03
Eric S. Meltzer JD ’07
Eric S. Meltzer JD ’07
Susan Behlke Foley JD ’80
Susan Behlke Foley JD ’80
Patricia Halsell JD ’82
Patricia Halsell JD ’82
Wendy Manley JD ’90
Wendy Manley JD ’90
Ben Leedy JD ’05
Ben Leedy JD ’05
Christine Reynolds JD ’01
Christine Reynolds JD ’01
Andrew Erickson JD ’13
Andrew Erickson JD ’13
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86
Xiomora Torres Mattson JD ’02
Xiomora Torres Mattson JD ’02
Thomas B. Powers JD ’98
Thomas B. Powers JD ’98
Eve L. Miller JD ’81
Eve L. Miller JD ’81
Christopher Mixson JD ’06
Christopher Mixson JD ’06
Kelsey Coulter JD ’13
Kelsey Coulter JD ’13
Laura Green Rossetter
Laura Green Rossetter
Victoria McOmie
Victoria McOmie
Lisa Grill Dodson
Lisa Grill Dodson
Kate Bell Russell
Kate Bell Russell
Steve Van Mouwerik
Steve Van Mouwerik
Julie Jones Manning
Julie Jones Manning
Kathy Gebhardt
Kathy Gebhardt
Maggie Koenig Englund
Maggie Koenig Englund
Joan Williams
Joan Williams
Carol Savonen
Carol Savonen
Kate Moitoret
Kate Moitoret
John McClelland
John McClelland
Paul Willison
Paul Willison
Stephanie Locke
Stephanie Locke
Norman E. Westling
Norman E. Westling
Robert C. Pepper
Robert C. Pepper
Milton A. Preisz
Milton A. Preisz
Sandra J. Foster Merrick
Sandra J. Foster Merrick
Arthur Pederson
Arthur Pederson
Jennifer Pomeroy Fronk
Jennifer Pomeroy Fronk
Kristina Dill
Kristina Dill
Burnley Truax
Burnley Truax
Jessica Rosenblatt
Jessica Rosenblatt
Isabella Irtifa
Isabella Irtifa
Reham Bahauddin
Reham Bahauddin
Niels Marquardt
Niels Marquardt
Tamma Carleton
Tamma Carleton
Andrew Saunderson
Andrew Saunderson
Mark Robinowitz
Mark Robinowitz
Karen McClelland
Karen McClelland
Sayuri Sasaki Hemann
Sayuri Sasaki Hemann
Emily Ferguson
Emily Ferguson
Cathy Harris Fall
Cathy Harris Fall
Elizabeth Rouffy
Elizabeth Rouffy
Ken Richardson
Ken Richardson
Warren Murray
Warren Murray
Sara McCarney
Sara McCarney
Nathaniel “Nat” Keefe
Nathaniel “Nat” Keefe
Jennifer Cerasin
Jennifer Cerasin
Quantz Bruns-Kyler
Quantz Bruns-Kyler
Karen Swehla Black
Karen Swehla Black
Robert Slauson
Robert Slauson
Marcus Nebeling
Marcus Nebeling
Patricia Sullivan
Patricia Sullivan
Justin Taylor
Justin Taylor
Emily Thompson
Emily Thompson
Willard Mears
Willard Mears
Alex Moggridge
Alex Moggridge
Kayla Nachtsheim
Kayla Nachtsheim
Jo Ann Staebler
Jo Ann Staebler
Jennifer Stenkamp
Jennifer Stenkamp
Kristen Johnson
Kristen Johnson
Susan Lathrop Knoll
Susan Lathrop Knoll
Marianne Schwanke Lewis
Marianne Schwanke Lewis
Elise Maxwell
Elise Maxwell
Meredith Hiss Mears
Meredith Hiss Mears
Sheryl Gillilan
Sheryl Gillilan
Ginger Baehr Harville
Ginger Baehr Harville
Jacob Hasslacher
Jacob Hasslacher
Mary Lou Pedersen Hatau
Mary Lou Pedersen Hatau
Marlón Jiménez Oviedo
Marlón Jiménez Oviedo
Mara Carnahan
Mara Carnahan
Jan Carothers
Jan Carothers
Julie Dickover
Julie Dickover
Ginia Dorfman-Caristia
Ginia Dorfman-Caristia