Winifred Hallmark ’39
Winifred Hallmark ’39
 
Gerald H. Perry ’40
Gerald H. Perry ’40
 
Joseph W. Storer ’40
Joseph W. Storer ’40
 
Elaine Rohse ’42
Elaine Rohse ’42
 
Edith Foleen Zimmerman BA ’42
Edith Foleen Zimmerman BA ’42
 
Barbara Koch CAS ʼ44
Barbara Koch CAS ʼ44
 
Patricia Graham Burfield ’45
Patricia Graham Burfield ’45
 
Helen Wegener BA ’45
Helen Wegener BA ’45
 
William D. Harrison ’46
William D. Harrison ’46
 
Annie C. Brooks BS ’47
Annie C. Brooks BS ’47
 
Ann Coleman BS ’47
Ann Coleman BS ’47
 
Ivan V. Gillam BS ’47
Ivan V. Gillam BS ’47
 
Lore Labby ’47
Lore Labby ’47
 
Stanley Ludlow BS ’47
Stanley Ludlow BS ’47
 
Dorothy Kirkwood Mooney BA ’47
Dorothy Kirkwood Mooney BA ’47
 
Robert R. Warner BS ’47
Robert R. Warner BS ’47
 
Betty Brown Ashford BS ’48
Betty Brown Ashford BS ’48
 
Cloyd De Lay CAS ’48
Cloyd De Lay CAS ’48
 
Jeanne Dickow MEd ’48
Jeanne Dickow MEd ’48
 
Carolyn Fairfield BA ’48
Carolyn Fairfield BA ’48
 
Dale Jacobs JD ’48
Dale Jacobs JD ’48
 
John C. Little BS ’48
John C. Little BS ’48
 
Jean McDougal BA ’48
Jean McDougal BA ’48
 
John Reitz BS ’48, BM ’49
John Reitz BS ’48, BM ’49
 
Charles A. Tomassene CAS ’48
Charles A. Tomassene CAS ’48
 
Ernest C. Weaver BS ’48
Ernest C. Weaver BS ’48
 
Theodore F. DeBauw BS ’49
Theodore F. DeBauw BS ’49
 
Harry C. Geil BS ’49
Harry C. Geil BS ’49
 
Willard D. Gish BS ’49
Willard D. Gish BS ’49
 
Jack H. Hutchinson BA ’49
Jack H. Hutchinson BA ’49
 
Loretta Kalmbach Lorenz BA ʼ49
Loretta Kalmbach Lorenz BA ʼ49
 
Florence S. Morford BA ’49
Florence S. Morford BA ’49
 
Alfred Schumann BS ’49
Alfred Schumann BS ’49
 
Ralph E. Smith BS ’49
Ralph E. Smith BS ’49
 
Bernice Stewart BS ’49
Bernice Stewart BS ’49
 
Anthony L. Casciato JD ’50
Anthony L. Casciato JD ’50
 
Warren C. Craig ’50
Warren C. Craig ’50
 
Margrett L. Devin BA ’50
Margrett L. Devin BA ’50
 
Marjorie J. Doty BA ’50
Marjorie J. Doty BA ’50
 
Don Driscoll BA ’50
Don Driscoll BA ’50
 
Eva Driscoll BA ’50
Eva Driscoll BA ’50
 
Robert C. Duncan
Robert C. Duncan
 
Raymond G. Jensen BS ’50
Raymond G. Jensen BS ’50
 
Melvin E. Kosher BS ʼ50
Melvin E. Kosher BS ʼ50
 
Robert E. McEnany BS ’50
Robert E. McEnany BS ’50
 
Marie S. McMillan BA ’50
Marie S. McMillan BA ’50
 
Barbara Porter BA ’50
Barbara Porter BA ’50
 
Lucille Reiben BA ’50
Lucille Reiben BA ’50
 
Lucille Rieben BA ’50
Lucille Rieben BA ’50
 
Patricia Barnard Stipe BA ’50
Patricia Barnard Stipe BA ’50
 
George Thompson BA ’50
George Thompson BA ’50
 
George B. Thompson BA ’50
George B. Thompson BA ’50
 
Donald Willard Wicher JD ’50
Donald Willard Wicher JD ’50
 
Theodore Alexander BS ’51
Theodore Alexander BS ’51
 
Persis Blachly BA ’51
Persis Blachly BA ’51
 
Susan Blair BS ’51
Susan Blair BS ’51
 
Robert A. Brown
Robert A. Brown
 
Marjorie Carlsen Chandler BS ’51
Marjorie Carlsen Chandler BS ’51
 
Bettina Chew BS ’51
Bettina Chew BS ’51
 
Robert A. Flomer BS ’51
Robert A. Flomer BS ’51
 
Helen Ford BA ’51, MM ’77
Helen Ford BA ’51, MM ’77
 
Barbara I. Godel ’51
Barbara I. Godel ’51
 
Helen Gordner Ford BA ’51, MM ’77
Helen Gordner Ford BA ’51, MM ’77
 
Robert Graves BA ’51
Robert Graves BA ’51
 
James R. Haskett BS ’51
James R. Haskett BS ’51
 
Dora Haslett BA ’51
Dora Haslett BA ’51
 
Dorothy Iwasaki BS ’51
Dorothy Iwasaki BS ’51
 
Arlie King BA ’51
Arlie King BA ’51
 
Cliff L. Low BS ʼ51
Cliff L. Low BS ʼ51
 
Mary Anderson Munro BA ’51
Mary Anderson Munro BA ’51
 
Ray O’Dell BS ’51
Ray O’Dell BS ’51
 
William Parry BA ’51
William Parry BA ’51
 
Robert Ringo JD ’51
Robert Ringo JD ’51
 
Elmer Andrew Samson JD ’51
Elmer Andrew Samson JD ’51
 
Norman W. Schwinge BS ’51
Norman W. Schwinge BS ’51
 
Joan Schwinge BA ’51
Joan Schwinge BA ’51
 
Donald R. Sempert BS ’51
Donald R. Sempert BS ’51
 
Mary L. Somerville BA ’51
Mary L. Somerville BA ’51
 
Elaine Stamm CAS ’51
Elaine Stamm CAS ’51
 
Robert A. Thomas BS ’51
Robert A. Thomas BS ’51
 
Vasiliki Vlahakis BA ’51
Vasiliki Vlahakis BA ’51
 
Emery L. Whitaker BS ’51
Emery L. Whitaker BS ’51
 
Merlin White BS ’51, MAT ’58
Merlin White BS ’51, MAT ’58
 
Herbert F. Williams BS ’51
Herbert F. Williams BS ’51
 
Hazen R.C. Barnard BS ’52
Hazen R.C. Barnard BS ’52
 
Carol J. Bigham Russell BA ’52
Carol J. Bigham Russell BA ’52
 
Joan Coudright BS ’52
Joan Coudright BS ’52
 
Francis A. Cox BS ’52
Francis A. Cox BS ’52
 
Alma Jean Duncan
Alma Jean Duncan
 
Walter J. Eck
Walter J. Eck
 
Patrick Hibbard BS ’52
Patrick Hibbard BS ’52
 
Geraldine Sprott Hodge BA ’52
Geraldine Sprott Hodge BA ’52
 
Terry Irving BS ’52
Terry Irving BS ’52
 
Thomas M. Manfull BS ’52
Thomas M. Manfull BS ’52
 
Paul R. Nordstrom BS ’52
Paul R. Nordstrom BS ’52
 
James Paul BA ’52
James Paul BA ’52
 
Barbara Reeves ’52
Barbara Reeves ’52
 
Dolores B. Banz Scott BS ’52
Dolores B. Banz Scott BS ’52
 
Jo Ann Siders BS ’52
Jo Ann Siders BS ’52
 
Robert L. Stein BS ’52
Robert L. Stein BS ’52
 
David L. Thayer BS ʼ52
David L. Thayer BS ʼ52
 
Carol Whitman BA ’52
Carol Whitman BA ’52
 
Charles T. Allen Jr. BS ’53
Charles T. Allen Jr. BS ’53
 
James B. Barlow BS ’53
James B. Barlow BS ’53
 
Robert F. Beaderstadt
Robert F. Beaderstadt
 
Shirley Botti BA ’53
Shirley Botti BA ’53
 
Colleen Creswell Croll BS ’53
Colleen Creswell Croll BS ’53
 
Betty Nadine Ingebritson Crofoot JD ’53
Betty Nadine Ingebritson Crofoot JD ’53
 
Mary Hooper Drabkin BA ʼ53
Mary Hooper Drabkin BA ʼ53
 
Shirley Englund BM ’53
Shirley Englund BM ’53
 
John G. Feuz BS ’53
John G. Feuz BS ’53
 
Clara Hardt BS ʼ53
Clara Hardt BS ʼ53
 
Clarence L. Kaufman BS ’53
Clarence L. Kaufman BS ’53
 
Anna Kaufmann BS ’53
Anna Kaufmann BS ’53
 
Ülo Kiigemägi BA ’53
Ülo Kiigemägi BA ’53
 
Roy Madsen JD ’53
Roy Madsen JD ’53
 
Elizabeth Martell BS ʼ53
Elizabeth Martell BS ʼ53
 
Robert McLelland Mercer BA ’53, JD ’57
Robert McLelland Mercer BA ’53, JD ’57
 
Fred L. Olson BS ’53
Fred L. Olson BS ’53
 
Stanley J. Prager BS ’53
Stanley J. Prager BS ’53
 
Keith B. Rislove ’53
Keith B. Rislove ’53
 
James L. Shinn ’53
James L. Shinn ’53
 
Clark N. Stephens BS ’53
Clark N. Stephens BS ’53
 
Nancy Pond Suehs BS ’53
Nancy Pond Suehs BS ’53
 
Nancy Tracy BS ’53
Nancy Tracy BS ’53
 
Richard Updegraff BS ’53
Richard Updegraff BS ’53
 
Carolyn J. Vesterstein BS ’53
Carolyn J. Vesterstein BS ’53
 
John A. Byerly BS ’54
John A. Byerly BS ’54
 
Haig O. Cartozian Jr. BS ’54
Haig O. Cartozian Jr. BS ’54
 
Ann Christian BA ’54
Ann Christian BA ’54
 
Richard Junior Courson JD ’54
Richard Junior Courson JD ’54
 
Marvin L. Evans BS ʼ54
Marvin L. Evans BS ʼ54
 
Elizabeth Hollingsworth BS ’54
Elizabeth Hollingsworth BS ’54
 
Orval K. Jacques BS ’54
Orval K. Jacques BS ’54
 
Shirley A. Jewel BS ’54
Shirley A. Jewel BS ’54
 
Joyce Kehoe
Joyce Kehoe
 
Ronald O. Keil BS ’54
Ronald O. Keil BS ’54
 
Dyrk W. Lansdon BS ’54
Dyrk W. Lansdon BS ’54
 
William Lewis BS ’54
William Lewis BS ’54
 
Bruce Longballa BS ’54
Bruce Longballa BS ’54
 
Bonny McKnight ’54
Bonny McKnight ’54
 
Bettie Mitchell BS ’54
Bettie Mitchell BS ’54
 
Bettie P. Mitchell BS ’54
Bettie P. Mitchell BS ’54
 
JoAnn O’Hara BS ’54
JoAnn O’Hara BS ’54
 
Jean Marie Peterson BS ’54
Jean Marie Peterson BS ’54
 
David Radmore BS ’54
David Radmore BS ’54
 
Francis Reed BA ’54
Francis Reed BA ’54
 
Marilee Scheer ’54
Marilee Scheer ’54
 
Norman L. Stauffer BS ’54
Norman L. Stauffer BS ’54
 
Donald E. Stevenson BS ’54
Donald E. Stevenson BS ’54
 
Helen Doig West ’54
Helen Doig West ’54
 
Lyle O. Wilson BA ’54
Lyle O. Wilson BA ’54
 
Charles Bartholomaus BA ’55
Charles Bartholomaus BA ’55
 
Dorothy Burow
Dorothy Burow
 
Charles R. Chaffin BA ’55
Charles R. Chaffin BA ’55
 
Curtis R. Copenhagen BS ’55
Curtis R. Copenhagen BS ’55
 
Catherine Eagle BS ʼ55
Catherine Eagle BS ʼ55
 
Jerry Harris BA ’55, MME ’57
Jerry Harris BA ’55, MME ’57
 
David Lanier BA ’55
David Lanier BA ’55
 
Donald M. Lunday BA ’55
Donald M. Lunday BA ’55
 
Ann McCoy BS ’55
Ann McCoy BS ’55
 
James A. Misko BS ʼ55
James A. Misko BS ʼ55
 
Albert A. Nickels BS ’55
Albert A. Nickels BS ’55
 
Kenneth N. Owens BA ’55
Kenneth N. Owens BA ’55
 
Ruth Gregerson Tyler BS ’55
Ruth Gregerson Tyler BS ’55
 
Hal L. Adrian BS ’56
Hal L. Adrian BS ’56
 
Alvin Lawrence Andrews JD ’56
Alvin Lawrence Andrews JD ’56
 
Donald W. Brudvig BS ’56
Donald W. Brudvig BS ’56
 
George Vernon Carney BS ’56, JD ’63
George Vernon Carney BS ’56, JD ’63
 
Virginia S. Heisler ’56
Virginia S. Heisler ’56
 
Dorothy J. Jacobsen Stumm ’56
Dorothy J. Jacobsen Stumm ’56
 
Graeme Leggatt BS ’56
Graeme Leggatt BS ’56
 
Ron Loew BS ’56
Ron Loew BS ’56
 
Gordon W. Makinster BS ’56, MAT ’61
Gordon W. Makinster BS ’56, MAT ’61
 
Robert A. McFarlane BS ’56
Robert A. McFarlane BS ’56
 
Joanne Forstrom Nash BM ’56
Joanne Forstrom Nash BM ’56
 
Dean B. Orton BS ’56
Dean B. Orton BS ’56
 
Joan McGill Pubols ’56
Joan McGill Pubols ’56
 
Harriet Carter Quinn BM ʼ56
Harriet Carter Quinn BM ʼ56
 
Robert E. Taylor BS ’56
Robert E. Taylor BS ’56
 
Dr. Betty Thompson BS ’56
Dr. Betty Thompson BS ’56
 
John Venables BS ’56
John Venables BS ’56
 
Richard D. Weakley BS ’56
Richard D. Weakley BS ’56
 
Nancy Allan BS ’57
Nancy Allan BS ’57
 
Linda Allaway BS ’57
Linda Allaway BS ’57
 
Lloyd Babler BS ’57
Lloyd Babler BS ’57
 
Beverly Piland Creamer BS ’57
Beverly Piland Creamer BS ’57
 
Dick Fiske BS ’57
Dick Fiske BS ’57
 
Robert L. Franz BS ʼ57
Robert L. Franz BS ʼ57
 
Keith Harcourt BA ’67
Keith Harcourt BA ’67
 
Helen Hendry Huff BA ’57
Helen Hendry Huff BA ’57
 
Edward L. Kay
Edward L. Kay
 
Henry J. Kilmer BS ’57
Henry J. Kilmer BS ’57
 
Charles E. Kraft BA ’57
Charles E. Kraft BA ’57
 
Marianne Lane BS ʼ57
Marianne Lane BS ʼ57
 
Jerry B. McClelland BS ’57
Jerry B. McClelland BS ’57
 
Willard “Laddy” Mears BS ’57
Willard “Laddy” Mears BS ’57
 
Robert McLelland Mercer BS ’53, JD ’57
Robert McLelland Mercer BS ’53, JD ’57
 
Joseph W. Pashak BS ’57
Joseph W. Pashak BS ’57
 
Mary J. Peterson CAS ’57
Mary J. Peterson CAS ’57
 
James D. Raines BS ’57
James D. Raines BS ’57
 
David Sellers BA ’57
David Sellers BA ’57
 
David Sellers BA ’57
David Sellers BA ’57
 
Carl E. Smith ’57
Carl E. Smith ’57
 
Edgar W. Tomlin ’57
Edgar W. Tomlin ’57
 
Fred T. Wilcox BS ’57
Fred T. Wilcox BS ’57
 
Elynor Zusman
Elynor Zusman
 
Ronald C. Benfield BS ’58
Ronald C. Benfield BS ’58
 
Chuck Charnquist BS ’58
Chuck Charnquist BS ’58
 
Byong Chung BS ’58
Byong Chung BS ’58
 
Cheri Ann Egbers Richards BS ’58
Cheri Ann Egbers Richards BS ’58
 
Bob Gladson BS ’58
Bob Gladson BS ’58
 
Marlene K. Haldors BS ’58
Marlene K. Haldors BS ’58
 
John Sherrill Houser BA ’58
John Sherrill Houser BA ’58
 
Michael S. Killoran BS ’58
Michael S. Killoran BS ’58
 
Leroy C. Livermore BS ’58
Leroy C. Livermore BS ’58
 
Norma McKinney CAS ’58
Norma McKinney CAS ’58
 
Densley Palmer BA ’58
Densley Palmer BA ’58
 
Joyce Palmer BA ’58
Joyce Palmer BA ’58
 
Densley Palmer BA ’58
Densley Palmer BA ’58
 
Daryle Steffen BS ’58
Daryle Steffen BS ’58
 
Wesley C. Strahm BS ’58
Wesley C. Strahm BS ’58
 
Merlin “Bud” White MAT ’58
Merlin “Bud” White MAT ’58
 
Jack R. Willey BA ’58
Jack R. Willey BA ’58
 
Susan Barnes Wilson BA ’58, MAT ’79
Susan Barnes Wilson BA ’58, MAT ’79
 
Donald B. Bowerman JD ’59
Donald B. Bowerman JD ’59
 
Warren Braucher JD ’59
Warren Braucher JD ’59
 
Dick Danskin BS ’59
Dick Danskin BS ’59
 
Dorene Dunlap BM ’59
Dorene Dunlap BM ’59
 
Robert M. Ellerby BS ’59
Robert M. Ellerby BS ’59
 
Robert D. Flagel BS ’59
Robert D. Flagel BS ’59
 
Patti Haines Murphy BS ’59
Patti Haines Murphy BS ’59
 
Mary Zoe Petersen BS ’59
Mary Zoe Petersen BS ’59
 
Earl R. Rogness BS ’59
Earl R. Rogness BS ’59
 
Lynn F. Roumagoux BS ’59, MAT ’69
Lynn F. Roumagoux BS ’59, MAT ’69
 
Marcia Truswell ’59
Marcia Truswell ’59
 
Richard L. Watson BS ’59
Richard L. Watson BS ’59
 
Gordon W. Yelton BS ’59
Gordon W. Yelton BS ’59
 
Walter David Alley JD ’60
Walter David Alley JD ’60
 
William H. Beazley BS ’60
William H. Beazley BS ’60
 
Peter Butler BM ’60
Peter Butler BM ’60
 
James W. Crook BS ’60
James W. Crook BS ’60
 
John R. Ellingson BS ’60
John R. Ellingson BS ’60
 
Francis T. Fair BS ʼ60
Francis T. Fair BS ʼ60
 
Wilbert Coburn Freer BA ’60
Wilbert Coburn Freer BA ’60
 
Larry E. Groves BS ’60
Larry E. Groves BS ’60
 
Shirley A. Hawke BA ’60
Shirley A. Hawke BA ’60
 
Jane Helms Purcell BA ’60
Jane Helms Purcell BA ’60
 
Paul Knoll BA ’60
Paul Knoll BA ’60
 
Susan Lathrop Knoll BA ’60
Susan Lathrop Knoll BA ’60
 
Dorothy Ruff BS ’60, MAT ’83
Dorothy Ruff BS ’60, MAT ’83
 
Milton B. Ryan BS ’60
Milton B. Ryan BS ’60
 
Frank Shafer BS ’60
Frank Shafer BS ’60
 
Robert Steed BS ’60
Robert Steed BS ’60
 
James H. Stell BS ’60
James H. Stell BS ’60
 
Monty Vincent BS ’60
Monty Vincent BS ’60
 
Dan W. Wolfe BM ’60
Dan W. Wolfe BM ’60
 
Mary A. Bell BA ’61
Mary A. Bell BA ’61
 
Eleanor Burcar Sauder BS ’61
Eleanor Burcar Sauder BS ’61
 
Sally Hart BS ’61
Sally Hart BS ’61
 
Henry Smith Kane JD ’61
Henry Smith Kane JD ’61
 
Nick Lewis BA ’61
Nick Lewis BA ’61
 
Carolyn Matsen Buan BA ’61
Carolyn Matsen Buan BA ’61
 
Wallace L. Moore BS ’61
Wallace L. Moore BS ’61
 
Walter Sparks BS ’61
Walter Sparks BS ’61
 
Donald J. Welcome BS ’61
Donald J. Welcome BS ’61
 
Anne Whitman BS ’61
Anne Whitman BS ’61
 
Terry Barker BS ’62
Terry Barker BS ’62
 
Leota Beach CAS ’62
Leota Beach CAS ’62
 
Byron Beach BS ’62
Byron Beach BS ’62
 
Jerold L. Billings JD ’62
Jerold L. Billings JD ’62
 
Mary Kay Emerson Britton BS ’62
Mary Kay Emerson Britton BS ’62
 
Bob Cantin BS ’62
Bob Cantin BS ’62
 
Bernard Caplan JD ’62
Bernard Caplan JD ’62
 
Nancy Chinn BA ’62
Nancy Chinn BA ’62
 
Richard Ditewig BM ’62
Richard Ditewig BM ’62
 
Bjorn Iwarsson BA ’62
Bjorn Iwarsson BA ’62
 
Garry Kahn JD ’62
Garry Kahn JD ’62
 
Iris Phillips Karow BA ’62
Iris Phillips Karow BA ’62
 
Thomas R. Keefer BS ’62
Thomas R. Keefer BS ’62
 
Nancy Knudsen BA ’62
Nancy Knudsen BA ’62
 
Susanna Campbell Kuo BA ’62
Susanna Campbell Kuo BA ’62
 
Richard “Dick” L. Lang JD ’62
Richard “Dick” L. Lang JD ’62
 
Judy McLain Lewis BS ’62
Judy McLain Lewis BS ’62
 
Rosemary Douglas Lombard BA ’62
Rosemary Douglas Lombard BA ’62
 
William S. MacKay BS ’62
William S. MacKay BS ’62
 
Edgar Martin BS ’62
Edgar Martin BS ’62
 
Pat McLachlan Paterson BA ’62
Pat McLachlan Paterson BA ’62
 
Meredith Hiss Mears BS ’62
Meredith Hiss Mears BS ’62
 
Marvin Nepom JD ’62
Marvin Nepom JD ’62
 
Robert S. Pettingell BA ’62
Robert S. Pettingell BA ’62
 
Ward Plummer BA ’62
Ward Plummer BA ’62
 
Janet Vaughan Schwandt BA ’62
Janet Vaughan Schwandt BA ’62
 
Kenneth Solomon JD ’62
Kenneth Solomon JD ’62
 
Jean Tangren CAS ’62
Jean Tangren CAS ’62
 
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75
 
Pete Ward BS ’62
Pete Ward BS ’62
 
Carlton Daniel “Dan” Paulmier Warren JD ’62
Carlton Daniel “Dan” Paulmier Warren JD ’62
 
Ross Webb BS ’62
Ross Webb BS ’62
 
James Whitman BS ’62
James Whitman BS ’62
 
Paul Willison BA ’62
Paul Willison BA ’62
 
Judith Black BS ’63
Judith Black BS ’63
 
George V. Carney BS ’56, JD ’63
George V. Carney BS ’56, JD ’63
 
Paul V. Ellis
Paul V. Ellis
 
John C. Flanagan ’63
John C. Flanagan ’63
 
Ann K. Fontaine BA ’63
Ann K. Fontaine BA ’63
 
George Raymond Fortun JD ’63
George Raymond Fortun JD ’63
 
Karl W. Freerksen Jr. JD ’63
Karl W. Freerksen Jr. JD ’63
 
Van L. Killian BS ’63
Van L. Killian BS ’63
 
Garr M. “Mike” King JD ’63
Garr M. “Mike” King JD ’63
 
Jerry G. Kleen JD ’63
Jerry G. Kleen JD ’63
 
Don A. McCarty BS ’63
Don A. McCarty BS ’63
 
Jimmie McGill ’63
Jimmie McGill ’63
 
Samuel N. Ngai BA ʼ63
Samuel N. Ngai BA ʼ63
 
Robert H. Snider BS ’63
Robert H. Snider BS ’63
 
Sharon Lyons Webb BS ’63
Sharon Lyons Webb BS ’63
 
James P. Brown BS ’64, MAT ’77
James P. Brown BS ’64, MAT ’77
 
Sharon Cotrell CAS ’64
Sharon Cotrell CAS ’64
 
Jeffrey B. Cronk BS ’64
Jeffrey B. Cronk BS ’64
 
Sandra Hastings BS ʼ64
Sandra Hastings BS ʼ64
 
Nathan L. Jones BS ’64
Nathan L. Jones BS ’64
 
Marvin G. Kamholz BS ’64
Marvin G. Kamholz BS ’64
 
Lillian Meyers JD ’64
Lillian Meyers JD ’64
 
Philip G. Skofstad JD ’64
Philip G. Skofstad JD ’64
 
Eldon Wolfe BM ’64
Eldon Wolfe BM ’64
 
Waldon C. Zimmerman
Waldon C. Zimmerman
 
Roger Clarence Germundson JD ’65
Roger Clarence Germundson JD ’65
 
Ronda Stilley Kotelchuck BS ’65
Ronda Stilley Kotelchuck BS ’65
 
Kenneth LeDoux ’65
Kenneth LeDoux ’65
 
Peter G. Mathews ’65
Peter G. Mathews ’65
 
Bastiaan Schouten BS ’65
Bastiaan Schouten BS ’65
 
Carol A. Titsworth BS ’65
Carol A. Titsworth BS ’65
 
Edward C. Watkins JD ’65
Edward C. Watkins JD ’65
 
Stanley Weber JD ’65
Stanley Weber JD ’65
 
Ward S. Armstrong JD ’66
Ward S. Armstrong JD ’66
 
Richard Bach JD ’66
Richard Bach JD ’66
 
Judy Cervetto Hedberg BA ’66
Judy Cervetto Hedberg BA ’66
 
Dennis Chenoweth BS ’66
Dennis Chenoweth BS ’66
 
Roger Clark BA ’66
Roger Clark BA ’66
 
Roger Clark BA ’66
Roger Clark BA ’66
 
William (Bill) Coggins BA ’66
William (Bill) Coggins BA ’66
 
Bill Coggins BA ’66
Bill Coggins BA ’66
 
Herbert “Chip” Delap BA ’66
Herbert “Chip” Delap BA ’66
 
Dorothy Thomson Dixon BS ’66
Dorothy Thomson Dixon BS ’66
 
Alan Dwan BA ’66
Alan Dwan BA ’66
 
Stephen Eichelberger BA ’66
Stephen Eichelberger BA ’66
 
Rich Emery BA ’66
Rich Emery BA ’66
 
Bill Feltz BA ’66
Bill Feltz BA ’66
 
Dorothy Friend BS ’66
Dorothy Friend BS ’66
 
Harry M. Hanna JD ’66
Harry M. Hanna JD ’66
 
Susan Hardin Macias BA ’66
Susan Hardin Macias BA ’66
 
Karen Hawkins BS ’66
Karen Hawkins BS ’66
 
Wilson H. Hulley BS ’66
Wilson H. Hulley BS ’66
 
Michael Kohlhoff BS ’66
Michael Kohlhoff BS ’66
 
Jack Lewis BA ’66
Jack Lewis BA ’66
 
Nancy McClintock BA ’66
Nancy McClintock BA ’66
 
Arthur Lane McFadden JD ’66
Arthur Lane McFadden JD ’66
 
Ross Mouer BA ’66
Ross Mouer BA ’66
 
Judy Orem BS ’66
Judy Orem BS ’66
 
Judy Orem BS ’66
Judy Orem BS ’66
 
Pam Parfitt BA ’66
Pam Parfitt BA ’66
 
Pam Parfitt BA ’66
Pam Parfitt BA ’66
 
Lynne Pickens BA ’66
Lynne Pickens BA ’66
 
Carla Shafer BS ’66
Carla Shafer BS ’66
 
Carla Shafer BS ’66
Carla Shafer BS ’66
 
Karen Stevenson BA ’66
Karen Stevenson BA ’66
 
Dorothy Thomson Dixon BA ’66
Dorothy Thomson Dixon BA ’66
 
Margaret Trachsel BS ’66, MAT ’73
Margaret Trachsel BS ’66, MAT ’73
 
John Venator BS ’66
John Venator BS ’66
 
John Venator BS ’66
John Venator BS ’66
 
Rick Wolcott BA ’66
Rick Wolcott BA ’66
 
Charles R. Batishko BS ’67
Charles R. Batishko BS ’67
 
Robert “Farley” Buell BS ’67
Robert “Farley” Buell BS ’67
 
Edward Cheff BS ’67
Edward Cheff BS ’67
 
Katherine Davis BS ’67
Katherine Davis BS ’67
 
Patricia Francy BA ’67
Patricia Francy BA ’67
 
Patty Francy BA ’67
Patty Francy BA ’67
 
Mary Lou Pedersen Hatau BS ’67
Mary Lou Pedersen Hatau BS ’67
 
Steven Johnson BA ’67
Steven Johnson BA ’67
 
Phil Lacy BS ’67
Phil Lacy BS ’67
 
Phillips Lacy BS ’67
Phillips Lacy BS ’67
 
John McClelland BA ’67
John McClelland BA ’67
 
Neva C. Neff BA ’67, MAT ’75
Neva C. Neff BA ’67, MAT ’75
 
Ronald Parrish BA ’67
Ronald Parrish BA ’67
 
Marvina Andrus Shilling BA ’67
Marvina Andrus Shilling BA ’67
 
David Shilling BA ’67
David Shilling BA ’67
 
David Shilling BA ’67
David Shilling BA ’67
 
Marvina Shilling BA ’67
Marvina Shilling BA ’67
 
Terry Shinn BA ’67
Terry Shinn BA ’67
 
John E. Toevs BS ’67
John E. Toevs BS ’67
 
Alfred “Al” Mitchell Varnes Jr. JD ’67
Alfred “Al” Mitchell Varnes Jr. JD ’67
 
Roderick L. Bunnell JD ’68
Roderick L. Bunnell JD ’68
 
Bryant T. Henry BS ’68
Bryant T. Henry BS ’68
 
Doug Lee BA ’68, JD ’88
Doug Lee BA ’68, JD ’88
 
Michael K. Lee BS ’68
Michael K. Lee BS ’68
 
Paul G. Mackey JD ’68
Paul G. Mackey JD ’68
 
Gary Marlette JD ’68
Gary Marlette JD ’68
 
Thomas M. Masterson BA ’68
Thomas M. Masterson BA ’68
 
William Thomas Powers JD ’68
William Thomas Powers JD ’68
 
Barbara J. Price BA ’68
Barbara J. Price BA ’68
 
David Todd BA ’68
David Todd BA ’68
 
Gerald Button BS ’69
Gerald Button BS ’69
 
Anne Spencer Caputo BA ’69
Anne Spencer Caputo BA ’69
 
Keith Cooperrider BA ’69
Keith Cooperrider BA ’69
 
Ted M. Dorman BA ’69
Ted M. Dorman BA ’69
 
Nan Forsyth Stewart BA ’69
Nan Forsyth Stewart BA ’69
 
David Grube BA ’69
David Grube BA ’69
 
Michael D. Henderson JD ’69
Michael D. Henderson JD ’69
 
Marcia Weidg Hilton BS ’69
Marcia Weidg Hilton BS ’69
 
Michael Homan BA ’69
Michael Homan BA ’69
 
Paula Janz BA ’69
Paula Janz BA ’69
 
Vicki R. Kreimeyer BA ’69
Vicki R. Kreimeyer BA ’69
 
Kathleen “Kathy” Lowndes BA ’69
Kathleen “Kathy” Lowndes BA ’69
 
Colleen McKee BA ’69
Colleen McKee BA ’69
 
J. Charles Morrison BA ’69
J. Charles Morrison BA ’69
 
Laurence Sams BS ’69
Laurence Sams BS ’69
 
Constance Odell Sams BA ’69
Constance Odell Sams BA ’69
 
Mike Shiffer BA ’69
Mike Shiffer BA ’69
 
Jo Ann Staebler BA ’69
Jo Ann Staebler BA ’69
 
Jo Ann Staebler BA '69
Jo Ann Staebler BA '69
 
Eric Van Patten ’69
Eric Van Patten ’69
 
Doris A. Brooks BS ’70, MAT ’73
Doris A. Brooks BS ’70, MAT ’73
 
Karen Busch BS ’70
Karen Busch BS ’70
 
Dan Cadmus BS ’70
Dan Cadmus BS ’70
 
Jan Carothers BA ’70
Jan Carothers BA ’70
 
Rand Dawson BS ’70
Rand Dawson BS ’70
 
Carol Dixon BA ’70
Carol Dixon BA ’70
 
Stephen Dixon BA ’70
Stephen Dixon BA ’70
 
Steve Erickson BA ’70
Steve Erickson BA ’70
 
Anita Grimm BA ’70
Anita Grimm BA ’70
 
Sherry Grove BA ’70
Sherry Grove BA ’70
 
Michael Harrison Hicks JD ’70
Michael Harrison Hicks JD ’70
 
Donald Leap BA ’70
Donald Leap BA ’70
 
Gary Lee BA ’70
Gary Lee BA ’70
 
Bonnie Jane Stoaks BA ’70
Bonnie Jane Stoaks BA ’70
 
Victoria Meier BA ’70, MAT ’93
Victoria Meier BA ’70, MAT ’93
 
Kevin T. Milligan MAT ’70
Kevin T. Milligan MAT ’70
 
Michael G. Murray BS ’70
Michael G. Murray BS ’70
 
David Poulshock BS ’70
David Poulshock BS ’70
 
James Richardson BS ’70, JD ’76
James Richardson BS ’70, JD ’76
 
William Winner BA ’70, MAT ’73
William Winner BA ’70, MAT ’73
 
Charles Joseph Wiseman III BS ’70, JD ’73
Charles Joseph Wiseman III BS ’70, JD ’73
 
Dan Andrist BS ’71
Dan Andrist BS ’71
 
Deborah Bail BA ’71, JD ’74
Deborah Bail BA ’71, JD ’74
 
Diane Brown ’71
Diane Brown ’71
 
Janet Burgess BA ’71
Janet Burgess BA ’71
 
Susan Burke BS ’71
Susan Burke BS ’71
 
David Campiche BA ’71
David Campiche BA ’71
 
Katy Crane BS ’71
Katy Crane BS ’71
 
Leslie Culbertson BA ’71
Leslie Culbertson BA ’71
 
Kathleen Doyle Manolescu BA ’71
Kathleen Doyle Manolescu BA ’71
 
Linda Eterman BM ’71
Linda Eterman BM ’71
 
Pam Safford Ginter BA ’71
Pam Safford Ginter BA ’71
 
Sandy Weronko Halonen BA ’71
Sandy Weronko Halonen BA ’71
 
Carol Hartmann Iverson BA ’71
Carol Hartmann Iverson BA ’71
 
Cliff Johannsen BS ’71, MEd ’74
Cliff Johannsen BS ’71, MEd ’74
 
Stuart Oscar Kendall JD ’71
Stuart Oscar Kendall JD ’71
 
Piers Lahey BA ’71
Piers Lahey BA ’71
 
Hillary Lucas BA ’71
Hillary Lucas BA ’71
 
Richard Moore BS ’71
Richard Moore BS ’71
 
Richard Moore BS ’71
Richard Moore BS ’71
 
Paul Nelson BA ’71
Paul Nelson BA ’71
 
Thomas H. Nilsen BA ’71
Thomas H. Nilsen BA ’71
 
Dave Paull BA ’71
Dave Paull BA ’71
 
Betsy Ramsey BS ’71
Betsy Ramsey BS ’71
 
Cathy Ramsey Quackenbush BS ’71
Cathy Ramsey Quackenbush BS ’71
 
Tina Shalizi BA ’71, MAT ’72
Tina Shalizi BA ’71, MAT ’72
 
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74
Tom Sherwin BA ’71, JD ’74
 
David L. Wurtzebach BS ’71
David L. Wurtzebach BS ’71
 
Beth Case Warters BA ’72
Beth Case Warters BA ’72
 
James Clair BS ’72
James Clair BS ’72
 
Ken Cuno BA ’72
Ken Cuno BA ’72
 
Charlotte M Cushman BS ’72
Charlotte M Cushman BS ’72
 
David E. Heuck BA ’72
David E. Heuck BA ’72
 
Mary Lindahl Ruhl BA ’72
Mary Lindahl Ruhl BA ’72
 
Markie Post BS ’72
Markie Post BS ’72
 
Nancy Pulpaneck
Nancy Pulpaneck
 
Douglas Roberts BA ’72, MPA ’90
Douglas Roberts BA ’72, MPA ’90
 
Cal Scott BA ’72
Cal Scott BA ’72
 
Sherry Smith JD ’72
Sherry Smith JD ’72
 
Dan Acklen BA ’73
Dan Acklen BA ’73
 
John D. Albert BS ’73
John D. Albert BS ’73
 
Vicky Allen MEd ’73
Vicky Allen MEd ’73
 
Rocky Blumhagen BA ’73
Rocky Blumhagen BA ’73
 
Robert A. Brooks BS ’73
Robert A. Brooks BS ’73
 
Beverly Byer BS ’73
Beverly Byer BS ’73
 
Dan Chun BS ’73
Dan Chun BS ’73
 
Janet Freeman BA ’73, MAT ’78
Janet Freeman BA ’73, MAT ’78
 
Randall O. Manley BS ’73, MAT ’74
Randall O. Manley BS ’73, MAT ’74
 
Pamela Nelson-Munson BA ’73
Pamela Nelson-Munson BA ’73
 
Gordon Sage MAT ’73
Gordon Sage MAT ’73
 
Richard E. Usilton BS ’73
Richard E. Usilton BS ’73
 
Bill Walker BS ’73
Bill Walker BS ’73
 
Jeffrey E. Arnold BS ’74
Jeffrey E. Arnold BS ’74
 
Gabrielle Batzer
Gabrielle Batzer
 
Deborah Buckmaster BA ’74
Deborah Buckmaster BA ’74
 
William Cobb JD ’74
William Cobb JD ’74
 
Karen Creason JD ’74
Karen Creason JD ’74
 
Arthur “Art” Curtis JD ’74
Arthur “Art” Curtis JD ’74
 
Laurie Stewart DeWitt BA ’74
Laurie Stewart DeWitt BA ’74
 
Dennis Hall Elliott JD ’74
Dennis Hall Elliott JD ’74
 
Gini Grossenbacher BA ’74
Gini Grossenbacher BA ’74
 
John Hart JD ’74
John Hart JD ’74
 
Maria Hein BA ’74
Maria Hein BA ’74
 
Chris Helmer JD ’74
Chris Helmer JD ’74
 
Charles R. Hoxsey BA ’74
Charles R. Hoxsey BA ’74
 
Stephen E. Kantor JD ’74
Stephen E. Kantor JD ’74
 
Kermit McCarthy BA ’74
Kermit McCarthy BA ’74
 
Kate Moitoret BA '74
Kate Moitoret BA '74
 
Alan T. “Tom” Nettleton JD ’74
Alan T. “Tom” Nettleton JD ’74
 
Matthew W. Peach JD ’74
Matthew W. Peach JD ’74
 
Jan Friesen Pierce BA ’74
Jan Friesen Pierce BA ’74
 
John “JP” Powers JD ’74
John “JP” Powers JD ’74
 
Allen Reel JD ’74
Allen Reel JD ’74
 
Lou Savage JD ’74
Lou Savage JD ’74
 
Harriet R. Sheets BA ’74
Harriet R. Sheets BA ’74
 
Jerry Sparks JD ’74
Jerry Sparks JD ’74
 
Sharon Streeter MAT ’74
Sharon Streeter MAT ’74
 
Joseph L. Udall JD ’74
Joseph L. Udall JD ’74
 
Yosef Yacob JD ’74
Yosef Yacob JD ’74
 
Penny York BS ’74
Penny York BS ’74
 
David Aamodt JD ’75
David Aamodt JD ’75
 
Jeff Andersen BA ’75
Jeff Andersen BA ’75
 
Thomas C. Bauer ’75
Thomas C. Bauer ’75
 
Bruce Beal JD ’75
Bruce Beal JD ’75
 
Joseph Francis Bennett Jr. JD ’75
Joseph Francis Bennett Jr. JD ’75
 
John Bennett JD ’75
John Bennett JD ’75
 
Emil Berg JD ’75
Emil Berg JD ’75
 
Mindy Dalgarn BS ’75
Mindy Dalgarn BS ’75
 
Julie Frantz JD ’75
Julie Frantz JD ’75
 
Gary Grenley JD ’75
Gary Grenley JD ’75
 
James Hudak CAS ’75
James Hudak CAS ’75
 
Cathy Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87
Cathy Kirkland BA ’75, MAT ’83, JD ’87
 
Marcia Krieger BA ’75
Marcia Krieger BA ’75
 
Kerry M. Larsen JD ’75
Kerry M. Larsen JD ’75
 
Virginia “Gin” Lauritsen JD ’75
Virginia “Gin” Lauritsen JD ’75
 
Neal Lemery BS ’75
Neal Lemery BS ’75
 
John B. Lewis JD ’75
John B. Lewis JD ’75
 
Lynn Long BS ’75
Lynn Long BS ’75
 
Christine Lorentz BA ’75, BA ’79
Christine Lorentz BA ’75, BA ’79
 
Charles Markley JD ’75
Charles Markley JD ’75
 
Niels Marquardt BA ’75
Niels Marquardt BA ’75
 
Niels Marquardt BA ’75
Niels Marquardt BA ’75
 
Steven Maurer JD ’75
Steven Maurer JD ’75
 
Linda Lohbeck BA ’75
Linda Lohbeck BA ’75
 
Simon Murray BS ’75
Simon Murray BS ’75
 
Arthur R. Nanna MAT ’75
Arthur R. Nanna MAT ’75
 
Eric Olson BS ’75
Eric Olson BS ’75
 
Kate Persons BA ’75
Kate Persons BA ’75
 
Sue Sampson BA ’75
Sue Sampson BA ’75
 
Ed Sarrett BA '75
Ed Sarrett BA '75
 
Carol Savonen BA '75
Carol Savonen BA '75
 
Janet Hall Schempf BA ’75
Janet Hall Schempf BA ’75
 
Ray Matlock Smythe MAT ’75
Ray Matlock Smythe MAT ’75
 
Primus St. John BS ’75
Primus St. John BS ’75
 
Patricia Sullivan BA ’75
Patricia Sullivan BA ’75
 
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75
Harold B. Tate BS ’62, MAT ’75
 
John A. Taylor BS ’75
John A. Taylor BS ’75
 
John A. Taylor BS ’75
John A. Taylor BS ’75
 
Steven Bowen Tubbs JD ’75
Steven Bowen Tubbs JD ’75
 
Diane Ward BA ’75
Diane Ward BA ’75
 
Joan Williams BA '75
Joan Williams BA '75
 
Margie Willis BA '75
Margie Willis BA '75
 
Margie Willis BA ’75
Margie Willis BA ’75
 
Carolyn Wright BA '75
Carolyn Wright BA '75
 
David Eugene Andrews BA ’76
David Eugene Andrews BA ’76
 
Linda Austin BA ’76
Linda Austin BA ’76
 
Philip Benz BS ’76
Philip Benz BS ’76
 
Kenneth C. Dixson JD ’76
Kenneth C. Dixson JD ’76
 
John Evans BS ’76
John Evans BS ’76
 
Ken Goe BA ’76
Ken Goe BA ’76
 
Johnathan Haub JD ’76
Johnathan Haub JD ’76
 
John Horton BA ’76
John Horton BA ’76
 
Dennis J. Hubel JD ’76
Dennis J. Hubel JD ’76
 
Michael Kasperzak BA ’76
Michael Kasperzak BA ’76
 
Kay Kole Leary BS ’76, MEd ’77
Kay Kole Leary BS ’76, MEd ’77
 
Douglas Leary BA ’76
Douglas Leary BA ’76
 
Henry Lorenzen JD ’76
Henry Lorenzen JD ’76
 
Anna McEnerny-Ogle MAT ’76
Anna McEnerny-Ogle MAT ’76
 
Paul Miles BS ’76
Paul Miles BS ’76
 
Douglas Neville BS ’76
Douglas Neville BS ’76
 
Patrick A. Reagan JD ’76
Patrick A. Reagan JD ’76
 
Jordan Schnitzer JD ’76
Jordan Schnitzer JD ’76
 
Maryam Shadbeh-Evans BS ’76
Maryam Shadbeh-Evans BS ’76
 
Theodore Taplin BA ’76
Theodore Taplin BA ’76
 
Bill Thorndike BS ’76
Bill Thorndike BS ’76
 
John Willson BA ʼ76
John Willson BA ʼ76
 
Teunis James Wyers Jr. JD ’76
Teunis James Wyers Jr. JD ’76
 
Bob Yanofsky BS ’76
Bob Yanofsky BS ’76
 
Robert W. Aggrey BS ’77
Robert W. Aggrey BS ’77
 
Barb Bailey-Marold BS ’77
Barb Bailey-Marold BS ’77
 
Bridget Baker Kincaid BA ’77
Bridget Baker Kincaid BA ’77
 
Cliff Bentz JD ’77
Cliff Bentz JD ’77
 
Terry O. Bernhardt JD ’77
Terry O. Bernhardt JD ’77
 
John M. Bradley CAS ’77
John M. Bradley CAS ’77
 
Steven M. Carpenter BA ’77, JD ’91
Steven M. Carpenter BA ’77, JD ’91
 
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77
Constance “Connie” Emerson Crooker JD ’77
 
Frank Dillow JD ’77
Frank Dillow JD ’77
 
Charlotte Glasgo BS ’77
Charlotte Glasgo BS ’77
 
Robin Gulde BS ’77
Robin Gulde BS ’77
 
Yoko Natori Gulde BS ’77
Yoko Natori Gulde BS ’77
 
John Hainze BS ’77
John Hainze BS ’77
 
Christy Hale BA ’77, MAT ’80
Christy Hale BA ’77, MAT ’80
 
Randy Harris JD ’77
Randy Harris JD ’77
 
Ginger Baehr Harville BS ’77
Ginger Baehr Harville BS ’77
 
R. Craig Hindley JD ’77
R. Craig Hindley JD ’77
 
David L. Knight BS ’77
David L. Knight BS ’77
 
Richard Kraus JD ’77
Richard Kraus JD ’77
 
Alan (Al) Larsen JD ’77
Alan (Al) Larsen JD ’77
 
David B. Nadal BS ’77
David B. Nadal BS ’77
 
Peggy Nagae JD ’77
Peggy Nagae JD ’77
 
Jane Nishida BA ’77
Jane Nishida BA ’77
 
Carolyn Rubenstein (Dorn) BA ’77
Carolyn Rubenstein (Dorn) BA ’77
 
Stephen Sady JD ’77
Stephen Sady JD ’77
 
Edward G. Sale BS ʼ77
Edward G. Sale BS ʼ77
 
Tom Sand JD ’77
Tom Sand JD ’77
 
Lane Simpson JD ’77
Lane Simpson JD ’77
 
Jennifer Stenkamp BA ’77
Jennifer Stenkamp BA ’77
 
Charles “Chuck” Tauman JD ’77
Charles “Chuck” Tauman JD ’77
 
Thane Tienson JD ’77
Thane Tienson JD ’77
 
Verlean Wilson BS ’77
Verlean Wilson BS ’77
 
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77
D. Lawrence “Larry” Wobbrock JD ’77
 
Richard D. Acott JD ’78
Richard D. Acott JD ’78
 
Joseph Arellano JD ’78
Joseph Arellano JD ’78
 
Randall G. Baidas JD ’78
Randall G. Baidas JD ’78
 
Philip Berkowitz JD ’78
Philip Berkowitz JD ’78
 
John Bradach JD ’79
John Bradach JD ’79
 
Larry Burton BA ’78
Larry Burton BA ’78
 
Julia Duin BA ’78
Julia Duin BA ’78
 
Jeffrey Forbes BA ’78
Jeffrey Forbes BA ’78
 
Thomas H. Gerken JD ’78
Thomas H. Gerken JD ’78
 
Peter Glade JD ’78
Peter Glade JD ’78
 
Bruce Glover BS ’78
Bruce Glover BS ’78
 
Anita H. Grinich BA ’78
Anita H. Grinich BA ’78
 
Steven Katzman JD ’78
Steven Katzman JD ’78
 
Ann Lehman JD ’78
Ann Lehman JD ’78
 
David Lowe BA ’78
David Lowe BA ’78
 
Ronald A. Marks BS ’78
Ronald A. Marks BS ’78
 
Paul Monheimer BA ’78, BA ’79, MAT ’86
Paul Monheimer BA ’78, BA ’79, MAT ’86
 
Gayle Nachtigal JD ’78
Gayle Nachtigal JD ’78
 
April Nelson BA ’78
April Nelson BA ’78
 
Toby Padgett BS ’78
Toby Padgett BS ’78
 
Mark Pinder BS ’78
Mark Pinder BS ’78
 
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
Donna Roisom BS ’78, MAT ’85
 
Scot Sellers BS ’78
Scot Sellers BS ’78
 
Robert M. Tobiassen JD ’78
Robert M. Tobiassen JD ’78
 
Lynn E. Blough BA ’79
Lynn E. Blough BA ’79
 
Phil L. Borngraeber BS ’79
Phil L. Borngraeber BS ’79
 
Katie Weil Byrnes BA ’79
Katie Weil Byrnes BA ’79
 
Luis Benito Caraballo JD ’79
Luis Benito Caraballo JD ’79
 
Jon Cieslak JD ’79
Jon Cieslak JD ’79
 
Bradley D. Clark CAS ’79
Bradley D. Clark CAS ’79
 
Jean Marguerite Davis-Johnson JD ’78
Jean Marguerite Davis-Johnson JD ’78
 
Bill Deane BS ’79
Bill Deane BS ’79
 
Maggie Koenig Englund BA ’79
Maggie Koenig Englund BA ’79
 
Kathy Gebhardt BA ’79
Kathy Gebhardt BA ’79
 
Doug Goldsmith BS ’79
Doug Goldsmith BS ’79
 
Carla Hernandez BA ’79
Carla Hernandez BA ’79
 
Melanie Hill BA ’79
Melanie Hill BA ’79
 
Steven Hodson BM ’79
Steven Hodson BM ’79
 
Jon Horn BA ’79
Jon Horn BA ’79
 
Linda Jackson BS ’79
Linda Jackson BS ’79
 
Clarice Kralovec BA ’79
Clarice Kralovec BA ’79
 
Dave Kushner JD ’79
Dave Kushner JD ’79
 
William H. Kwitman JD ’79
William H. Kwitman JD ’79
 
Jack Lundeen JD ’79
Jack Lundeen JD ’79
 
Julie Jones Manning BA ’79
Julie Jones Manning BA ’79
 
Carol Blum Miller BS ’79
Carol Blum Miller BS ’79
 
Michael “Mickey” Morey JD ’79
Michael “Mickey” Morey JD ’79
 
Kristie Harley Nestor BS ’79
Kristie Harley Nestor BS ’79
 
Hadley Robbins BS ’79
Hadley Robbins BS ’79
 
Ausey H (Rusty) Robnett JD ’79
Ausey H (Rusty) Robnett JD ’79
 
Curtis Roth BS ’79
Curtis Roth BS ’79
 
Stacy Rout-Thompson BA ’79
Stacy Rout-Thompson BA ’79
 
Kate Bell Russell BS ’79
Kate Bell Russell BS ’79
 
Jerret Sale JD ’79
Jerret Sale JD ’79
 
Ronda L. Sandquist JD ’79
Ronda L. Sandquist JD ’79
 
Terri Harris Scribner BS ’79
Terri Harris Scribner BS ’79
 
Dave Smith BA ’79
Dave Smith BA ’79
 
Stacy Thompson BA ’79
Stacy Thompson BA ’79
 
Steve Van Mouwerik BA ’79
Steve Van Mouwerik BA ’79
 
Katie Weil Byrnes BA ’79
Katie Weil Byrnes BA ’79
 
Matt Wuerker BA ’79
Matt Wuerker BA ’79
 
Kim Warren Zeren BA ’79
Kim Warren Zeren BA ’79
 
Pamela Beery JD ’80
Pamela Beery JD ’80
 
Diane Blumenfeld-Schaap BA ’80
Diane Blumenfeld-Schaap BA ’80
 
Thomas Brown JD ’80
Thomas Brown JD ’80
 
Ken Brown BS ’80
Ken Brown BS ’80
 
Brett Buckley JD ’80
Brett Buckley JD ’80
 
John Bowen Culver JD ’80
John Bowen Culver JD ’80
 
Scott Downing JD ’80
Scott Downing JD ’80
 
Paul Elsner JD ’80
Paul Elsner JD ’80
 
Susan Behlke Foley JD ’80
Susan Behlke Foley JD ’80
 
Sheryl Gillilan BA ’80
Sheryl Gillilan BA ’80
 
Marcus Hadeed BS ’80
Marcus Hadeed BS ’80
 
Thomas Hames BS ’80
Thomas Hames BS ’80
 
Jason Heald BS ’80
Jason Heald BS ’80
 
Michael Hedrick BS ’80
Michael Hedrick BS ’80
 
Heidi Heitkamp JD ’80
Heidi Heitkamp JD ’80
 
Kathleen Holder BA ’80
Kathleen Holder BA ’80
 
Russell Holder BA ’80
Russell Holder BA ’80
 
Hans Holznagel BA ’80
Hans Holznagel BA ’80
 
William Hupprich JD ’80
William Hupprich JD ’80
 
Lauri Hutchinson MAT ’80
Lauri Hutchinson MAT ’80
 
Theresa M. Kohlhoff JD ’80
Theresa M. Kohlhoff JD ’80
 
F. Pieter Lefferts BA ’80
F. Pieter Lefferts BA ’80
 
Marianne Schwanke Lewis BM ’80
Marianne Schwanke Lewis BM ’80
 
Dayann M. Liebman JD ’80
Dayann M. Liebman JD ’80
 
Dave Ludwig BS ’80
Dave Ludwig BS ’80
 
Dale S. MacHaffie JD ’80
Dale S. MacHaffie JD ’80
 
Phil Moran BA ’80
Phil Moran BA ’80
 
Phil Moran BA ’80
Phil Moran BA ’80
 
David Olsen BS ’80
David Olsen BS ’80
 
Christopher James BA ’80
Christopher James BA ’80
 
Chris Roberts BA ’80
Chris Roberts BA ’80
 
Kathryn Smith Root BA ’80, JD ’84
Kathryn Smith Root BA ’80, JD ’84
 
Deborah Sather JD ’80
Deborah Sather JD ’80
 
David Schachterle JD ’80
David Schachterle JD ’80
 
Eben Shapiro BS ’80
Eben Shapiro BS ’80
 
Anita Shelton BA ’80
Anita Shelton BA ’80
 
Mary Treiber JD ’80
Mary Treiber JD ’80
 
Anne Weaver BS ’80
Anne Weaver BS ’80
 
Roberto Alvarez BA ’81
Roberto Alvarez BA ’81
 
Karl Anuta BS ’81, JD ’86
Karl Anuta BS ’81, JD ’86
 
Diane Bailey BA ’81
Diane Bailey BA ’81
 
Judith Bender MEd ’81
Judith Bender MEd ’81
 
Chuck Blanchard BS ’81
Chuck Blanchard BS ’81
 
Chuck Blanchard BS ’81
Chuck Blanchard BS ’81
 
Paula Brekke BA ’81
Paula Brekke BA ’81
 
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
Elizabeth Brown-Pickren BS ’81
 
Gretchen Buehner JD ’81
Gretchen Buehner JD ’81
 
Lisa Colby Anderson BA ’81
Lisa Colby Anderson BA ’81
 
Deanne Darling JD ’81
Deanne Darling JD ’81
 
Thomas C. Davis JD ’81
Thomas C. Davis JD ’81
 
Lisa Grill Dodson BA ’81
Lisa Grill Dodson BA ’81
 
Peter Dodson BS ’81, MAT ’99
Peter Dodson BS ’81, MAT ’99
 
Peter Dodson BS ’91, MAT ’99
Peter Dodson BS ’91, MAT ’99
 
Jed Emerson BA ’81
Jed Emerson BA ’81
 
Jamie Forman BA ’81
Jamie Forman BA ’81
 
Jennifer Pomeroy Fronk BA ’81
Jennifer Pomeroy Fronk BA ’81
 
Ted Gaines BS ’81
Ted Gaines BS ’81
 
Craig C. Gibson BM ’81
Craig C. Gibson BM ’81
 
Tani Roberts Girton BA ’81
Tani Roberts Girton BA ’81
 
Karen Graves Pyrch BS ’81
Karen Graves Pyrch BS ’81
 
Lisa Grill Dodson BA ’81
Lisa Grill Dodson BA ’81
 
Nancy Hungerford JD ’81
Nancy Hungerford JD ’81
 
Sheila Kilbride Shusterich BM ’81
Sheila Kilbride Shusterich BM ’81
 
Suz Larrance BA ’81
Suz Larrance BA ’81
 
Wes Lawrence BA ’81
Wes Lawrence BA ’81
 
Kristin Lee BA ’81
Kristin Lee BA ’81
 
Juan Lizama JD ’81
Juan Lizama JD ’81
 
Chrys Martin JD ’81
Chrys Martin JD ’81
 
Kathleen McCann JD ’81
Kathleen McCann JD ’81
 
Victoria McOmie BS '81
Victoria McOmie BS '81
 
Rich Melnick JD ’81
Rich Melnick JD ’81
 
Scott Meyer JD ’81
Scott Meyer JD ’81
 
Eve L. Miller JD ’81
Eve L. Miller JD ’81
 
Cindy Pelton Thompson BS ’81
Cindy Pelton Thompson BS ’81
 
William Peniston BA ’81
William Peniston BA ’81
 
Roger Ralston BS ’81
Roger Ralston BS ’81
 
Marci Rau BA ’81
Marci Rau BA ’81
 
Forrest Reid BS ’81
Forrest Reid BS ’81
 
Garrett A. Richardson JD ’81
Garrett A. Richardson JD ’81
 
Laura Green Rossetter BA '81
Laura Green Rossetter BA '81
 
Alyce Sadongei BA ’81
Alyce Sadongei BA ’81
 
Philip Schiliro JD ’81
Philip Schiliro JD ’81
 
Sheila Shusterich BM ’81
Sheila Shusterich BM ’81
 
William “Sam” S. Simpson JD ’81
William “Sam” S. Simpson JD ’81
 
Steve Stadum JD ’81
Steve Stadum JD ’81
 
Micah Stolowitz JD ’81
Micah Stolowitz JD ’81
 
Sarah Supahan BS ’81
Sarah Supahan BS ’81
 
Sarah Supahan BS ’81
Sarah Supahan BS ’81
 
Lee Weinstein BA ’81
Lee Weinstein BA ’81
 
Jannell Werner BA ’81
Jannell Werner BA ’81
 
Katherine Armstrong JD ’82
Katherine Armstrong JD ’82
 
Galen L. Bland JD ’82
Galen L. Bland JD ’82
 
Kim Conyngham BA ’82
Kim Conyngham BA ’82
 
Arie C. de Groot JD ’82
Arie C. de Groot JD ’82
 
Janet DeRidder MEd ’82
Janet DeRidder MEd ’82
 
Ginia Dorfman-Caristia BA ’82
Ginia Dorfman-Caristia BA ’82
 
Bruce Gallagher BA ’82
Bruce Gallagher BA ’82
 
Edward Gerdes BS ’82
Edward Gerdes BS ’82
 
Patricia Halsell JD ’82
Patricia Halsell JD ’82
 
Amy Holm BA ’82
Amy Holm BA ’82
 
Jamie (Hackel) Hyams BA ’82
Jamie (Hackel) Hyams BA ’82
 
Adrienne Inglis BM ’82
Adrienne Inglis BM ’82
 
Robert Jones BA ’82
Robert Jones BA ’82
 
Susanne Brown Kahler BA ’82
Susanne Brown Kahler BA ’82
 
Laura Meyer Layton BA ’82
Laura Meyer Layton BA ’82
 
Mark LeCoq JD ’82
Mark LeCoq JD ’82
 
Fred Leeson JD ’82
Fred Leeson JD ’82
 
Mary Lemon BA ’82
Mary Lemon BA ’82
 
Timothy Lim BS ’82
Timothy Lim BS ’82
 
Jayna Pike Locke BS '82
Jayna Pike Locke BS '82
 
Peter Monson JD ’82
Peter Monson JD ’82
 
Marcus Nebeling BA ’82
Marcus Nebeling BA ’82
 
Julia Swehla O’Herin BA '82
Julia Swehla O’Herin BA '82
 
D Liz Quayle BA ’82
D Liz Quayle BA ’82
 
Nina Bonita Romine BA '82
Nina Bonita Romine BA '82
 
Yumi Sera BA '82
Yumi Sera BA '82
 
Stephen Simmonds BA '82
Stephen Simmonds BA '82
 
Kathryn Villa-Smith JD ’82
Kathryn Villa-Smith JD ’82
 
Richard Whittemore JD ’82
Richard Whittemore JD ’82
 
Christopher Wood BA '82
Christopher Wood BA '82
 
Scott Erik Asphaug JD ’83
Scott Erik Asphaug JD ’83
 
Leslie Atiyeh BA ’83
Leslie Atiyeh BA ’83
 
Gary Bashor JD ’83
Gary Bashor JD ’83
 
Joanne Tzouvalopoulos Beck BA ’83
Joanne Tzouvalopoulos Beck BA ’83
 
Stuart Beck BS ’83
Stuart Beck BS ’83
 
Meredith Nelson Black BA '83
Meredith Nelson Black BA '83
 
Diana Bonyhadi BA ’83
Diana Bonyhadi BA ’83
 
Jill Phillips Brueningsen BA '83
Jill Phillips Brueningsen BA '83
 
Jonathan Burton BA '83
Jonathan Burton BA '83
 
Jonathan Burton BA ’83
Jonathan Burton BA ’83
 
Deborah Caldwell JD ’83
Deborah Caldwell JD ’83
 
Norman Dick JD ’83
Norman Dick JD ’83
 
Catherine Gilman BA ’83
Catherine Gilman BA ’83
 
Benedikt Hoskuldsson BA ’83
Benedikt Hoskuldsson BA ’83
 
Richard Hoyt
Richard Hoyt
 
Thomas Jensen JD ’83
Thomas Jensen JD ’83
 
Catherine Johnson-Ference BA ’83
Catherine Johnson-Ference BA ’83
 
Jeffrey Keeney JD ’83
Jeffrey Keeney JD ’83
 
Julie A. Keil JD ’83
Julie A. Keil JD ’83
 
Norma Kop BA '83
Norma Kop BA '83
 
Hjordis Magnusdottir BA ’83
Hjordis Magnusdottir BA ’83
 
Molly Marcum JD ’83
Molly Marcum JD ’83
 
Connie Elkins McKelvey JD ’83
Connie Elkins McKelvey JD ’83
 
Scott McLaughlin BA ’83
Scott McLaughlin BA ’83
 
Max M. Miller Jr. JD ’83
Max M. Miller Jr. JD ’83
 
Denise Minor JD ’83
Denise Minor JD ’83
 
Turid Owren JD ’83
Turid Owren JD ’83
 
Mark Peterson BA ’83
Mark Peterson BA ’83
 
Kenneth Protonentis JD ’83
Kenneth Protonentis JD ’83
 
Hadi Razavi BS ’83
Hadi Razavi BS ’83
 
Wendy Robinson BA '83
Wendy Robinson BA '83
 
Robert Slauson MAT ’83
Robert Slauson MAT ’83
 
Dennis H. Treacy JD ’83
Dennis H. Treacy JD ’83
 
Bradley Volk BA ’83
Bradley Volk BA ’83
 
Kay Abramowitz JD ’84
Kay Abramowitz JD ’84
 
Pablo Arizmendi-Kalb BS ’84
Pablo Arizmendi-Kalb BS ’84
 
Dr. Paul Blaylock JD ’84
Dr. Paul Blaylock JD ’84
 
Jody Christensen BA ’84
Jody Christensen BA ’84
 
Edward Murray Collins JD ’84
Edward Murray Collins JD ’84
 
Julianne Davis JD ’84
Julianne Davis JD ’84
 
Jeanne Durr JD ’84
Jeanne Durr JD ’84
 
Chris Edison BA ’84
Chris Edison BA ’84
 
Steven P. Emerick JD ’84
Steven P. Emerick JD ’84
 
Glenn Fout BA ’84
Glenn Fout BA ’84
 
Sandijean Fuson JD ’84
Sandijean Fuson JD ’84
 
Steven Hedberg JD ’84
Steven Hedberg JD ’84
 
Tracii Hickman BA ’84
Tracii Hickman BA ’84
 
Heather Hippsley JD ’84
Heather Hippsley JD ’84
 
Steven B. Hunt JD ’84
Steven B. Hunt JD ’84
 
Douglas L. Jacobson BS ’84
Douglas L. Jacobson BS ’84
 
Stuart Jones JD ’84
Stuart Jones JD ’84
 
Paul Kaufman JD ’84
Paul Kaufman JD ’84
 
John S. Knowles JD ’84
John S. Knowles JD ’84
 
Roger Lenneberg JD ’84
Roger Lenneberg JD ’84
 
Daniel Lindahl JD ’84
Daniel Lindahl JD ’84
 
Brian Lindstrom BS ’84
Brian Lindstrom BS ’84
 
Daniel P. McInerny JD ’84
Daniel P. McInerny JD ’84
 
Sandra Ellen McMullen JD ’84
Sandra Ellen McMullen JD ’84
 
Paula Roberts BA ’84
Paula Roberts BA ’84
 
William C Rooklidge JD ’84
William C Rooklidge JD ’84
 
Mark Ross BA '84
Mark Ross BA '84
 
Kathleen Singer King JD ’84
Kathleen Singer King JD ’84
 
Nancy Smith JD ’84
Nancy Smith JD ’84
 
Kevin Spencer BS ’84
Kevin Spencer BS ’84
 
Rebecca A. Sweetland JD ’84
Rebecca A. Sweetland JD ’84
 
Katherine Tennyson JD ’84
Katherine Tennyson JD ’84
 
Rebecca Brown Thompson BA ’84
Rebecca Brown Thompson BA ’84
 
Dave Tilton JD ’84
Dave Tilton JD ’84
 
Audrey Underdahl ’84
Audrey Underdahl ’84
 
Sheila Walty BA ’84
Sheila Walty BA ’84
 
Michael Wenzel BA ’84
Michael Wenzel BA ’84
 
Elizabeth Winzeler BA ’84
Elizabeth Winzeler BA ’84
 
Peter Ames Carlin BA ’85
Peter Ames Carlin BA ’85
 
Kate Ashbey BA ’85
Kate Ashbey BA ’85
 
Pamela Barrow JD ’85
Pamela Barrow JD ’85
 
Loree (Benson) Knight BA ’85
Loree (Benson) Knight BA ’85
 
Bill Bessolo BA ’85
Bill Bessolo BA ’85
 
Charles Bingham BS ’85
Charles Bingham BS ’85
 
Kate Brown JD ’85
Kate Brown JD ’85
 
Marcia Buckley BS ’85, JD ’91
Marcia Buckley BS ’85, JD ’91
 
Jennifer Busch BA ’85
Jennifer Busch BA ’85
 
Peter Ames Carlin BA ’85
Peter Ames Carlin BA ’85
 
Chris Chopyak BA ’85
Chris Chopyak BA ’85
 
Katherine “Katie” Cook BA ’85
Katherine “Katie” Cook BA ’85
 
Thomas Crowder BA ’85
Thomas Crowder BA ’85
 
Ken Dickey BA ’85
Ken Dickey BA ’85
 
Jeff Eden JD ’85
Jeff Eden JD ’85
 
Anna Edison BA ’85
Anna Edison BA ’85
 
Marlene E. Findling JD ’85
Marlene E. Findling JD ’85
 
Karla Fischer BS ’85
Karla Fischer BS ’85
 
Glenn Fox BA '85
Glenn Fox BA '85
 
Kenneth (Ken) Fox JD ’85
Kenneth (Ken) Fox JD ’85
 
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85
Mary Lou (Calvin) Haas JD ’85
 
Paula Biggs Hammond JD ’85
Paula Biggs Hammond JD ’85
 
Jennifer Hildebran Pollard BA ’85
Jennifer Hildebran Pollard BA ’85
 
Scott Horngren JD ’87
Scott Horngren JD ’87
 
Paul Jorgensen BA '85
Paul Jorgensen BA '85
 
Narayan Kaimal BS '85
Narayan Kaimal BS '85
 
Jon Kinney BA '85
Jon Kinney BA '85
 
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85
Alicia “Lisa” Lowe JD ’85
 
Norman Malbin JD ’85
Norman Malbin JD ’85
 
Hal Nachtrieb BS ’85
Hal Nachtrieb BS ’85
 
Chris Newell BA ’85
Chris Newell BA ’85
 
Astrid Furniss Newell BA ’85
Astrid Furniss Newell BA ’85
 
Robert Oakes BA ’85
Robert Oakes BA ’85
 
Winfield D. Ong JD ’85
Winfield D. Ong JD ’85
 
Richard O’Brien JD ’85
Richard O’Brien JD ’85
 
Kathy Scannell Palghat BA '85
Kathy Scannell Palghat BA '85
 
Bill Pollard BA ’85
Bill Pollard BA ’85
 
Mike Sellers BS ’85
Mike Sellers BS ’85
 
Roy Smith BS ’85
Roy Smith BS ’85
 
Cecily Smith JD ’85
Cecily Smith JD ’85
 
Carol Terril-Hanchrow MA ’85
Carol Terril-Hanchrow MA ’85
 
Jack Alley BS ’86
Jack Alley BS ’86
 
Marcia Lynn Alvey JD ’86
Marcia Lynn Alvey JD ’86
 
Alan Amling BA ’86
Alan Amling BA ’86
 
Alan Amling BA ’86
Alan Amling BA ’86
 
Christopher Andreas BA ’86
Christopher Andreas BA ’86
 
Lilian Bier JD ’86
Lilian Bier JD ’86
 
Susan Isabel Boyd JD ’86
Susan Isabel Boyd JD ’86
 
Brad Chalfant JD ’86
Brad Chalfant JD ’86
 
Stephen Clark BA ’86
Stephen Clark BA ’86
 
Carolyn Clark BA ’86
Carolyn Clark BA ’86
 
Jeffrey Comer BS ’86
Jeffrey Comer BS ’86
 
Lori Coukoulis JD ’86
Lori Coukoulis JD ’86
 
Grant V. Frey
Grant V. Frey
 
Powell Campbell Groner III JD ’86
Powell Campbell Groner III JD ’86
 
Carrie Hamilton Heins BS ’86
Carrie Hamilton Heins BS ’86
 
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86
Robert “Bob” Hogfoss JD ’86
 
Dianne Hosford BA ’86
Dianne Hosford BA ’86
 
Kim Johnson BA ’86
Kim Johnson BA ’86
 
Scott Allan Kelly JD ’86
Scott Allan Kelly JD ’86
 
Bradford Lamb JD ’86
Bradford Lamb JD ’86
 
Diana Larsen BA ’86
Diana Larsen BA ’86
 
Diana Larsen BA ’86
Diana Larsen BA ’86
 
Allen O’Bannon BA ’86
Allen O’Bannon BA ’86
 
Kim Riley BA ’86
Kim Riley BA ’86
 
Tony Robinson BA '86
Tony Robinson BA '86
 
Tawny Schlieski BA ’86
Tawny Schlieski BA ’86
 
Leanne Schrotzberger BA ’86
Leanne Schrotzberger BA ’86
 
Ben Scully BA ’86
Ben Scully BA ’86
 
Stephanie Shaw MA ’86
Stephanie Shaw MA ’86
 
Stephanie Shaw MA ’86
Stephanie Shaw MA ’86
 
Beth Skillern JD ’86
Beth Skillern JD ’86
 
Anne-Seymour St. John BA ’86
Anne-Seymour St. John BA ’86
 
Eric Warner BA '86
Eric Warner BA '86
 
Terry Weiner JD ’86
Terry Weiner JD ’86
 
Gordon Welborn JD ’86
Gordon Welborn JD ’86
 
James Wilder Hancock ’86
James Wilder Hancock ’86
 
Bruce Withycombe BA ’86
Bruce Withycombe BA ’86
 
Marco Abbruzzese BA ’87
Marco Abbruzzese BA ’87
 
Karen Swehla Black BA ’87
Karen Swehla Black BA ’87
 
Mark Brody BA ’87
Mark Brody BA ’87
 
Quantz Bruns-Kyler BA ’87
Quantz Bruns-Kyler BA ’87
 
Sarah Jo Chaplen BA ’87, MPA ’93
Sarah Jo Chaplen BA ’87, MPA ’93
 
Ron Clark JD ’87
Ron Clark JD ’87
 
Larry Conner MA '87
Larry Conner MA '87
 
Barbara Craig JD ’87
Barbara Craig JD ’87
 
Chrissy Curran BA ’87
Chrissy Curran BA ’87
 
Mike Daus BS ’87
Mike Daus BS ’87
 
Beth Calvin Halvorsen BA ’87
Beth Calvin Halvorsen BA ’87
 
William P. Harper Professional Licensure ’87
William P. Harper Professional Licensure ’87
 
Susan L. Hillesland BS ’87, MEd ’07
Susan L. Hillesland BS ’87, MEd ’07
 
Mike Holtzclaw BA ’87
Mike Holtzclaw BA ’87
 
Carol L. Jewell BS ’87
Carol L. Jewell BS ’87
 
Larry Juday JD ’87
Larry Juday JD ’87
 
Joseph Kaufman JD ’87
Joseph Kaufman JD ’87
 
Carla Kelley JD ’87
Carla Kelley JD ’87
 
Wendy M. Kent JD ’87
Wendy M. Kent JD ’87
 
Katy Kwong BS ’87
Katy Kwong BS ’87
 
Charles McNulty BS ’87
Charles McNulty BS ’87
 
Anthony Misseldine JD ’87
Anthony Misseldine JD ’87
 
Jamil Mustafa BA ’87
Jamil Mustafa BA ’87
 
Gretchen Anderson Olson BS ’87
Gretchen Anderson Olson BS ’87
 
Dean Orenstein CAS ’87
Dean Orenstein CAS ’87
 
Vernellia Randall JD ’87
Vernellia Randall JD ’87
 
Elizabeth Rouffy BS ’87
Elizabeth Rouffy BS ’87
 
Leslie Thatcher BA ’87
Leslie Thatcher BA ’87
 
Mary Dakin BA ’88
Mary Dakin BA ’88
 
Sydney Freitas Dickerson BA ’88, MEd ’89
Sydney Freitas Dickerson BA ’88, MEd ’89
 
Jay Hernandez BA ’88, MAT ’04
Jay Hernandez BA ’88, MAT ’04
 
Keith Holman JD ’88
Keith Holman JD ’88
 
Robb Hutson BA ’88
Robb Hutson BA ’88
 
Kristin Jouppe Shipman BA ’88
Kristin Jouppe Shipman BA ’88
 
Steven Kahn JD ’88
Steven Kahn JD ’88
 
Deborah Kassner BA ’88
Deborah Kassner BA ’88
 
Steve Kraemer JD ’88
Steve Kraemer JD ’88
 
Greg Lakin JD ’88
Greg Lakin JD ’88
 
Nel LaRock MEd ’88
Nel LaRock MEd ’88
 
Michael McShane JD ’88
Michael McShane JD ’88
 
Teresa Pacelli-Dill BS ’88
Teresa Pacelli-Dill BS ’88
 
Richard Rizk JD ’88
Richard Rizk JD ’88
 
Michael C. Robinson JD ’88
Michael C. Robinson JD ’88
 
Jolie Russo JD ’88
Jolie Russo JD ’88
 
Jill Tanner JD ’88
Jill Tanner JD ’88
 
Todd L. Van Rysselberghe JD ’88
Todd L. Van Rysselberghe JD ’88
 
Erin Waterman BA ’88
Erin Waterman BA ’88
 
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
Harsha Abeyaratne BA/BS ’89
 
Christina Alfandary BA ’89
Christina Alfandary BA ’89
 
Dean N. Alterman JD ’89
Dean N. Alterman JD ’89
 
Scott Anders JD ’89
Scott Anders JD ’89
 
Michelle Anderson BA ’89
Michelle Anderson BA ’89
 
Corena Bahr BA ’89
Corena Bahr BA ’89
 
Andrea Ball BA '89
Andrea Ball BA '89
 
Andrea Ball BA ’89
Andrea Ball BA ’89
 
Christina Bialas BA '89
Christina Bialas BA '89
 
LeAnne Bremer JD ’89
LeAnne Bremer JD ’89
 
Patti Brooke BA ’89
Patti Brooke BA ’89
 
Steve Brown JD ’89
Steve Brown JD ’89
 
Eden Rose Brown JD ’89
Eden Rose Brown JD ’89
 
Stacey Caldwell BA ’89
Stacey Caldwell BA ’89
 
Stacey Caldwell Roberts BA ’89
Stacey Caldwell Roberts BA ’89
 
Carla Cavenago-Salazar BA ’89
Carla Cavenago-Salazar BA ’89
 
Serena Cruz BA ’89
Serena Cruz BA ’89
 
Timothy Daley BS ’89
Timothy Daley BS ’89
 
Chris Eck JD ’89
Chris Eck JD ’89
 
Katy Fink-Johnson BA ’89
Katy Fink-Johnson BA ’89
 
Lisa Harper BA ’89
Lisa Harper BA ’89
 
Cristina Lindquist Heffernan BS '89
Cristina Lindquist Heffernan BS '89
 
Dale Hill MPA ’89
Dale Hill MPA ’89
 
Vanessa Ivey BS ’89
Vanessa Ivey BS ’89
 
Richard LeFaivre BA ’89
Richard LeFaivre BA ’89
 
Suzanne R. Lepeintre BA ’89
Suzanne R. Lepeintre BA ’89
 
Richard Lewis BA '89
Richard Lewis BA '89
 
Jeffrey R. Lewis JD ’89
Jeffrey R. Lewis JD ’89
 
Cristina Lindquist Heffernan BS ’89
Cristina Lindquist Heffernan BS ’89
 
Cheryll Flaningam Miller BS ’89
Cheryll Flaningam Miller BS ’89
 
Phillip Nissley
Phillip Nissley
 
Scott Pillar BS ’89
Scott Pillar BS ’89
 
Liz Prato BA ’89
Liz Prato BA ’89
 
Glen Price JD ’89
Glen Price JD ’89
 
Robert C. Russell JD ’89
Robert C. Russell JD ’89
 
Jackson Shea BS ’89
Jackson Shea BS ’89
 
Jackson Shea BS ’89
Jackson Shea BS ’89
 
John Stephenson BA '89
John Stephenson BA '89
 
Heidi Supple BA ’89
Heidi Supple BA ’89
 
Carl Thong BA ’89
Carl Thong BA ’89
 
Jen Welsh BA '89
Jen Welsh BA '89
 
Zena BA ’90
Zena BA ’90
 
Jeff Alworth BA ’90
Jeff Alworth BA ’90
 
Jeff Alworth BA ’90
Jeff Alworth BA ’90
 
Eric Baack MAT ’90
Eric Baack MAT ’90
 
Elizabeth Bacher BA ’90
Elizabeth Bacher BA ’90
 
Gary L. Blacklidge JD ’90
Gary L. Blacklidge JD ’90
 
Leslie Bottomly JD ’90
Leslie Bottomly JD ’90
 
Rong-Wei “Ron” Cai JD ’90
Rong-Wei “Ron” Cai JD ’90
 
Cody Cain BA ’90
Cody Cain BA ’90
 
Steve Calloway MAT ’90
Steve Calloway MAT ’90
 
Tracey Cordes JD ’90
Tracey Cordes JD ’90
 
Ana Cutter Patel BS ’90
Ana Cutter Patel BS ’90
 
Joe Durham JD ’90
Joe Durham JD ’90
 
Christian K. Hooley JD ’90
Christian K. Hooley JD ’90
 
Zena BA ’90
Zena BA ’90
 
Kristen Johnson BA ’90
Kristen Johnson BA ’90
 
Jennifer Kerns BA ’90
Jennifer Kerns BA ’90
 
Robert Kyte JD ’90
Robert Kyte JD ’90
 
Derek Larson BA ’90
Derek Larson BA ’90
 
Justine Makoff BA ’90
Justine Makoff BA ’90
 
Wendy Manley JD ’90
Wendy Manley JD ’90
 
Michael R. McLane JD ’90
Michael R. McLane JD ’90
 
Jake Metcalfe JD ’90
Jake Metcalfe JD ’90
 
Suze Mullen-Engbretson BA ’90
Suze Mullen-Engbretson BA ’90
 
Susie L. Norby JD ’90
Susie L. Norby JD ’90
 
Steven M. Pratt BA ’90
Steven M. Pratt BA ’90
 
Cindra Rehman BA ’90
Cindra Rehman BA ’90
 
Richard Rogers BA ’90
Richard Rogers BA ’90
 
MardiLyn Saathoff JD ’90
MardiLyn Saathoff JD ’90
 
Kris Schuberg BA ’90
Kris Schuberg BA ’90
 
Scott Snyder JD ’90
Scott Snyder JD ’90
 
Donald L. Stephens Jr. JD ’90
Donald L. Stephens Jr. JD ’90
 
Emily Austin BA ’91
Emily Austin BA ’91
 
Wendy Barth BS ’91
Wendy Barth BS ’91
 
Todd Beaird JD ’91
Todd Beaird JD ’91
 
Eric Benson BA ’91
Eric Benson BA ’91
 
Gregory Bunnell JD ’91
Gregory Bunnell JD ’91
 
Robert E. Burney III JD ’91
Robert E. Burney III JD ’91
 
Dagmar Butte JD ’91
Dagmar Butte JD ’91
 
Bridget Canty BS ’91
Bridget Canty BS ’91
 
Steven Mitchell Carpenter BA ’77, JD ’91
Steven Mitchell Carpenter BA ’77, JD ’91
 
Sharon Chinn MA '91
Sharon Chinn MA '91
 
Mary Dilles MAT ’91
Mary Dilles MAT ’91
 
Ann Flannigan BA ’91
Ann Flannigan BA ’91
 
Kevin Fletcher “Fletch” BA ’91
Kevin Fletcher “Fletch” BA ’91
 
Laura K. Frey BA ’91
Laura K. Frey BA ’91
 
Dana Furby BA ’91
Dana Furby BA ’91
 
Jeannie Gunter BA ’91
Jeannie Gunter BA ’91
 
Erin-Todd Hansen BA ’91
Erin-Todd Hansen BA ’91
 
Gary Harrell JD ’91
Gary Harrell JD ’91
 
Jacob Hasslacher BA ’91
Jacob Hasslacher BA ’91
 
Helen Hierschbiel JD ’91
Helen Hierschbiel JD ’91
 
Stephanie Johnson BA ’91
Stephanie Johnson BA ’91
 
Robert Jordshaugen BS ’91
Robert Jordshaugen BS ’91
 
Blythe Anderson Knott BS '91
Blythe Anderson Knott BS '91
 
Yuko Kodama BA '91
Yuko Kodama BA '91
 
Tarrell Kullaway BA ’91
Tarrell Kullaway BA ’91
 
Cheryll Longfellow Morgen BS ’91
Cheryll Longfellow Morgen BS ’91
 
Chris Mann BS ’91
Chris Mann BS ’91
 
David S. Mann JD ’91
David S. Mann JD ’91
 
Rosie McLaughlin BA ’91
Rosie McLaughlin BA ’91
 
Mark Meininger JD ’91
Mark Meininger JD ’91
 
Robert (Bob) James Miller JD ’91
Robert (Bob) James Miller JD ’91
 
James Monsebroten BA ’91
James Monsebroten BA ’91
 
Scott A. Morrill JD ’91
Scott A. Morrill JD ’91
 
Laura Mundt BA '91
Laura Mundt BA '91
 
Beth O’Neal BS ’91
Beth O’Neal BS ’91
 
Tony Paolucci BA ’91
Tony Paolucci BA ’91
 
Mark Porter JD ’91
Mark Porter JD ’91
 
Michael D. Rap JD ’91
Michael D. Rap JD ’91
 
Wendy Levy Rush BA ’91
Wendy Levy Rush BA ’91
 
Wendy Rush BA ’91
Wendy Rush BA ’91
 
Charles Sanderson BA ’91
Charles Sanderson BA ’91
 
Charles Sanderson BA ’91
Charles Sanderson BA ’91
 
Bryan Scott JD ’91
Bryan Scott JD ’91
 
Jennifer Seavey BS ’91
Jennifer Seavey BS ’91
 
Scott Spendlove BA ’91
Scott Spendlove BA ’91
 
Teresa Statler JD ’91
Teresa Statler JD ’91
 
David Stone BS ’91
David Stone BS ’91
 
Stuart Sugarman JD ’91
Stuart Sugarman JD ’91
 
Joshua Sutin BA ’91
Joshua Sutin BA ’91
 
Eric Taussig BA '91
Eric Taussig BA '91
 
Eric Taussig BA ’91
Eric Taussig BA ’91
 
Jennifer Van Houten BA '91
Jennifer Van Houten BA '91
 
Shannon Waage JD ’91
Shannon Waage JD ’91
 
Michael Winans BA ’91
Michael Winans BA ’91
 
Abby Wool Landon JD ’91
Abby Wool Landon JD ’91
 
Dal Yockey BA ’91
Dal Yockey BA ’91
 
Sheila Zachry MAT ’91
Sheila Zachry MAT ’91
 
Sibylle Baer JD ’92
Sibylle Baer JD ’92
 
Lewis Barlow BA ’92
Lewis Barlow BA ’92
 
Eric Barth BA ’92
Eric Barth BA ’92
 
Adrienne Benson BA ’92
Adrienne Benson BA ’92
 
Don Bohn MPA ’92
Don Bohn MPA ’92
 
Renne Emiko Brock BS ’92
Renne Emiko Brock BS ’92
 
Mona Buckley MPA ’92
Mona Buckley MPA ’92
 
Mara Carnahan BA ’92
Mara Carnahan BA ’92
 
Sarah Carter BS ’92
Sarah Carter BS ’92
 
Sarah Carter BS ’92
Sarah Carter BS ’92
 
Lisa Cianciulli BA '92
Lisa Cianciulli BA '92
 
Jennifer Clemente BA ’92
Jennifer Clemente BA ’92
 
Dorothy Cofield JD ’92
Dorothy Cofield JD ’92
 
Joe Condy BA ’92
Joe Condy BA ’92
 
Craig Coss BS ’92
Craig Coss BS ’92
 
Craig Coss BS ’92
Craig Coss BS ’92
 
Gustav BA '92
Gustav BA '92
 
Craig Cross BS ’92
Craig Cross BS ’92
 
Diane Cushing JD ’92
Diane Cushing JD ’92
 
Jennifer Dimas BA ’92
Jennifer Dimas BA ’92
 
Charlotte Doyle BA ’92, MA ’93
Charlotte Doyle BA ’92, MA ’93
 
Gilion C. Dumas JD ’92
Gilion C. Dumas JD ’92
 
Chuck Dunn BA ’92
Chuck Dunn BA ’92
 
Anne Edwards BS ’92
Anne Edwards BS ’92
 
Linden “Linn” Evans JD ’92
Linden “Linn” Evans JD ’92
 
Ruthe Farmer BA ’92
Ruthe Farmer BA ’92
 
Christopher Foeller BA ’92
Christopher Foeller BA ’92
 
Margaret J. Franklin-Martin MAT ’92
Margaret J. Franklin-Martin MAT ’92
 
John Frost BA ’92
John Frost BA ’92
 
Edgard Garcia BA ’92
Edgard Garcia BA ’92
 
Sim Gill JD ’92
Sim Gill JD ’92
 
Alan Graf JD ’92
Alan Graf JD ’92
 
John Griffin BA ’92
John Griffin BA ’92
 
John Griffin BA ’92
John Griffin BA ’92
 
Paula Hayes BS ’92
Paula Hayes BS ’92
 
Paula Hayes BS ’92
Paula Hayes BS ’92
 
Lori Hoff BA ’92
Lori Hoff BA ’92
 
Victor Hoffer JD ’92
Victor Hoffer JD ’92
 
Franz Junga BA ’92
Franz Junga BA ’92
 
John Kaempf JD ’92
John Kaempf JD ’92
 
Lori Larsen BA ’92
Lori Larsen BA ’92
 
Kiersten Lawson BA ’92
Kiersten Lawson BA ’92
 
Meg Leonard MAT ’92
Meg Leonard MAT ’92
 
Steve Leskin JD ’92
Steve Leskin JD ’92
 
Laurie Matthews BA ’92
Laurie Matthews BA ’92
 
Stephanie McCurdy BA ’92
Stephanie McCurdy BA ’92
 
Michelle McGuire BA ’92
Michelle McGuire BA ’92
 
Dawn McIntosh JD ’92
Dawn McIntosh JD ’92
 
Julie McIntyre LLM ’92
Julie McIntyre LLM ’92
 
Scott McPherson BS ’92
Scott McPherson BS ’92
 
Tricia Melnik BA ’92
Tricia Melnik BA ’92
 
Jilma Meneses JD ’92
Jilma Meneses JD ’92
 
Barry Needleman JD ’92
Barry Needleman JD ’92
 
Eileen Niedermann BS ’92
Eileen Niedermann BS ’92
 
Rene Ormae-Jarmer BA '92
Rene Ormae-Jarmer BA '92
 
Colleen O’Dell BA ’92
Colleen O’Dell BA ’92
 
Grace Pan JD ’92
Grace Pan JD ’92
 
Mark Edwin Peterson BA ’92
Mark Edwin Peterson BA ’92
 
Ron Podmore MAT ’92
Ron Podmore MAT ’92
 
Beth Anne Pratt BA ’92
Beth Anne Pratt BA ’92
 
Davina Pujari JD ’92
Davina Pujari JD ’92
 
Tom Rodhouse BS ’92
Tom Rodhouse BS ’92
 
Jen Castle Rotar BA ’92
Jen Castle Rotar BA ’92
 
Ted Sawyer BA ’92
Ted Sawyer BA ’92
 
Samantha Schoech BA ’92
Samantha Schoech BA ’92
 
Samantha Schoech BA ’92
Samantha Schoech BA ’92
 
Dara Singmaster BA ’92
Dara Singmaster BA ’92
 
Heather Skillman BA ’92
Heather Skillman BA ’92
 
Barbara Smythe JD ’92
Barbara Smythe JD ’92
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92
 
Jason Stanford BA ’92
Jason Stanford BA ’92
 
Selena A. Steinmetz BA ’92
Selena A. Steinmetz BA ’92
 
Heidi Olsen Strauch JD ’92
Heidi Olsen Strauch JD ’92
 
Pamela Strong BA ’92
Pamela Strong BA ’92
 
Pamela Strong BA ’92
Pamela Strong BA ’92
 
Grace Taylor BA ’92
Grace Taylor BA ’92
 
Mel Toney BA ’92
Mel Toney BA ’92
 
Kirsten Udani BA ’92
Kirsten Udani BA ’92
 
Laura VanZee Taylor BA ’92
Laura VanZee Taylor BA ’92
 
Jerry Walker BA ’92
Jerry Walker BA ’92
 
Roger Alfred JD ’93
Roger Alfred JD ’93
 
Margaret Allee JD ’93
Margaret Allee JD ’93
 
Daniel Blaufus JD ’93
Daniel Blaufus JD ’93
 
Benjamin Bloom JD ’93
Benjamin Bloom JD ’93
 
Ingrid Brydolf JD ’93
Ingrid Brydolf JD ’93
 
Leslie “Les” Carlough JD ’93
Leslie “Les” Carlough JD ’93
 
Gustavo “Tavo” Cruz Jr. JD ’93
Gustavo “Tavo” Cruz Jr. JD ’93
 
Matt Daly BA ’93
Matt Daly BA ’93
 
James Blakely Eblin JD ’93
James Blakely Eblin JD ’93
 
Renee Ernste MA ’93
Renee Ernste MA ’93
 
Cassie Franklin BA ’93
Cassie Franklin BA ’93
 
Janice (Jan) Hirsch JD ’93
Janice (Jan) Hirsch JD ’93
 
Andrew Hyde JD ’93
Andrew Hyde JD ’93
 
Susan Lain JD ’93
Susan Lain JD ’93
 
Tia Lewis JD ’93
Tia Lewis JD ’93
 
Ramona Monroe JD ’93
Ramona Monroe JD ’93
 
John E. Riutta BA ’93
John E. Riutta BA ’93
 
Eric Rorem BS ’93
Eric Rorem BS ’93
 
Dixie Rorem BS ’93
Dixie Rorem BS ’93
 
Gil Rosenthal JD ’93
Gil Rosenthal JD ’93
 
Shelley (Dennis) Russell JD ’93
Shelley (Dennis) Russell JD ’93
 
Dave Schleef BA ’93
Dave Schleef BA ’93
 
Lara Louise Skidmore JD ’93
Lara Louise Skidmore JD ’93
 
Erik Thorin BA ’93
Erik Thorin BA ’93
 
Cliff Villa JD ’93
Cliff Villa JD ’93
 
Tim White BA ’93
Tim White BA ’93
 
Amy Beacom BA ’94
Amy Beacom BA ’94
 
Fawn Bernhardt-Norvell BA ’94
Fawn Bernhardt-Norvell BA ’94
 
Troy S. Bundy JD ’94
Troy S. Bundy JD ’94
 
Greg Carlson BA ’94
Greg Carlson BA ’94
 
Antonia De Meo JD ’94
Antonia De Meo JD ’94
 
David deGraw BA ’94
David deGraw BA ’94
 
Eileen Eakins JD ’94
Eileen Eakins JD ’94
 
Rachel Eppinga BS ’94
Rachel Eppinga BS ’94
 
Eric B. Fjelstad JD ’94
Eric B. Fjelstad JD ’94
 
Sister Susan Rose Francois BA ’94
Sister Susan Rose Francois BA ’94
 
Susan Rose Francois, CSJP BA ’94
Susan Rose Francois, CSJP BA ’94
 
Susan Rose Francois, CSJP BA ’94
Susan Rose Francois, CSJP BA ’94
 
Shelly Harper BA ’94
Shelly Harper BA ’94
 
Willem Jewett JD ’94
Willem Jewett JD ’94
 
Shahzeb Jillani BS ’94
Shahzeb Jillani BS ’94
 
Stacey Kim BA ’94
Stacey Kim BA ’94
 
Allison Martin Rhodes BA ’94, JD ’99
Allison Martin Rhodes BA ’94, JD ’99
 
Lasse Melgaard BA '94
Lasse Melgaard BA '94
 
Mitchell S. Milby JD ’94
Mitchell S. Milby JD ’94
 
John A. Schifino JD ’94
John A. Schifino JD ’94
 
Valerie Schmidt BA ’94
Valerie Schmidt BA ’94
 
Scott Shapiro JD ’94
Scott Shapiro JD ’94
 
Marla Tacito BS ’94
Marla Tacito BS ’94
 
Robert Wilson BA ’94
Robert Wilson BA ’94
 
Benjamin Wolff JD ’94
Benjamin Wolff JD ’94
 
Kimberly Zdenek JD ’94
Kimberly Zdenek JD ’94
 
Catherine Alene BA ’95
Catherine Alene BA ’95
 
Scott Allan JD ’95
Scott Allan JD ’95
 
Catherine Allday-Davis BS ’95
Catherine Allday-Davis BS ’95
 
Peter Ayers JD ’95
Peter Ayers JD ’95
 
Chuck D. Barlow LLM ’95
Chuck D. Barlow LLM ’95
 
Barb Blakeslee MEd ’95
Barb Blakeslee MEd ’95
 
Ying Chen JD ’95
Ying Chen JD ’95
 
Julie Clark JD ’95
Julie Clark JD ’95
 
Jin Chen Cooper BA '95
Jin Chen Cooper BA '95
 
Alice Cuprill-Comas JD ’95
Alice Cuprill-Comas JD ’95
 
Robert Dirksen BS '95
Robert Dirksen BS '95
 
Linda Estergard BS ’95
Linda Estergard BS ’95
 
Diana Gil-Osorio Haven BA ’95
Diana Gil-Osorio Haven BA ’95
 
Shoshana Gordon BA ’95
Shoshana Gordon BA ’95
 
Tamar Hare BA ’95
Tamar Hare BA ’95
 
Mark J. Hartwig JD ’95
Mark J. Hartwig JD ’95
 
Carly Henderson BA ’95, MA ’02
Carly Henderson BA ’95, MA ’02
 
Sol Hill BA ’95
Sol Hill BA ’95
 
Zachary Isenberg BA ’95
Zachary Isenberg BA ’95
 
Tanja Kaneshiro BS ’95
Tanja Kaneshiro BS ’95
 
Moss Kaplan BA ’95
Moss Kaplan BA ’95
 
Jason Lesner BS ’95
Jason Lesner BS ’95
 
Jenny Nugent Melgaard BA '95
Jenny Nugent Melgaard BA '95
 
Meredith Mendelson JD ’95
Meredith Mendelson JD ’95
 
Arika Stephan Menzies BA ’95
Arika Stephan Menzies BA ’95
 
Alex Moggridge BA ’95
Alex Moggridge BA ’95
 
Peter Ohman JD ’95
Peter Ohman JD ’95
 
Amy Parks JD ’95
Amy Parks JD ’95
 
Les Perkins BS ’95
Les Perkins BS ’95
 
Nancy Perry JD ’95
Nancy Perry JD ’95
 
Lenore Reese BS ’95
Lenore Reese BS ’95
 
Greg Scholl JD ’95
Greg Scholl JD ’95
 
Davis Slater MAT ’95
Davis Slater MAT ’95
 
Katherine Somervell JD ’95
Katherine Somervell JD ’95
 
Josh Uithof BA '95
Josh Uithof BA '95
 
Juanita Vero BA '95
Juanita Vero BA '95
 
David Avraham Voluck JD ’95
David Avraham Voluck JD ’95
 
Erica Walker BS ’95
Erica Walker BS ’95
 
Vaunne Weathers BA ’95
Vaunne Weathers BA ’95
 
Kit Wilding BA ’95, MAT ’97
Kit Wilding BA ’95, MAT ’97
 
Tobin J. Zerba CAS ’94
Tobin J. Zerba CAS ’94
 
David Aman JD ’96
David Aman JD ’96
 
KC Becker JD ’96
KC Becker JD ’96
 
Kate Bowen Smith BS ’96
Kate Bowen Smith BS ’96
 
Adam Bradley BA ’96
Adam Bradley BA ’96
 
Mark E. Brody JD ’96
Mark E. Brody JD ’96
 
Debra Chase MAT ’96
Debra Chase MAT ’96
 
Robin Craig JD ’96
Robin Craig JD ’96
 
alexei dolgoff BS ’96
alexei dolgoff BS ’96
 
Andrea Fiorillo BA ’96
Andrea Fiorillo BA ’96
 
Adina Flynn JD ’96
Adina Flynn JD ’96
 
Cara Giacomini BA ’96
Cara Giacomini BA ’96
 
Scott M. Kerin JD ’96
Scott M. Kerin JD ’96
 
Joan Sandra Brown-Lindstedt BA ’96
Joan Sandra Brown-Lindstedt BA ’96
 
Benjamin Lenhart JD ’96
Benjamin Lenhart JD ’96
 
Brian Orazetti JD ’96
Brian Orazetti JD ’96
 
Alanna O’Brien MAT ’96
Alanna O’Brien MAT ’96
 
Bob Randall JD ’96
Bob Randall JD ’96
 
Kyle Sciuchetti JD ’96
Kyle Sciuchetti JD ’96
 
Stacy Stotts LLM ’96
Stacy Stotts LLM ’96
 
Emily Thomas ’96
Emily Thomas ’96
 
Mark Timby BS ’96
Mark Timby BS ’96
 
Tanya Durkee Urbach JD ’96
Tanya Durkee Urbach JD ’96
 
Joan Wilson JD ’96
Joan Wilson JD ’96
 
Diane Wiscarson JD ’96
Diane Wiscarson JD ’96
 
Matthew Artz BA ’97
Matthew Artz BA ’97
 
Mitch Baker JD ’97
Mitch Baker JD ’97
 
Eliot Barron BA ’97
Eliot Barron BA ’97
 
Greg Baxter BA '97
Greg Baxter BA '97
 
Brenna Bell BA ’97, JD ’01
Brenna Bell BA ’97, JD ’01
 
Phil Bender JD ’97
Phil Bender JD ’97
 
Robyn Bipes-Timm BA ’97
Robyn Bipes-Timm BA ’97
 
Robyn Bipes-Timm BA ’97
Robyn Bipes-Timm BA ’97
 
Victoria Blachly JD ’97
Victoria Blachly JD ’97
 
Jennie L. Bricker JD ’97
Jennie L. Bricker JD ’97
 
Anne Bunn BA '97
Anne Bunn BA '97
 
Timothy C. Calderbank JD ’97
Timothy C. Calderbank JD ’97
 
Kelli Clark MAT ’97
Kelli Clark MAT ’97
 
Robert “Matt” Conoley JD ’97
Robert “Matt” Conoley JD ’97
 
Joe Cooke JD ’97
Joe Cooke JD ’97
 
Darren Drabek BA ’97
Darren Drabek BA ’97
 
Jim Drennan BA '97
Jim Drennan BA '97
 
Rick Eichstaedt JD ’97
Rick Eichstaedt JD ’97
 
Christopher Frost JD ’97
Christopher Frost JD ’97
 
Thomas R. Gibson JD ’97
Thomas R. Gibson JD ’97
 
Marco Gonzalez JD ’97
Marco Gonzalez JD ’97
 
Kamla Hurst BA ’97
Kamla Hurst BA ’97
 
K. Christopher Jayaram JD ’97
K. Christopher Jayaram JD ’97
 
Tamara Jazbec BA '97
Tamara Jazbec BA '97
 
Koeby Johnson BA ’97
Koeby Johnson BA ’97
 
Jenny Simpson Johnson BA ’97
Jenny Simpson Johnson BA ’97
 
Sam Jordan BA ’97
Sam Jordan BA ’97
 
Hanako Kato BA '97
Hanako Kato BA '97
 
Alisha Beamer Killian BA '97
Alisha Beamer Killian BA '97
 
Emily Kline BA '97
Emily Kline BA '97
 
Chris Kroblin BA ’97
Chris Kroblin BA ’97
 
Josh Lamborn JD ’97
Josh Lamborn JD ’97
 
Andrew C. Lauersdorf JD ’97
Andrew C. Lauersdorf JD ’97
 
Jake Lebowitz BA '97
Jake Lebowitz BA '97
 
Noah K. Lesser BA ’97
Noah K. Lesser BA ’97
 
Daniel Mains BS ’97
Daniel Mains BS ’97
 
Steve Marx BA '97
Steve Marx BA '97
 
Rachel McCarthey BA '97
Rachel McCarthey BA '97
 
Tim Orr BA '97
Tim Orr BA '97
 
Joseph O’Leary JD ’97
Joseph O’Leary JD ’97
 
Glenn Perlow JD ’97
Glenn Perlow JD ’97
 
Naomi Pomeroy BA ’97
Naomi Pomeroy BA ’97
 
Molly Pugh BA '97
Molly Pugh BA '97
 
Rachel Pusey BA '97
Rachel Pusey BA '97
 
Rachel Pusey BA ’97
Rachel Pusey BA ’97
 
Karla Raettig JD ’97
Karla Raettig JD ’97
 
Jeff Rose MAT ’97, EdD ’08
Jeff Rose MAT ’97, EdD ’08
 
Jorge Sega BA ’97
Jorge Sega BA ’97
 
Jorge Sega BA ’97
Jorge Sega BA ’97
 
Susan E. Smith JD ’97
Susan E. Smith JD ’97
 
Sara Smith BA ’97
Sara Smith BA ’97
 
Erika Soublet JD ’97
Erika Soublet JD ’97
 
Inti St. Clair BA ’97
Inti St. Clair BA ’97
 
Chris Stack BA ’97
Chris Stack BA ’97
 
Nathan Steele BA ’97
Nathan Steele BA ’97
 
Nina Storm BA ’97
Nina Storm BA ’97
 
Nina Storm BA ’97
Nina Storm BA ’97
 
Peter Szenasy BA '97
Peter Szenasy BA '97
 
Steve Tammelleo BS ’97
Steve Tammelleo BS ’97
 
Sam Thompson BA '97
Sam Thompson BA '97
 
Toshinobu Toyama BA ’97
Toshinobu Toyama BA ’97
 
Julianna Nelson Vermeys BA ’97, MA ’06
Julianna Nelson Vermeys BA ’97, MA ’06
 
Eric Wasserman BA '97
Eric Wasserman BA '97
 
Jon Weigand BA ’97
Jon Weigand BA ’97
 
David Western JD ’97
David Western JD ’97
 
Leah Berman Williams BA '97
Leah Berman Williams BA '97
 
Megan Williams BA ’97
Megan Williams BA ’97
 
Zaw Win BA ’97
Zaw Win BA ’97
 
June Wiyrick Flores JD ’97
June Wiyrick Flores JD ’97
 
Vicki Lawry Wodarczyk MAT ’97
Vicki Lawry Wodarczyk MAT ’97
 
Deanna Wray JD ’97
Deanna Wray JD ’97
 
Susan Zimlich BS ’97
Susan Zimlich BS ’97
 
Dominic Auld JD ’98
Dominic Auld JD ’98
 
Andrew Beckham BA ’98, MAT ’01
Andrew Beckham BA ’98, MAT ’01
 
Erin Black BA ’98
Erin Black BA ’98
 
James Blair JD ’98
James Blair JD ’98
 
Anne Margeson Carlson BA ’98
Anne Margeson Carlson BA ’98
 
Bonnie Tompkins Crawford BA ’98
Bonnie Tompkins Crawford BA ’98
 
Bonnie Crawford BA ’98
Bonnie Crawford BA ’98
 
Matthew “Scott” Crisp MAT ’98
Matthew “Scott” Crisp MAT ’98
 
Jen Cyphers BA ’98
Jen Cyphers BA ’98
 
Julie Dickover BA ’98
Julie Dickover BA ’98
 
Eric Dobroth JD ’98
Eric Dobroth JD ’98
 
Ciel Downing BA ’98, MA ’00
Ciel Downing BA ’98, MA ’00
 
Ciel Downing BA ’98, MA ’00
Ciel Downing BA ’98, MA ’00
 
Tanya Dumas BA ’98
Tanya Dumas BA ’98
 
Stacy Erickson MAT ’98
Stacy Erickson MAT ’98
 
Andrew Franklin BA ’98
Andrew Franklin BA ’98
 
Andrew Franklin BA ’98
Andrew Franklin BA ’98
 
Lisa Gerlits BA ’98
Lisa Gerlits BA ’98
 
Neda Grant MA ’98
Neda Grant MA ’98
 
Ellen Grover JD ’98
Ellen Grover JD ’98
 
Thomas Guy Hallam Jr. JD ’98
Thomas Guy Hallam Jr. JD ’98
 
Tamara A. Hanlon JD ’98
Tamara A. Hanlon JD ’98
 
Amrit Kulkarni JD ’98
Amrit Kulkarni JD ’98
 
Michael Levy LLM ’98
Michael Levy LLM ’98
 
Steve Lowry JD ’98
Steve Lowry JD ’98
 
Jan Martin BA ’98
Jan Martin BA ’98
 
Molly McAllister BA ’98
Molly McAllister BA ’98
 
Carolyn Brown Miller MAT ’98
Carolyn Brown Miller MAT ’98
 
Edwin Morrow JD ’98
Edwin Morrow JD ’98
 
Justin B. Munn JD ’98
Justin B. Munn JD ’98
 
Christopher Neumann JD ’98
Christopher Neumann JD ’98
 
Natalie Nuttall BA ’98
Natalie Nuttall BA ’98
 
Thomas B. Powers JD ’98
Thomas B. Powers JD ’98
 
Jaime Puccioni BA ’98
Jaime Puccioni BA ’98
 
Timothy Resch JD ’98
Timothy Resch JD ’98
 
Nedra Rezinas BA ’98
Nedra Rezinas BA ’98
 
Nick Richards JD ’98
Nick Richards JD ’98
 
Jason Rodgers BA ’98
Jason Rodgers BA ’98
 
Suzanne Liberman Saito BA ’98
Suzanne Liberman Saito BA ’98
 
Rosanne Scott BA ’98
Rosanne Scott BA ’98
 
Emily Seru BA ’98
Emily Seru BA ’98
 
Emily Seru BA ’98
Emily Seru BA ’98
 
Quinlan Steiner JD ’98
Quinlan Steiner JD ’98
 
Justin Sternberg BA ’98
Justin Sternberg BA ’98
 
Michele Stone JD ’98
Michele Stone JD ’98
 
Marnie Troska BA ’98
Marnie Troska BA ’98
 
Michelle Watson MA ’98
Michelle Watson MA ’98
 
Matthew Whitman JD ’98
Matthew Whitman JD ’98
 
Stephen Wright BA ’98
Stephen Wright BA ’98
 
Joshua Alpert JD ’99
Joshua Alpert JD ’99
 
Matt Anderson MA ’99
Matt Anderson MA ’99
 
Jose Cienfuegos JD ’99
Jose Cienfuegos JD ’99
 
Ken Cohen MPA ’99
Ken Cohen MPA ’99
 
Ray Crutchley JD ’99
Ray Crutchley JD ’99
 
Katy Davidson BA ’99
Katy Davidson BA ’99
 
Gregory Michael Ellis JD ’99
Gregory Michael Ellis JD ’99
 
Nathan Fey BA ’99
Nathan Fey BA ’99
 
Shawn Filippi JD ’99
Shawn Filippi JD ’99
 
Kristin Flickinger BA ’99
Kristin Flickinger BA ’99
 
Kristin Flickinger BA ’99
Kristin Flickinger BA ’99
 
Kristin Gasteazoro BA ’99
Kristin Gasteazoro BA ’99
 
Chance M. Gilford BA ’99
Chance M. Gilford BA ’99
 
Heather Guthrie JD ’99
Heather Guthrie JD ’99
 
Drew Hagedorn JD ’99
Drew Hagedorn JD ’99
 
Terry Margaret Horton JD ’99
Terry Margaret Horton JD ’99
 
Joshua E. Husbands JD ’99
Joshua E. Husbands JD ’99
 
Heather Dittmore Kalowsky BA ’99
Heather Dittmore Kalowsky BA ’99
 
Rachel Kondor JD ’99
Rachel Kondor JD ’99
 
Dana Krawczuk JD ’99
Dana Krawczuk JD ’99
 
Jill R. Long JD ’99
Jill R. Long JD ’99
 
Jake Longstreth BA ’99
Jake Longstreth BA ’99
 
Laura Maffei JD ’99
Laura Maffei JD ’99
 
Alanna Miel BA ’99
Alanna Miel BA ’99
 
Nicole Miranda BA ’99
Nicole Miranda BA ’99
 
Michelle L. Prosser JD ’99
Michelle L. Prosser JD ’99
 
Jason Rosenblatt BA ’99
Jason Rosenblatt BA ’99
 
Kenneth “KC” Schefski JD ’99
Kenneth “KC” Schefski JD ’99
 
Matt Singer JD ’99
Matt Singer JD ’99
 
Adam A. Smith BA ’99
Adam A. Smith BA ’99
 
Justin Taylor BA ’99
Justin Taylor BA ’99
 
Netta van Vliet BA ’99
Netta van Vliet BA ’99
 
Lora Lyn Worden BA ’99
Lora Lyn Worden BA ’99
 
Carrie Wynkoop BA ’99
Carrie Wynkoop BA ’99
 
Jennifer Yruegas JD ’99
Jennifer Yruegas JD ’99
 
Saif Mohammed Al Hajeri BA ’00
Saif Mohammed Al Hajeri BA ’00
 
Jason Ayres JD ’00
Jason Ayres JD ’00
 
Laresa Beck BA ’00
Laresa Beck BA ’00
 
Matt Biondi MAT ’00
Matt Biondi MAT ’00
 
Matthew Boyd BA ’00
Matthew Boyd BA ’00
 
Curtis D. Bronson MA ’00
Curtis D. Bronson MA ’00
 
Adrian L. Brown (Ingram) JD ’00
Adrian L. Brown (Ingram) JD ’00
 
Jennifer Cyphers BA ’00
Jennifer Cyphers BA ’00
 
Emily L. (Payne) Davis BA ’00, MAT ’02
Emily L. (Payne) Davis BA ’00, MAT ’02
 
Craig Elgin BA ’00
Craig Elgin BA ’00
 
Fiona Garlich Horner BA ’00
Fiona Garlich Horner BA ’00
 
Josie Garton JD ’00
Josie Garton JD ’00
 
Shaen Germain BA ’00
Shaen Germain BA ’00
 
Don Grotting ’00
Don Grotting ’00
 
Jared Hager BA ’00
Jared Hager BA ’00
 
Karl Hausafus JD ’00
Karl Hausafus JD ’00
 
Román D. Hernández JD ’00
Román D. Hernández JD ’00
 
Andrew Holder BA ’00
Andrew Holder BA ’00
 
Nathaniel “Nat” Keefe BA ’00
Nathaniel “Nat” Keefe BA ’00
 
Liz Kirkwood JD ’00
Liz Kirkwood JD ’00
 
Kirsten Kloppel Dukeshier BA ’00
Kirsten Kloppel Dukeshier BA ’00
 
Lisa Lenherr BA ’00, JD ’08
Lisa Lenherr BA ’00, JD ’08
 
Kate Cottrell Leonard JD ’00
Kate Cottrell Leonard JD ’00
 
Arusi Loprinzi BA ’00
Arusi Loprinzi BA ’00
 
Annie Lovejoy Elasky BA ’00
Annie Lovejoy Elasky BA ’00
 
Jeff Miller JD ‘00
Jeff Miller JD ‘00
 
Kevin S. Minoli JD ’00
Kevin S. Minoli JD ’00
 
Steven J. Munson JD ’00
Steven J. Munson JD ’00
 
Michael Newhouse JD ’00
Michael Newhouse JD ’00
 
Tim Revett BA ’00
Tim Revett BA ’00
 
Carrie Ridgway BA ’00
Carrie Ridgway BA ’00
 
Saira Kabir Sheikh LLM ’00
Saira Kabir Sheikh LLM ’00
 
Jeremy Skinner BA ’00
Jeremy Skinner BA ’00
 
Rob Roy Smith JD ’00
Rob Roy Smith JD ’00
 
Geoff Strong JD ’00
Geoff Strong JD ’00
 
Jake Thomas BA ’00
Jake Thomas BA ’00
 
Ulanda Watkins JD ’00
Ulanda Watkins JD ’00
 
Jeffrey Woodcox BA ’00, JD ’06
Jeffrey Woodcox BA ’00, JD ’06
 
Larry Zurcher MAT '00
Larry Zurcher MAT '00
 
Sione Aeschliman BA ’01
Sione Aeschliman BA ’01
 
Tonya (Atwell) Alexander JD ’01
Tonya (Atwell) Alexander JD ’01
 
Jules Bailey BA ’01
Jules Bailey BA ’01
 
David I Bean JD ’01
David I Bean JD ’01
 
Jennifer Cerasin MAT ’01
Jennifer Cerasin MAT ’01
 
David W. Copeland MEd ’01
David W. Copeland MEd ’01
 
Bethany Dengler-Germain BA ’01
Bethany Dengler-Germain BA ’01
 
Adam Dixon BA ’01
Adam Dixon BA ’01
 
Barry Friedman BA ’01
Barry Friedman BA ’01
 
Amanda Gamblin JD ’01
Amanda Gamblin JD ’01
 
Andrew Hanson JD ’01
Andrew Hanson JD ’01
 
Klas Holmlund BA ’01
Klas Holmlund BA ’01
 
Elizabeth E. Howard JD ’01
Elizabeth E. Howard JD ’01
 
Lucas Jackson BA ’01
Lucas Jackson BA ’01
 
Bryan Kirkpatrick JD ’01
Bryan Kirkpatrick JD ’01
 
Anne Koch JD ’01
Anne Koch JD ’01
 
David Koempel JD ’01
David Koempel JD ’01
 
Wade Lockett MAT ’01
Wade Lockett MAT ’01
 
Jonathan Lovvorn LLM ’01
Jonathan Lovvorn LLM ’01
 
Sara McCarney MAT ’01
Sara McCarney MAT ’01
 
Randy McClure JD ’01
Randy McClure JD ’01
 
Allison Meyer BA ’01
Allison Meyer BA ’01
 
Warren Murray BA ’01
Warren Murray BA ’01
 
Dainen Penta JD ’01
Dainen Penta JD ’01
 
Khanh Pham BA ’01
Khanh Pham BA ’01
 
Christine Reynolds JD ’01
Christine Reynolds JD ’01
 
Natalia Yegorova Robalino BA ’01, JD ’06
Natalia Yegorova Robalino BA ’01, JD ’06
 
Heather Self JD ’01
Heather Self JD ’01
 
Chris Slottee JD ’01
Chris Slottee JD ’01
 
Siobhan Loughran Taylor BA ’81
Siobhan Loughran Taylor BA ’81
 
Paul Trinchero JD ’01
Paul Trinchero JD ’01
 
Karen Varney JD ’01
Karen Varney JD ’01
 
Adam Wiedmann BA ’01
Adam Wiedmann BA ’01
 
Jeremy Wilson BA ’01
Jeremy Wilson BA ’01
 
Jeremy Wilson BA ’01
Jeremy Wilson BA ’01
 
Ursula Wolfe-Rocca MAT ’01
Ursula Wolfe-Rocca MAT ’01
 
Roberto Aguilar MEd ’02
Roberto Aguilar MEd ’02
 
Jeff Auxier BA ’02
Jeff Auxier BA ’02
 
Amy Sue Baker JD ’02
Amy Sue Baker JD ’02
 
Lyla Bashan BA ’02
Lyla Bashan BA ’02
 
Kristine Bingman JD ’02
Kristine Bingman JD ’02
 
Lisa Blee BA ’02
Lisa Blee BA ’02
 
Andrew Somers Cody BA ’02
Andrew Somers Cody BA ’02
 
Shelly Damore JD ’02
Shelly Damore JD ’02
 
Lorne Dauenhauer JD ’02
Lorne Dauenhauer JD ’02
 
Carly Henderson BA ’95, MA ’02
Carly Henderson BA ’95, MA ’02
 
Valisa Higman BA ’02
Valisa Higman BA ’02
 
Peter Irvine JD ’02
Peter Irvine JD ’02
 
Sunny Jonas MAT ’02
Sunny Jonas MAT ’02
 
Mary Lou Kayser MAT ’02
Mary Lou Kayser MAT ’02
 
Jennie Knapp MAT ’02
Jennie Knapp MAT ’02
 
Sara Kobak JD ’02
Sara Kobak JD ’02
 
Morgan Law BA ’02
Morgan Law BA ’02
 
Erin Keys MacDonald JD ’02
Erin Keys MacDonald JD ’02
 
Donna Maddux JD ’02
Donna Maddux JD ’02
 
Morgan Madison BA ’02
Morgan Madison BA ’02
 
Christine Fisher Moore JD ’02
Christine Fisher Moore JD ’02
 
Andrew P. Moratzka JD ’02
Andrew P. Moratzka JD ’02
 
Kimo Nelson BA ’02
Kimo Nelson BA ’02
 
Matthew “Buzzy” Nielsen BA ’02
Matthew “Buzzy” Nielsen BA ’02
 
Sam Perkins BA ’02
Sam Perkins BA ’02
 
Ken Richardson MEd ’02
Ken Richardson MEd ’02
 
Amy Robinson JD ’02
Amy Robinson JD ’02
 
Jeanette Schuster JD ’02
Jeanette Schuster JD ’02
 
Chanpone Sinlapasai JD ’02
Chanpone Sinlapasai JD ’02
 
Xiomora Torres Mattson JD ’02
Xiomora Torres Mattson JD ’02
 
Thu Truong BA ’02, MAT ’03
Thu Truong BA ’02, MAT ’03
 
Mark Urioste JD ’02
Mark Urioste JD ’02
 
Jen S. Wagner JD ’02
Jen S. Wagner JD ’02
 
Neil Weare BA ’02
Neil Weare BA ’02
 
Shelbi Wescott BA ’02
Shelbi Wescott BA ’02
 
Marjorie Bell BA ’03
Marjorie Bell BA ’03
 
Marjorie Bell BA ’03
Marjorie Bell BA ’03
 
Chris Butts BA ’03
Chris Butts BA ’03
 
Emilia Carley-Roe Brasier BA ’03
Emilia Carley-Roe Brasier BA ’03
 
Jennifer Carver MEd ’03
Jennifer Carver MEd ’03
 
Kevin Clonts JD ’03
Kevin Clonts JD ’03
 
Zachary J. Cohen JD ’03
Zachary J. Cohen JD ’03
 
David Coulter BA ’03
David Coulter BA ’03
 
Maya Crawford JD ’03
Maya Crawford JD ’03
 
Paige Davis JD ’03
Paige Davis JD ’03
 
Christy Doornink JD ’03
Christy Doornink JD ’03
 
Cathy Harris Fall MAT ’03
Cathy Harris Fall MAT ’03
 
Sonya Fischer JD ’03
Sonya Fischer JD ’03
 
Angela Franco Lucero JD ’03
Angela Franco Lucero JD ’03
 
John Gardner BA ’03
John Gardner BA ’03
 
Ben Grossman BA ’03
Ben Grossman BA ’03
 
John L. Hairston JD ’03
John L. Hairston JD ’03
 
Tracy Harris Sanders BA ’03
Tracy Harris Sanders BA ’03
 
Gaea Haymaker BA ’03
Gaea Haymaker BA ’03
 
Sayuri Sasaki Hemann BA ’03
Sayuri Sasaki Hemann BA ’03
 
Myah Moore Irick BA ’03
Myah Moore Irick BA ’03
 
Bronson James JD ’03
Bronson James JD ’03
 
Laura Kaplan BA ’03
Laura Kaplan BA ’03
 
Jill Karmy JD ’03
Jill Karmy JD ’03
 
Daniel Knox BA ’03
Daniel Knox BA ’03
 
Riley Lageson JD ’03
Riley Lageson JD ’03
 
Nick Lantz BA ’03
Nick Lantz BA ’03
 
Liz Larter BA ’03
Liz Larter BA ’03
 
Elizabeth Larter BA ’03
Elizabeth Larter BA ’03
 
Sonia Marie Leikam BA ’03
Sonia Marie Leikam BA ’03
 
Nathan Maki JD ’03
Nathan Maki JD ’03
 
Noah Manos BA ’03
Noah Manos BA ’03
 
Suzanne McVicker JD ’03
Suzanne McVicker JD ’03
 
Samantha Murray JD ’03
Samantha Murray JD ’03
 
Amelia Nestler BA ’03
Amelia Nestler BA ’03
 
Karen Ostrye JD ’03
Karen Ostrye JD ’03
 
Christopher Phan BA ’03
Christopher Phan BA ’03
 
Sarah Phan-Budd BA ’03
Sarah Phan-Budd BA ’03
 
Laura Plourde JD ’03
Laura Plourde JD ’03
 
Kathleen Profitt JD ’03
Kathleen Profitt JD ’03
 
Jonathan C. Schnal JD ’03
Jonathan C. Schnal JD ’03
 
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03
Kimberlyn (Trotter) Silverman JD ’03
 
Annie Thomas BA ’03
Annie Thomas BA ’03
 
Joanna Tobin MEd ’03
Joanna Tobin MEd ’03
 
Christine Walter BA ’03
Christine Walter BA ’03
 
Courtney Caughran Winkfield BA ’03
Courtney Caughran Winkfield BA ’03
 
Usman Ally BA ’04
Usman Ally BA ’04
 
Blake Androff BA ’04
Blake Androff BA ’04
 
Andrew Bowman LLM ’04
Andrew Bowman LLM ’04
 
Richard M. Brown JD ’04
Richard M. Brown JD ’04
 
Amy Carbins JD ’04
Amy Carbins JD ’04
 
Catie O’Keefe Dargue BA ’04
Catie O’Keefe Dargue BA ’04
 
Ruben Degollado MEd ’04
Ruben Degollado MEd ’04
 
Shannon Dery MAT '04
Shannon Dery MAT '04
 
Todd Doram BA ’04
Todd Doram BA ’04
 
Dan Eller JD ’04
Dan Eller JD ’04
 
Leah Koss Feldon JD ’04
Leah Koss Feldon JD ’04
 
Danelle Cope Forseth JD ’04
Danelle Cope Forseth JD ’04
 
Tim Gillespie MA ’04
Tim Gillespie MA ’04
 
Anisa Goforth BA ’04
Anisa Goforth BA ’04
 
Yukari Kaihori BA ’04
Yukari Kaihori BA ’04
 
Jane Levy JD ’04, MA ’11
Jane Levy JD ’04, MA ’11
 
Melissa Luna JD ’04
Melissa Luna JD ’04
 
Michelle E. Nisle JD ’04
Michelle E. Nisle JD ’04
 
Ron Opsahl JD ’04
Ron Opsahl JD ’04
 
Julie Penry JD ’04
Julie Penry JD ’04
 
Abigail St. Lawrence JD ’04
Abigail St. Lawrence JD ’04
 
Derek Teaney JD ’04
Derek Teaney JD ’04
 
Deva Gatica Temple BA ’04
Deva Gatica Temple BA ’04
 
Melissa Thaw BA ’04
Melissa Thaw BA ’04
 
May Wallace MAT ’04
May Wallace MAT ’04
 
Amie Whittemore MAT ’04
Amie Whittemore MAT ’04
 
Diana Wiener Rosengard BA ’04, JD ’09
Diana Wiener Rosengard BA ’04, JD ’09
 
Peter Acker BA ’05
Peter Acker BA ’05
 
J. Ashlee Albies JD ’05
J. Ashlee Albies JD ’05
 
Michele Anderson BA ’05
Michele Anderson BA ’05
 
Sharl Azar BA ’05
Sharl Azar BA ’05
 
William Barker BA ’05
William Barker BA ’05
 
Miya Barnett BA ’05
Miya Barnett BA ’05
 
Mark R. Barzda LLM ’05
Mark R. Barzda LLM ’05
 
Angela Blum BA ’05
Angela Blum BA ’05
 
Allison Cassie MAT '05
Allison Cassie MAT '05
 
Alex Chapin BA ’05
Alex Chapin BA ’05
 
Michael Cofield JD ’05
Michael Cofield JD ’05
 
Dan Eldredge LLM ’05
Dan Eldredge LLM ’05
 
Brian Federico BA ’05
Brian Federico BA ’05
 
Mac Glovinsky BA ’05
Mac Glovinsky BA ’05
 
Ethan Hasenstein JD ’05
Ethan Hasenstein JD ’05
 
Victoria W. Hollinger JD ’05
Victoria W. Hollinger JD ’05
 
Jeremy Innis BA ’05
Jeremy Innis BA ’05
 
Christine Jacobson BA ’05
Christine Jacobson BA ’05
 
Nate Jones BA ’05
Nate Jones BA ’05
 
Devesh Khanal BA ’05
Devesh Khanal BA ’05
 
Ben Leedy JD ’05
Ben Leedy JD ’05
 
Michael Lopez JD ’05
Michael Lopez JD ’05
 
Zach Mann BA ’05
Zach Mann BA ’05
 
Karen McClelland MAT ’05
Karen McClelland MAT ’05
 
Parna Mehrbani JD ’05
Parna Mehrbani JD ’05
 
Adam Merino BA ’05
Adam Merino BA ’05
 
Caitlin Murphy Nash ’05
Caitlin Murphy Nash ’05
 
Rachel Philips JD ’05
Rachel Philips JD ’05
 
Jenna Plank JD ’05
Jenna Plank JD ’05
 
Nick Richey BA ’05
Nick Richey BA ’05
 
Peter Ricoy JD ’05
Peter Ricoy JD ’05
 
Meghan Sinnott BA ’05
Meghan Sinnott BA ’05
 
Josh Smith JD ’05
Josh Smith JD ’05
 
Kimberlee A. Stafford JD ’05
Kimberlee A. Stafford JD ’05
 
Fay Stetz-Waters JD ’05
Fay Stetz-Waters JD ’05
 
Brett VandenHeuvel JD ’05
Brett VandenHeuvel JD ’05
 
Olivia Willis JD ’05
Olivia Willis JD ’05
 
Matthew Yium JD ’05
Matthew Yium JD ’05
 
James Atkin BA ’06
James Atkin BA ’06
 
Alyssa Babin BA ’06
Alyssa Babin BA ’06
 
Craig Beebe BA ’06
Craig Beebe BA ’06
 
Brandon Berg CAS ’06
Brandon Berg CAS ’06
 
Amelia Blakeman BA ’06
Amelia Blakeman BA ’06
 
Maggee Bond BA ’06
Maggee Bond BA ’06
 
Elizabeth Bonucci JD ’06
Elizabeth Bonucci JD ’06
 
Shannon Brady BA ’06
Shannon Brady BA ’06
 
Anna Brones BA ’06
Anna Brones BA ’06
 
Jim Brunberg JD ’06
Jim Brunberg JD ’06
 
Gillian Bunker JD ’06
Gillian Bunker JD ’06
 
Justin J. Cabrera JD ’06
Justin J. Cabrera JD ’06
 
Anne Chamberlin BA ’06
Anne Chamberlin BA ’06
 
Marcus H. Chong Tim JD ’06
Marcus H. Chong Tim JD ’06
 
Chad Colton JD ’06
Chad Colton JD ’06
 
Abigail Conley MA ’06
Abigail Conley MA ’06
 
Laura Content BA ’06
Laura Content BA ’06
 
Katie Cooley BA ’06
Katie Cooley BA ’06
 
Aimee Craig BA ’06
Aimee Craig BA ’06
 
Beverley Dancy BA ’06
Beverley Dancy BA ’06
 
Anne Daniels BA ’06
Anne Daniels BA ’06
 
Elisa Dozono JD ’06
Elisa Dozono JD ’06
 
Jordan Dunn-Small BA ’06
Jordan Dunn-Small BA ’06
 
Whitney Edmunds BA ’06
Whitney Edmunds BA ’06
 
Ryan Essman BA ’06
Ryan Essman BA ’06
 
Evan Farr BA ’06
Evan Farr BA ’06
 
Beka Feathers BA ’06
Beka Feathers BA ’06
 
Beka Feathers BA ’06
Beka Feathers BA ’06
 
Emily Ferguson MAT ’06
Emily Ferguson MAT ’06
 
Laurel Glasmire BA ’06
Laurel Glasmire BA ’06
 
Laurel Glasmire BA ’06
Laurel Glasmire BA ’06
 
Laura Herberg BA ’06
Laura Herberg BA ’06
 
Jason A. Hill LLM ’06
Jason A. Hill LLM ’06
 
Yu Hou BA ’06
Yu Hou BA ’06
 
Helen Sage Howard Simpson BA ’06
Helen Sage Howard Simpson BA ’06
 
Jessica Johnson BA ’06
Jessica Johnson BA ’06
 
Jessica Kampfe JD ’06
Jessica Kampfe JD ’06
 
Isaac Kaplan-Woolner BA ’06
Isaac Kaplan-Woolner BA ’06
 
Nicole Kaupp BA ’06
Nicole Kaupp BA ’06
 
Timothy Sean Kelly BA ’06
Timothy Sean Kelly BA ’06
 
Nicki Kennedy BA ’06
Nicki Kennedy BA ’06
 
Nicki Kennedy BA ’06
Nicki Kennedy BA ’06
 
Matthew Lange BA ’06
Matthew Lange BA ’06
 
Donna L. Lee JD ’06
Donna L. Lee JD ’06
 
Joshua Mark Levy JD ’06
Joshua Mark Levy JD ’06
 
Burdett MacLean BA ’06
Burdett MacLean BA ’06
 
Carla McHattie BA ’06
Carla McHattie BA ’06
 
Ken Mitchell-Phillips JD ’06
Ken Mitchell-Phillips JD ’06
 
Christopher Mixson JD ’06
Christopher Mixson JD ’06
 
James Murphy JD ’06
James Murphy JD ’06
 
Laurel Nakanishi BA ’06
Laurel Nakanishi BA ’06
 
Pondie Nicholson Taylor BA ’06
Pondie Nicholson Taylor BA ’06
 
Cara Patton Liu JD ’06
Cara Patton Liu JD ’06
 
M.J. Petroni BA ’06
M.J. Petroni BA ’06
 
Sara Porterfield BA ’06
Sara Porterfield BA ’06
 
David Roghair JD ’06
David Roghair JD ’06
 
Josh Smith JD ’06
Josh Smith JD ’06
 
Terrence Smyth, Continuing Administrator License ’06
Terrence Smyth, Continuing Administrator License ’06
 
Kate Sommers BA ’06
Kate Sommers BA ’06
 
Allison Spector BA ’06
Allison Spector BA ’06
 
Rhett Tatum BA ’06
Rhett Tatum BA ’06
 
Anne van Gessel BA ’06
Anne van Gessel BA ’06
 
Anton Van Oosbree BA ’06
Anton Van Oosbree BA ’06
 
Molly Young BA ’06
Molly Young BA ’06
 
Joey Alsberge BA ’07
Joey Alsberge BA ’07
 
Erika Arnold BA ’07
Erika Arnold BA ’07
 
Sara Bagheri JD ’07
Sara Bagheri JD ’07
 
Andrew Barnes BA ’07
Andrew Barnes BA ’07
 
Dylan Beamer BA ’07
Dylan Beamer BA ’07
 
Jennifer Bragar JD ’07
Jennifer Bragar JD ’07
 
Steve Brennan ’07
Steve Brennan ’07
 
Katie Churchwell BA ’07
Katie Churchwell BA ’07
 
Andrew Conner BA ’07
Andrew Conner BA ’07
 
Erin Conner BA ’07
Erin Conner BA ’07
 
Devon Downeysmith BA ’07
Devon Downeysmith BA ’07
 
Ben Elkind BA ’07
Ben Elkind BA ’07
 
Joseph “Joe” Franco JD ’07
Joseph “Joe” Franco JD ’07
 
Craig Gilden BA ’07
Craig Gilden BA ’07
 
Susan W. Graf JD ’07
Susan W. Graf JD ’07
 
John Grant JD ’07
John Grant JD ’07
 
Alexander Harwood-Karlik BA ’07
Alexander Harwood-Karlik BA ’07
 
Luke Henderson BA ’07
Luke Henderson BA ’07
 
Chelsea Heveran BA ’07
Chelsea Heveran BA ’07
 
Peter Janci JD ’07
Peter Janci JD ’07
 
Robyn Knowlan BA ’07
Robyn Knowlan BA ’07
 
Blerina Kotori JD ’07
Blerina Kotori JD ’07
 
Emily Kroman BA ’07
Emily Kroman BA ’07
 
Danielle Krushnic BA ’07
Danielle Krushnic BA ’07
 
Andrew Kumpuris BA ’07
Andrew Kumpuris BA ’07
 
Jay LaVoie BA ’07
Jay LaVoie BA ’07
 
Ryan Lockard BA ’07
Ryan Lockard BA ’07
 
Jason Marrone BA ’07
Jason Marrone BA ’07
 
Matt Masciocchi BA ’07
Matt Masciocchi BA ’07
 
Jarrod McCann BA ’07
Jarrod McCann BA ’07
 
Michelle McIver JD ’07
Michelle McIver JD ’07
 
Eric S. Meltzer JD ’07
Eric S. Meltzer JD ’07
 
Meghan Moran JD ’07
Meghan Moran JD ’07
 
Jennifer Newtson-Schick BA ’07
Jennifer Newtson-Schick BA ’07
 
Cailin O’Brien-Feeney BA ’07
Cailin O’Brien-Feeney BA ’07
 
Yoona Park JD ’07
Yoona Park JD ’07
 
Jennifer Phillips-Vanderberg BA ’07
Jennifer Phillips-Vanderberg BA ’07
 
Averell Schmidt BA ’07
Averell Schmidt BA ’07
 
Eric Shaffner JD ’07
Eric Shaffner JD ’07
 
Stefan Shearer BA ’07
Stefan Shearer BA ’07
 
Jeanne Sinnott JD ’07
Jeanne Sinnott JD ’07
 
Claire Smallwood BA ’07
Claire Smallwood BA ’07
 
Jocelyn Stokes BA ’07
Jocelyn Stokes BA ’07
 
Matti Neustadt Storie JD ’07
Matti Neustadt Storie JD ’07
 
Sasha Stortz BA ’07
Sasha Stortz BA ’07
 
Durban Swartz BA ’07
Durban Swartz BA ’07
 
Erica Thompson BA ’07
Erica Thompson BA ’07
 
Austin Watson BA ’07
Austin Watson BA ’07
 
Dan West BA ’07
Dan West BA ’07
 
Amber Wiesenfeld BA ’07
Amber Wiesenfeld BA ’07
 
Harry Wilson JD ’07
Harry Wilson JD ’07
 
Eric Atcheson BA ’08
Eric Atcheson BA ’08
 
Rosie Ayala BA ’08
Rosie Ayala BA ’08
 
Chris Bailey BA ’08
Chris Bailey BA ’08
 
Amy Baugher BA ’08
Amy Baugher BA ’08
 
Stephanie Beechem BA ’08
Stephanie Beechem BA ’08
 
Nick Bjork BA ’08
Nick Bjork BA ’08
 
Amber Case BA ’08
Amber Case BA ’08
 
Jon Charnas BA ’08
Jon Charnas BA ’08
 
Jesse Cowell JD ’08
Jesse Cowell JD ’08
 
Liz Crosson JD ’08
Liz Crosson JD ’08
 
Rafael Cuevas BA ’08
Rafael Cuevas BA ’08
 
Helana Darwin BA ’08
Helana Darwin BA ’08
 
Max Filter BA ’08
Max Filter BA ’08
 
Hunter Franks BA ’08
Hunter Franks BA ’08
 
Joseph A. Furia JD ’08
Joseph A. Furia JD ’08
 
Lizzie Fussell BA ’08
Lizzie Fussell BA ’08
 
Adam Gregg BA ’08
Adam Gregg BA ’08
 
Damien Hall JD ’08
Damien Hall JD ’08
 
Stephanie Holmberg JD ’08
Stephanie Holmberg JD ’08
 
Hongda Jiang BA ’08